Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Позиція Луганської організації ВО "Свобода" щодо втручання Російської Федерації у Грузино-Осетинський конфлікт

Максим 'Вихор' | 8.08.2008 13:33

21
Рейтинг
21


Голосов "за"
23

Голосов "против"
2

У зв'язку з реалізацією силового варіанту розв'язання Грузією проблеми південноосетинського сепаратизму ВО "Свобода" заявляє:

Позиція Луганської організації ВО ''Свобода'' щодо втручання Російської Федерації у Грузино-Осетинський конфлікт
1. Ми, українські націоналісти Луганщини, підтримуємо прагнення грузинської нації до відновлення державної цілісності. Проблема сепаратизму добре відома українцям. Особливо тут, на Луганщині, де активно діють сепаратистські сили, керовані з Москви. Ми категорично засуджуємо будь-які форми втручання Москви у внутрішні справи Грузії і визнаємо за грузинами вирішувати цю проблему так, як вони вважають за потрібне.

2. Нам стало відомо, що Донське козацтво, підпорядковане Москві, надсилає своїх людей для підтримки осетинських сепаратистів. Ми розглядаємо ці дії як акт агресії проти грузинського народу і зазіхання на територіальну цілісність Грузії. Донське козацтво ми розглядаємо як авангард російського імперського шовінізму. Будь-яка діяльність Донського козацтва на території України кваліфікується нами як діяльність московської п'ятої колони, що прямо чи приховано спрямована на підбурювання сепаратизму в Україні.

3. Ми, українські націоналісти Луганщини, в разі потреби, готові об'явити набір добровольців для надання підтримки грузинському народові в його боротьбі за державну цілісність. Луганські націоналісти вже допомагали грузинам у боротьбі проти Російської Федерації під час конфлікту в Абхазії в 1992 році, за що були нагороджені вищими нагородами Грузії. Ми розуміємо, що сьогодні в Грузії московські шовіністичні кола відпрацьовують схему розвалу національної державності сусідніх народів і наступною жертвою може стати Україна. Таким чином, допомагаючи грузинам, українські націоналісти не тільки відновлюють справедливість, але й захищають власну країну.

4. В 1992 році Україна прийняла 30 тисяч грузинських біженців. Сьогодні ми, луганські націоналісти, готові надати грузинам посильної допомоги, як моральної, так і економічної. Ми можемо розмістити своїми силами і своїм коштом 160 грузинських дітей в спеціалізованому оздоровчому закладі "Дружба" в Луганській області. Діти будуть забезпечені всім необхідним.

Будучи ідейними послідовниками Провідника Степана Бандери, ми готові провадити в життя давній заклик українських націоналістів: "Воля народам! Воля людині!".

Слава Україні! Слава Грузії!Дмитро Снєгирьов

голова Луганської обласної організації ВО "Свобода"Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua