Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Про те, як московити-більшовики тиснули у "братських" обіймах українців (ч.7)

Володимир | 27.07.2008 13:12

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
12

Голосов "против"
1

Перелік злочинів московського імперіалізму в Руси-Україні фактично є відповіддю на запитання, чому частина українців дійшла до такого ганебного стану, що забула свою мову, культуру, почала зневажати своє, рідне, українське, як і на те, чому Русь-Україна і досі, після проголошення незалежності в 1991 році, знаходиться під "сапогом" окупанта.

Перелік злочинів московського імперіалізму в Руси-Україні фактично є відповіддю на запитання, чому частина українців дійшла до такого ганебного стану, що забула свою мову, культуру, почала зневажати своє, рідне, українське, як і на те, чому Русь-Україна і досі, після проголошення незалежності в 1991 році, знаходиться під "сапогом" окупанта.

Джерело: А.Куліш "Книга пам'яти українців"

------------------------------------------------------------

"Жаль нам вас, як людей військових, пропадете ви скоро, коли будете держатися того народу московського", – говорив ханський візир козацькому послові.

Так воно і сталося.


1941 р., листопад, грудень. – Під час німецького наступу на Москву совєцьке командування (маршал Г.Жуков) кинуло проти німців 179 тисяч "ополченців" – учителів, інженерів, учених, щойно вивезених під конвоєм з України, не підготовлених, не навчених. Саме тут був той випадок, що шокував увесь світ: одна рушниця і один комплект набоїв на 5 чоловік і одна граната на трьох. У тому бою загинув цвіт української інтелігенції, що залишився після терору 1937 – 1939 рр., у тому числі Юрій Кондратюк, який розробив програму польоту на місяць, реалізовану США.

19 грудня під Москвою проти німецького танкового прориву Жуков кинув три кавалерійські дивізії, набрані з українців Кубані та Півдня України. В глибокому снігу, в 25-градусний мороз увесь корпус був знищений за кілька годин. Хурделиця, що розігралася під час бою, замела вбитих та поранених. (Чи не після цих "операцій" німці почали називати Жукова "генерал м'ясо"). В той же час чотири добірних, добре оснащених і озброєних до зубів повнокомплектних дивізії НКВД і спецохорони в бойових діях не були задіяні ні тоді, ні згодом.

Тепер вони ветерани війни, вимагають пільг.

1943 – 1944 рр. – Масове заплановане знищення московськими окупантами української молоді 1924 – 1926 рр. народження, які перебували під німецькою окупацією. Їх негайно після "звільнення" мобілізували польові військомати і, не навчених, кидали на найбільш важкі ділянки фронту під німецькі кулемети. З того покоління живими залишилися 3...4 відсотка українців.

1943 – 1945 рр. – Поляки, німці та московіти знаходять спільну мову для боротьби з УПА: Німецькі дивізії, партизани Ковпака та польска дивізія АК (Армія Крайова) щоденно воюють з УПА Без зовнішньої допомоги УПА: здобуває перемогу над Ковпаком; звільняє багато районів від німців; розбиває АК, яка тікає до Польщі. "Коли б я мав таку армію, як УПА, то німецька нога не топтала б французької землі" (Де Голь, Президент Франції).

1944 р., березень – На другий день після здобуття совєтьскими військами м. Вінниці туди прибув начальник обласного управління НКВД кат Фіма Рапопорт, під особистим керівництвом якого в 1937-38 рр. було вбито понад 12 тис. українців. Він зігнав мешканців Винниці на могили своїх жертв. Понад 170 людей були розстріляні з кулеметів лише за те, що були родичами чи знайомими раніш замордованих цим же виродком. Так зайди-окупанти несли нам "асвабажденіє і революціонную законность".

1944 р. – Після виселення у травні двохсот тисяч Кримських татар, частина яких загинула по дорозі до Сибіру та Казахстану від голоду та хвороб, по Криму поширилась чутка, що тепер будуть виселяти українців. Тоді українці почали записуватись "рускіми" (Повідомлення колишнього ялтинця М.П., не українця).

1944 р. – Секретний наказ Г.Жукова та Л.Берії (двоюрідний брат Л.Кагановича) про виселення всіх українців з Руси-України.

"Совершенно секретно". Приказ N007842

22 июня 1944 года г. Москва...

1. Выслать в отдельные края Союза ССР всех украинцев, проживавших под властью немецких окупантов...

в) выселение начать после того, как будет собран урожай и сдан государству для нужд Красной Армии.

г) выселение производить только ночью и внезапно, чтобы не дать скрыться другим и не дать знать членам его семьи, которые находятся в Красной Армии..."

Повністю наказ не був виконаний внаслідок чисельності населення України, відсутності в окупантів достатньої кількості технічних засобів та існування добре організованих загонів Української Повстанської Армії (УПА), яка могла б стати основою загальноукраїнського антикомуністичного повстання.

1944 – 1953 рр. – Сотні тисяч розстріляних московськими окупантами борців за волю Руси-України – членів УПА. Два мільйони висланих лише із Західної України у концтабори та на спецпоселення членів їх родин, симпатиків ОУН і просто українців ("бандерівці"). НКВД створює провокаційні спецгрупи бойовиків, які діють під виглядом ОУН-УПА, тероризують і знищують населення Західної України. Із архівів НКВД тепер стало відомо, що лише у квітні-травні 1945 р. діяло 156 таких спец груп. в яких налічувалось 1783 особи.

Під виглядом вчителів зі Сходу НКВД засилає своїх агентів у вишиваних сорочках з доброю українською мовою, які входять у довіру до місцевого населення і вивідують про ОУН-УПА. Завдяки роботі таких "вчителів" цілі села були вивезені до Сибіру, а деякі спалені. Деяких з цих "вчителів", особливо тих, що симпатизували УПА, енкаведисти катують і знищують, а потім тіла перевозять на Схід і показують як справу рук "бандеровцев", "гітлеровскіх недобітков".

У різні часи від 40 до 50 відсотків в'язнів комуністичних концтаборів становили українці. Наглядачами у них часто були колишні власівці, які тортурами над українцями "іскуплялі віну" за зраду своїй Московії.

Про кількість висланих із Західної України в 1944-1948 рр. свідчать такі цифри з доповідної НКВД: "Совершенно секретно... Для переселения было использовано 44000 железнодорожных вагонов и задействовано сил: сотрудников внутренних дел и военнослужащих 13592 чел... Начальник 1-ого спецотдела МВД УССР підполковник Смирнов...

23.11.1948г. N15/23497". А за наказом заступника наркома НКВД Чернишова в одному вагоні заборонялося перевозити менше, ніж 30-35 осіб. Але часто у вагони заганяли по 50-60 чоловік.

"Маршрутный лист. Вагон N35. От 18 октября 1950 г. Станция отправления – г. Львов... Станция назначения –...Иркутская обл... Специальный контингент – бандеровцы. Возрастной состав – престарелых – 10 чел, взрослых – 34 чел. Детей моложе 7 лет – 18 чел... Вего 62 чел. Норма питания – 800 г. хлеба – 1чел/сутки, 40 г. маргарина – 1 чел/сутки, 1 селедка – 1 чел/сутки, 2 ведра воды – вагон/сутки, 1 свеча – 1 чел/сутки. Жалобы конвоя – спецконтингент стучал в дверь вагона просили молока для детей. требовали врача, бросали письма через решетки люков, пели бандеровскую песню "Заповіт". Жалобы спецконтингента –...Требовали сменить дырявую парашу. В вагоне холодно...

За пение бандеровского гимна вагону урезать хлебный паек... за брошенные через люк письма вагону не будет выдаваться вода, парашу сменить не имееется возможности, печек в вагоне не предусмотрено.

Вагон сдал ст...л-т НКВД И. Дмитрук. Вагон принял ст...л-т М.Москальцов.

Опечатано в типографи "Слава Родины". Тираж 30000 экз. 1949 г."

Зверніть увагу: діти старші за 7 років вважалися дорослими, назва "бандерівці" – то синонім "українці", води на людину видавали по 300 г. на добу (при нормі споживання – 2 л), бланків було виготовлено 30 тис. примірників (отже виселення було масовим).

1945 р. – Ув'язнення українських греко-католицьких ієрархів на чолі з митрополитом Йосипом Сліпим.

1945 – 1946 рр. – Сотні тисяч військовополонених українців, в'язнів фашистських концтаборів, юнаків та дівчат, вивезених в Німеччину під час війни, відмовилися повернутися додому внаслідок антиукраїнського комуністичного терору, який загрожував їм колгоспним кріпацтвом або сибірськими концтаборами.

1945 – 1947 рр. Комуністи передали полякам майже 20 тис. кв. км українських земель (Лемківщина, Надсяння, Підляшшя, Холмщина), знищили, або виселили звідти разом з ляхами понад 1 млн. українців (операція "Вісла").

1945 – 1947 рр. – Викрадення з територій інших держав, запроторення до концтаборів і фізичне знищення багатьох визначних українських діячів, зокрема, поета М.Славінського, економіста В.Садовського, професора-іспанолога М.Іванова, австрійського архикнязя, а українського полковника УСС і поета (псевдонім – Василь Вишиваний) Вільгельма Габсбурга, Президента Карпатської України (1939 р.) Августина Волошина.

1946 р. – Ліквідація Української Греко-Католицької церкви і підпорядкування її Московській державній Церкві – операція "Львівський Собор".

1946 р. – Постанова ЦК ВКП (б) про "український буржуазний націоналізм", внаслідок якої кілька тисяч представників української інтелігенції заслано до концтаборів ("Ждановщина").

1946 р. – Постановою Ради Міністрів УРСР змінено український правопис, який був наближений до "общєпонятного".

1946 – 1947 рр. – Третій за всю Історію Руси-України голод як наслідок пограбування селянства комуністами. Померло кілька сот тисяч українців. Голод був послаблений підтримкою, яку західні українці ("бандерівці") надавали своїм східним братам. За часи фашистської окупації українські селяни з голоду не помирали, незважаючи на військові побори та воєнну руїну.

1947 р. – Проведення "чистки" серед діячів української культури з обвинуваченням їх у націоналізмі прибулим з Москви Л.Кагановичем.

Арешт неповнолітнього (15 р.) сина генерала Шухевича – Ю.Шухевича.

1948 р., 21 лютого – Указ Президії ВР СРСР "Про виселення з Української РСР осіб, які злісно ухиляються від трудової діяльності в сільському господарстві..." Лише за перші п'ять місяців дії цього Указу на спецпоселення вислано 10,5 тис. осіб, з них понад 1,5 тис. дітей.

1949 р. – Комуністи убивають таємного агента НКВД Я. Галана, який вже зробив свою брудну антиукраїнську справу і вичерпав себе і звинувачують у цьому "націоналістично-клерикальну агентуру", щоб мати привід посилити протиукраїнський та проти релігійний терор в Руси-Україні.

1949 р. – Ув'язнення 20-річного З. Красівського. Усього цей відомий борець за волю Руси-України, поет та Голова Проводу ОУН в Україні в тюрмах, концтаборах, засланнях та психіатричних лікарнях провів 26 років.

1949 – 1953 рр. – Чистка компартії, внаслідок якої за "український націоналізм" було виключено понад 22 тис. її членів, значна частина яких потрапила до концтаборів.

1951 р. – Викриття "Правдою" – центральною газетою Московії, "національних ухилів" в українській літературі (вірш В.Сосюри "Любіть Україну", лібрето опери "Богдан Хмельницький" та ін...).

Далі буде.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua