Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мовчати! Команду "говорити" ніхто не давав. Або Про ПМС в Тернопільській політиці.

Юлія Острозька | 16.08.2008 19:23

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
8

Голосов "против"
5

Більшість з нас, залишилася пасивними спостерігачами грузинської війни. Як на мене, це нормально – в кожного є сім"я, робота, дім. Але як бути, якщо ваша робота вимагає конкретних дій відносно ситуації?

Мовчати! Команду ''говорити'' ніхто не давав. Або Про ПМС в Тернопільській політиці.
Всі давно уже звикли читати про військові дії з підручників по історії і дивитися у художніх фільмах. Думаю, ніхто не чекав, прокинувшись одного ранку, почути від звичної жіночки з новин таку шокуючу інформацію... –"В Грузії – ВІЙНА"! Російські літаки кидають бомби на грузинські міста і села, а грузинські системи "ГРАД" стирають з лиця землі цілі квартали свого ж міста!І це відбувається в країні про гостинність якої складені легенди...

"Невже це можливо в наш час?" – промайнула перша думка, потім постала купа запитань,і зрештою кожен з нас, мимоволі сформував якусь свою позицію, щодо цієї інформації. Хтось прийняв рішення про це не думати – далі буде видно (війна ж не в нас), інші почали шукати варіанти допомоги постраждалим... словом, кожен з нас щось вирішив для себе.

Більшість, залишилася пасивними спостерігачами. Як на мене, це нормально – в кожного є сім"я, робота, дім. Але як бути, якщо ваша робота вимагає конкретних дій відносно ситуації?

А ніяк! Вирішили Тернопільські політики! Принаймні, таку позицію я спостерігаю зараз в Тернополі. З перших днів війни – жодної заяви, чи офіційного коментаря! Доречі, від жодної партії! Зрозуміло, над всіма є вище керівництво в столиці, але ж ви і громадські діячі, панове! Чому Ви так завзято боритеся один з одним за владні (матеріальні) інтереси, і так браво "ховаєтеся по нірках", коли конкретна ситуація вимагає реальних дій? Ніхто нікого не змушує брати в руки автомати, але хоча б думку свою висловити з того приводу можна? Ви ж лідери! Чи давно ви згадували про те, що являєтесь в очах багатьох авторитетними людьми. А можливо просто місцеві "авторитети" на короткому повідку своїх партійних господарів і без їх команди ні мур-мур? Мабуть дійсно – "поза" то не позиція.

П.С. Правда, громада покищо дає раду і без вас – вже шостий день поспіль біля памятника Пушкіну триває акція у відповідь на дії Росії представників коаліції громадських організацій "Своє" – "Пушкін проти Путіна". Прийдіть, підпишіться, за це з партії не виганяють:)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua