Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Звернення ЛООВО "Свобода" до націоналістичних партій та організацій України

Максим 'Вихор' | 8.08.2008 14:32

22
Рейтинг
22


Голосов "за"
24

Голосов "против"
2

Слава Україні!

У зв'язку з реалізацією силового варіанту врегулювання Грузією проблеми південноосетинського сепаратизму ми закликаємо до надання посильної підтримки грузинському народові в його боротьбі за державну цілісність.


Звернення ЛООВО ''Свобода'' до націоналістичних партій та організацій України
Ми розуміємо, що між представниками різних націоналістичних партій та організацій існує розмежування, деякі ідеологічні суперечності, а то і відкрита ворожість. Але зараз ми повинні переступити через власні амбіції, бо йдеться, фактично, про національну безпеку України. Очевидно, що в Грузії відпрацьовується московська схема розвалу сусідніх незалежних держав через підживлення місцевого регіонального сепаратизму. Ця схема вірогідно може бути застосована і проти України.

Окремо застерігаємо: Донське козацтво – структура, підпорядкована Москві, підтримала осетинських сепаратистів кадрами та забезпеченням. В які б шати не рядилися ці "козачки" в Україні, вони лишаються агентом московського шовінізму. Так само, які російські скаутські організації.

Тут, на Луганщині, активно і відкрито діють промосковські організації та осередки – п'ята колона російського імперіалізму. Їм потурає місцева влада. Так само промосковські сили діють і в інших регіонах України – десь відкрито, десь приховано. Тому сьогодні ми повинні надати посильну допомогу Грузії, продемонструвавши свою позицію щодо дій Кремля і продемонструвавши свою здатність піднятися вище наших внутрішнії протиріч перед зовнішньою загрозою.

Ми вже озвучили свою позицію перед грузинським посольством і сповістили про готовність надати посильну допомогу: розмістити і забезпечити всім необхідним півтори сотні біженців, надати фінансової підтримки, в разі потреби організувати набір добровольців. Закликаємо вас також підтримати грузинів, зв'язавшись з їхнім посольством або використовуючи власні канали. Цим ми покажемо, що давній повстанський слоган "Воля народам! Воля людині!" все ще лунає в наших серцях.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua