Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
13

Голосов "против"
3

Комментарии
Boris   | 12.08.2008 14:10
Забавно, но грузинские войска просто бежали из Сенаки и Гори даже не увидив российские войска.
Олена Олійник   | 12.08.2008 14:46
http://news.liga.net/news/N0843253.html
Олена Олійник   | 12.08.2008 14:50
Дякую, "Свободо".
Оскільки (я на жаль цього певна) допомога потрібна довготривала, було б непогано відкрити також СМС-рахунок. Практика доводить, що таку підтримку люди надають більш охоче, адже вона не потребує додаткових зусиль та часу.
  | 12.08.2008 15:13
Ти дуже погано знаєшь грузинів, Борисе.Можна лише зауважити" Борис-ты не прав ".Не треба заходити на сайт і залишати після себе лайно,що так притаманне представникам твоєї нації.
  | 12.08.2008 17:13
Ахтунг, всім вуйкам на базар, в чергу до грузинів!
ОУСІВЕЦЬ   | 12.08.2008 21:04
Грузія потопає в крові!!! Просто жах! Російській війська топлять грузинів на власній ж землі у крові, чи дивно це? Ні, російський "сапог" хоче ходити по цілому світу і омивати свої "сапогі" в індійському океані. Анексія Грузії жахливе явище і одночасно притаманне політиці шовіністичної Росії. Максим Вихор ставлю Вам мінус. Я засуджую політику Росії по відношенню до Грузії однак моє особисто принципове рішення ставити мінус за цинізм, який Ви проявляєте. Говорити про гуманізм і одночасно поливаєте своїх же українських дітей (тобто скаутів ОУС) а також мене зокрема брудом.Максиме Вихор я Вас глибоко неповажаю і не поважаю Вашу політичну силу- ВО Свободу, відомо вона фінансується ПР і Ахмєтовим
  | 12.08.2008 21:42
Взагалі шановний йдеться не про особисті рахунки, а про допомогу постраждалим.Я не побачив, щоб Вас хтось особисто образив, чи образили Вашу організацію.Приїдьте до на в Луганськ та попрацюйте в умовах російськомовного регіону.Луганська Свобода єдина політична партія, яка реально захищає у Луганську права україномовного населення, а не займається політичним жебрачеством. спекулююючи своїм начебто українським корінням, заробляючи на цьому гроші.Прошу Вас назватися конкретно і залишити свої координати, для з.ясування моменту Вашої образи.
Д.Снєгирьов
ЗаХар   | 12.08.2008 22:21
Чому ми не грузини? Хоч дісер шкарябай. Вони покинувши політичні різниці, об*днались. А тут ОУСівець знову розповідає, чим погана Свобода. Не знаючи західноукраїнських реалій не міг вирішити, чи правий він в тих питаннях, про які весь час писав. Але тут все стало зрозумілим – це не патріоти (принаймі -українські). Вибачте -Ваш капелюх горить...
  | 12.08.2008 22:48
Нашкрябай, нашкрябай, помяны грузынив. Крок тоби в помич.
ОУСІВЕЦЬ   | 13.08.2008 07:47
ЗаХар:
Яким мірилом Ви пане вирішуєте патріоти чи ні? Я підтримую Грузію. Учора вечером дивився пряму трансляцію з Тбілісі, гордо було за Україну. І вперше за багато часу підтримав позицію Ющенка навіть поважаю за цей вчорашній його вчинок. Однак ніколи не поважатиму Свободу, бо вона глибоко шовіністична організація. Не знаєте (або й знаєте), як повдилася Свобода на парламентських виборах, як вона поливала брудом Нашу Україну і БЮТ і мовчала про ПР. І факт фінансування її ПРом і Ахмєтовим давно відомий факт про який говорять власне в нас на Західній Україні. А відносно моєї політичної позиції я за особисто за БЮТ. Тому не вважаю, що наш капелюх горить.
ОУСІВЕЦЬ   | 13.08.2008 07:48
А ще у Львові і в області де домінує Пласт за ВО Свободу проголосували лишень 3% населення за БЮТ- 60%
  | 13.08.2008 08:38
Шановний ОУСівець. повторюю ще раз -мова йшла про допомогу Грузії.Свої політичні уподобання можете залишити при собі.Щобо підтримки Свободою ПР, це ваша особиста думка.Єдина сила, яка реально виступає проти ПР у Луганську_це Свобода, всі інші виступають проти, коли це йдеться про захист бізнесових інтересів. Луганська Свобода_це самодостатня структура, на утримання якої центральним апаратом не було виділено жодної копійки.Коштом ЛУГАНСЬКОЇ Свободи був побудований дтячий оздоровчий центр, відкрита українська бібліотека, будується церква КП.Коли почалося цькування і блокада дитячого центру, жодна т.з. демократична і націоналістична сила не промовила у захіст а ні слова.Д.Снєгирьов
ОУСІВЕЦЬ   | 13.08.2008 11:16
ANONIM:
Коли почалося цькування і блокада дитячого центру, жодна т.з. демократична і націоналістична сила не промовила у захіст а ні слова: Розкажіть про цей випадок більш детальніше, справді це варто уваги, а ще краще вишліть відносно цього факту більш детальнішу інформацію, краще в такому форматі, щоб можна одразу розмістити на одному з сайтів Організації Українських Скаутів ОУС.Вишліть на електронну пошту: scout-uso@narod.ru або на savioscoutclub@ukr.net про ці факти ми обовязково розмістимо цю інформацію на наших сайтах. Бо насправді не знали цей факт.
І ще одне відносно цькування ОУС у Львові вже 8 років терпить цькування з боку влади і Пласту і теж про це всі мовчать ще й ви
ОУСІВЕЦЬ   | 13.08.2008 11:18
І ще одне відносно цькування ОУС у Львові вже 8 років терпить цькування з боку влади і Пласту і теж про це всі мовчать ще й виправдовують (навіть на Народній Правді такі є апологети: Максим Вихор, Стрілець, Хорунжий і ко...). Подумати можна підтримувати цькування українськоїх дитячої організації (?!)
  | 13.08.2008 15:13
інформацію про дитячий український табір можете знайти на сайті
DRUGBA.NET.UA
Ми зацікавлені у можливій співпраці з ОУС, готові запросити Вас і Ваше членство у якості вихователів, вони нам конче потрібні.Інформацію Вам скинуть на сайт.Телефонуйте, чекаємо Вашіх пропозицій.
Д.СнєгирьовСамые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua