Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Тимошенко   Ющенко   Нафтогаз   Євро-2012   дурдом української політики

Про лопати, Балогу і трошки про Нафтогаз


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Ось новина: Президент України Віктор Андрійович Ющенко викопав траншею глибиною 1 метр і довжиною 25 метрів... А що йому ще робити, Президенту України Віктору Андрійовичу Ющенко?... Але зараз не про це. (Про це пізніше)

Про лопати, Балогу і трошки про Нафтогаз
Ось новина: Президент України Віктор Андрійович Ющенко викопав траншею глибиною 1 метр і довжиною 25 метрів... А що йому ще робити, Президенту України Віктору Андрійовичу Ющенко?... Але зараз не про це. (Про це пізніше)

Дорога і рідна українському оку панорама (Троїцький перед Олімпійським) надихає нас на нові досягнення! От уже місяць, як з іншої сторони головного стадіону Євро-2012 побудовано каркас 12-поверхового будиночка. І, здавалося б, в цій країні дивуватися вже нічому, але ж ні! Вони стараються для тебе!

Візьмемо за приклад пересічного європейця, для якого зараз наша влада намагається зробити більше, ніж для свого народу. Виберемо цим європейцем Мішу Платіні, який в здоровому глузді поїхав з Євросоюзу до України. Перше, що впадає в уже треноване на "сікти фішку" око – це риторичне питання Міши до нашого Суркіса: "Це якась комедія, чи що?" І гірка чоловіча сльоза омила мою щоку. Але переповнила гордість за співвітчизників.

Був собі такий примазаний у президентських колах бізнесмен, якому постійно створювалась державна

допомога у веденні бізнесу (дотації, позбавлення від податків) – чи то від знайомства з Секретаріатом та київською мерією, але ні! – то від великих страждань маленьких підприємців – йому були створені всі умови для того, щоби мученик українського законодавства побудував-таки торгівельний центр перед стадіоном. Усім було відомо, що це є порушення усіх норм, і рано чи пізно, а таки доведеться зносити отой шедевр архітектури. Але наш герой не з слабких – вирішив-таки попитати щастя у Києві. Побудували. Хух! І тут до нас прийшла гнила Європа.

Вони ж не розуміють, що це у задрипаних Європах та недорозвинених Америках неможна порушувати норми закону. Україна – це країна рівних можливостей, і ця думка кріпчає в наших мізках з кожним днем! Тепер всяка там Європа буде вказувати бідному Новінському, що і де будувати? Кошмар!

Але свої своїх не кидають. Після приїзду Мішки з Італії до Троїцького підвезли бойову техніку, як на парад до Дня Перемоги. Хотіли ще ядерну зброю підвести (попугати це ненависне НАТО), але вчасно згадали, що у нас її нема, окрім тіки тих олігархів, яких ми час від часу запускаємо в світ, щоб вони і там трохи хапанули. І от, коли вже головний футболяка світу був перед стадіоном, торгівельний центр почали поступово зносити. Відрізали шматочок бетону (прорабу на дачу замість бордюри), та й на тому і закінчили. А шо такоє? Ми страітєлі чєсниє. Работаєм па распісанію... Понеділок – відпочиваємо після вихідних, вівторок – готуємось до робочого дня, середа – працюємо, четвер – відпочиваємо після робочого дня, п'ятниця – готуємось до вихідних, субота та неділя – вихідний. Нє, а шо такоє? Довго ми так ще по середам пахати будемо?!!

Отож, дявлячись на всю цю картину маслом, Віктор Андрійович Ющенко взяв підготовку до Євро-2012 під свій власний контроль... Це і турбує. В рамках розпочатого дерибану під патронатом Президента України був виданий наказ прем'єр-міністру (чи пак прем'єрці) особисто прослідкувати за знесенням цього об'єкту. Зрозуміло, Юліє Володимирівно? Підстилочку, подушечку, сухпайок – і бігом на стадіон слідкувати за знесенням. Але, Вікторе Андрійовичу, хто ж вас тоді в аеропортах зустрічати-проводжати буде? Заблукаєте, не дай Бог... Хоча ні, дай Бог, дай Бог...

А Юлія Володимирівна (от капосна баба!) таки поїхала виконувати свій громадянський борг. А отже під її зрячим оком почали демонтаж Троїцького. І де там наш герой? (Ледве не сказав "бідний") Де Новінський? Ну дали мужику 400 лимонів американських купонів та шматочок ліса у дофігагектарів у подарунок. Але ж Тройцький рушать! Ах ти ж коса безмандатная! От якби ще й Троїцький Новінському залишити... Не було на світі щастя, та нещастя допомогло... Поки рушили Троїцький, за годину виявилося, що за Олімпійським виросла ще одна будівля. Як гриб. Така у нас в Україні земля плодовита: не встигнеш обернутися, бач – будинок стоїть! А власник його сам прийшов до прокуратури і попросив доблесних міліціонерів, щоб ті почали його виганяти. Щоб ще за моральну шкоду компенсація у вигляді дачки в Кончі-Заспі... Ну, залишимо наших свідомих, а тому й підприємливих громадян. Як то кажуть – в світі ще багато цікавого.

А тепер вся увага на Кабмін. Точніше, на його діячів. Отже Олег Дубина заявив про приватизацію НАК Нафтогазу. За чим послідував коментар Тимошенко, де вона нічого не знає. Але обмовилась, що у такому випадку Нафтогаз чекає диверсифікація (Вікторе Федоровичу, не затримуйтесь на цому слові, потім у словарику подивитесь). Тобто вони серйозно намилились продавати НАК. Може ще й газотранспортну систему підхопите? Ото дивлюсь я на цю проукраїнську владу і боюсь навіть подумати, якою ж має бути антиукраїнська? Адже зрозуміло, що продати Нафтогаз можна лише у випадку стагнації (Вікторе Федоровичу, це слово теж випишіть у блокнотик – потім подивитесь) всього комплексу. А може вона вже йде?... Стіни... Мої білі у сердечко стіни... О! Приватне оголошення: "Міняю Євро-2012 на президентство-2009"!

Але ви гляньте на Юлю. Люди вже не читають політичної преси – рвотні рефлекси та таке інше беруть своє. Але вона і тут знайшла засіб поселитися людям у мозок: "Юлія Тимошенко дала добро на знесення Троїцького..." "Юлія Тимошенко запланувала футбольний матч між урядами України та Польщі..." "Юлія Тимошенко гарантує, що Євро пройде в Україні..." Я аплодую цій жінці! Вона полізла в те єдине, що дивляться люди окрім політики (якщо не зважати на збочено-кримінально-порнографічно-маразматичні вирізки, які звуться новинами). Браво!

А поки наші депутати виїхали за кордон, що їх тепер не долікуєшся (благо, хоч на Канарах зібрався кворум з 450 депутатів), наша податкова почала рахувати гроші нашіх громадян. І знайте: якщо у вас є 10 мільйонів доларів, то ви або Софія Ротару, або футболіст... всього ж таких у нас 360 чоловік. На всю країну. І певна річ, депутатів там немає. Бо вони ж слуги народу, усього лише слуги. А їх нащо рахувати? Їх Юлія Володимирівна вирішила з відпустки відізвати. От людина, а? Ну весь кайф візьме та обламає нашим бідним слугам! Чи це вони їй сувенирчик повинні привезти з-за кордону? У вигляді голови Фірташа? Простіше було б без них, все-таки працювати. А так знову "ці казли будут мішать нам работать" (Вікторе Федоровичу, ну хоч цей вираз вам знайомий?). Хоча, я вірю, що Президент знову візьме все під свій контроль. У нього тепер лопати є! Угу, не встиг він заявити, що закляті союзники по коаліції обікрали бюджет на три лопати, як почесний сторож Секретаріату Дмитро Пердюк під матюки чесного народу приніс лопати Президенту. Ну, копай з миром, пане Президенте. Нехай земля тобі буде пухом, лопата мечем, а Балога сантехніком.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua