Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Три перемоги Дмітрія Мєдвєдєва

Ант. | 20.08.2008 10:12

18
Рейтинг
18


Голосов "за"
20

Голосов "против"
2

Про "три перемоги Михайла Саакашвілі" я вже писав, то ж вирішив тепер написати про перемоги російських "миротворців"...

Три перемоги Дмітрія Мєдвєдєва
...

Рідко так буває, щоб в тривалому військовому протистоянні всі перемоги були на боці однієї сторони – в цьому ділі хоч де не де, хоч і локальні і нечисельні, але все ж трапляються перемоги й у іншої сторони. Про "три перемоги Михайла Саакашвілі" я вже писав, то ж вирішив тепер написати про перемоги російських "миротворців" (надалі для економії часу і місця будемо їх називати просто "миротворцями", без слова "російські", бо й так зрозуміло, що якщо "миротворці", то російські, вже не кажучи про те, що якщо російські, то "миротворці").

Отож, треба визнати, що і в російських "миротворців"..., тобто..., "просто миротворців", також були перемоги. Хоч і локальні, а можливо і не тільки, але точно були.

Отже, браття, не бяше... тобто, розпочнемо про перемоги російських "миротворців"... тьху, "просто миротворців" і спонукання до миру.

Треба сказати, що розпочали вони свою кампанію відразу з перемоги, причому не з перемоги над якимись там грузинами – скільки там тих грузин – ні, вони розпочали свою кампанію одразу з масштабної перемоги, з перемоги над здоровим глуздом. І треба додати, що глузд був настільки здоровим, що розпочавши з такої масштабної перемоги, надалі нашим "просто миротворцям" вже й сам Люципер був нестрашний, вже не кажучи про якусь там дрібну Грузію, в якій і в футбола без порушення кордону не зіграєш.

Так от, перша перемога – над здоровим глуздом – була отримана швидко і без кровопролиття – просто не виходячи з кабінету – і набула вона своєї реальності у вигляді короткого як постріл, і яскравого як чарчина грузинського вина слогану про "спонукання до миру"... А що, мені подобається, ви тільки вслухайтесь: "війна як спонукання до миру" – краще вже й не скажеш, ну хібо що тільки ось це: "вбивство як спонукання до життя".

Як бачите, не всі перемоги виборюють на полі брані, окремі зручно отримувати просто сидячи під кондиціонером в кабінеті, та попиваючи каву, люб'язно піднесену пишногрудою секретаркою-референтом... До речі, після такої перемоги в обід вже навечір цілком можна було б запланувати ще одну – над секретут..., вибачте, референтом.

Але не тільки в кабінетах, і на полі брані, а якщо точніше – на полі брані і матюків – відбувається перемога. І тут неможливо не сказати про Горі, про наступну славну перемогу "просто миротворців", які всього на кількох типах танків та бетеерів без страху вийшли на числену армію, оснащену волгами, жигулями та москвичами, тавріями та запорожцями, фордами та мерседесами, вже не кажучи про інвалідний візок діда Гіві та кравчучку, яку його племінниця Софіко свого часу потайки вивезла з України... Звичайно, що отримавши першу перемогу над секретут..., тобто, над здоровим глуздом, "просто миротворці", сидячи всього на парі типів танків і бетеерів вже не могли відступити, посрамивши свій "глузд" перед референтом. І вони не відступили, а сміливо пішли в бій і таки здобули ще одну перемогу, взявши багато трофеїв: волг, таврій і мерседесів, і навіть інвалідний візок старого Гіві і кравчучку його племінниці Софіко...

На цьому можна було б і завершити, але ми з вами пам'ятаємо, що у Михайла Саакашвілі було три перемоги, тому зупинитись всього на двох перемогах "просто миротворців" якось страшнувато – критики загризуть, скажуть, не виписав всіх граней ратного подвигу. Отже, хочеш не хочеш, треба продовжити. Тим більше, що є таки ще й третя перемога. І над ким би Ви подумали – над власним головним командувачем! А що, він вже й раз наказав вивести армію, і вдруге. І Саркозі обіцяв, і Меркель, а армія стоїть. Чим не перемога – без наказа не відступають. І з наказом також не відступають. Ну хіба що після завершення бархатного сезону і свята вина... Та й то, тільки після – як вино скінчиться...

Як бачите, таки не перевелись ще богатирі...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua