Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   НАТО   молода Україна

Як нам найскоріше вступити до НАТО? Або, як зробити так, щоб українській молоді не жити більше в політичному і економічному кріпацтві?

Володимир | 15.07.2008 20:24

15
Рейтинг
15


Голосов "за"
16

Голосов "против"
1

Відповідь на статтю пана Дмитра Суми, щодо проведення акцій на підтримку державного курсу найскорішого вступу до НАТО.

Цікаву і дуже слушну думку виклав пан Дмитро Суми у останній публікації щодо проведення громадянських акцій в Україні на підтримку вступу України до північноатлантичного альянсу.

Дійсно, він правий, що громадська активність щодо волевиявлення громадськості України з цього питання є на дуже низькому рівні.

А чому саме так?

По-перше, мало хто з пересічних громадян має більш-менш чіткі уявлення перспектив України в результаті вступу до НАТО, через брак відповідної інформації. Що воно дає Україні, як державі? І що воно дає пересічному громадянину України? Знають про це тільки ті, хто цікавиться цією проблемою самотужки. Але ж і ці знання є на рівні первинної поінформованості, без знання глибинної суті.

По-друге, на мій погляд наше молоде покоління є дуже політично інфантильним. Молодь не розуміє, що про своє майбутнє треба дбати саме зараз і саме їм самим, бо за них цього ніхто не буде робити.

Для своїх дітей, ті, хто мають дбати про майбутнє України, вже потурбувалися, і не в Україні. Бо їхні діти, як правило, навчаються у Європі, у країнах НАТО, і там же будуть жити і займатися будь-якою діяльністю за награбовані в Україні батьківські гроші. А якщо цих грошей пограбовано у достатніх розмірах, то можна і нічого, взагалі, не робити.

Все буде як при кріпосному праві. Поміщик за кордоном, а найнятий керуючий в Україні керує господарством і надсилає гроші хазяїну. І така ситуація буде можливою тільки в тому випадку, якщо будемо нескінченно дискутувати: "Чи є нам сенс, інтегруватися в європейські структури, чи в азіатські?"

Так же буде квітнути корупція.

Таким же безпросвітним буде майбутнє у простої молоді. Треба буде кріпачити на хазяїна, який буде у одному випадку жити в Україні у власному маєтку за трьохметровими мурами, а у другому випадку жити в Європі, а керувати своїми заводами, фабриками і землями доручить комусь із своїх наближених. Куплені ж ними політики і журналісти будуть розповідати, що в НАТО нам не треба.

І треба буде молоді шукати собі кращої долі за кордоном, знову ж таки на кріпацьких засадах, а в Києві, на майдані поставлять на постамент пам'ятник двоголовому хохлу, у якого одна голова дивиться на Схід, а друга на Захід.

Через це, не будемо двоголовими хохлами, будемо українцями!

Тільки нещодавно в ефірі Першого національного телевізійного каналу почали показувати фільми, які надають найпростішу інформацію і призначені тільки задля того, щоб спростувати стереотипи про НАТО, які вбивалися в голови пересічного громадянина СРСР з кінця сорокових років минулого століття і, з якими ті, кого ми з вами називаємо "совками", або "гомо совьєтікус", живуть і досі. Тут ми з вами, на жаль, вже не можемо нічого зробити, бо, як кажуть, "горбатого..." (знаємо що може виправити).

І ось тут ми приходимо до основних питань, що можуть бути визначальними для тієї ідеї, яку висловив у своїх думках і пропозиціях (провести у Києві ряд громадських акцій на підтримку вступу України до НАТО) пан Дмитро Суми.

А. Громадські акції треба дуже добре підготувати.

Задля того, щоб провести подібну акцію, треба її ретельно організувати і підготуватися. Інакше буде повний провал, та й і наслідки можуть бути прямо протилежними тим, які ви бажали отримати. А цього, як у кожній добрій справі, не можна допустити.

Що має входити до підготування (як мінімум).

1. Треба мати чітку програму дій.

2. Треба мати штаб організації, її мозки.

3. Треба обов'язково зареєструвати цю громадську організацію у місцевих органах влади (і не обов'язково у Києві. Це зараз досить нескладно, автор декілька разів це робив самотужки). Бо, коли організація є зареєстрованою, то місцеві органи влади будуть рахуватися з вами.

Крім того, ви зможете подавати заявки в місцеві органи влади на проведення будь яких громадських акцій. І міліція має вас охороняти на таких заходах і буде нести відповідальність за підтримання громадського порядку під час проведення таких акцій.

4. Обов'зково треба мати хоча б на перших порах спонсора, який допоможе, наприклад, приміщенням, засобами зв'язку, транспортом тощо.

5. Треба мати людину, яка буде вести всю вашу бухгалтерію і вчасно звітувати у податкову інспекцію, навіть, якщо ваша організація і не буде прибутковою.

Б. Треба більше працювати з молоддю.

Ми бачили, як були провалені нещодавно вибори у Києві, бо молодь не брала участь в них. А саме їхню майбутню долю вирішували старенькі бабусі та дідусі куплені "з потрухами" за кільканадцять гривень.

Саме так зараз постає питання із вступом до НАТО. Тільки за активної участі молоді питання входу в північноатлантичні структури може розв'язатися дуже швидко і надійно.

Бо, тільки молодь, не заангажована пострадянськими міфами і стереотипами, може усвідомити яких можливостей для покращення їхнього власного життя надає входження України в європейську спільноту. Саме молодь, через спілкування між собою, має розкрити усі принади вступу України до НАТО. Бо, я вже усвідомлюю, що може і не доживу до цього часу. А молодь, вірю, доживе. І треба, щоб, саме молодь, відповідально поставилися до майбутнього держави, а значить і до свого власного майбутнього.

Тому вважаю, що натепер найважливішим напрямком роботи по роз'ясненню та агітації вступу України до НАТО є напрямок роботи з молоддю.

[B]В. Молодь має навчитися відстоювати свої права на краще майбутнє ]життя в Україні.

Молодь, маючи, сучасні засоби комунікації та інформації, має налагодити систему незалежних громадських молодіжних організацій і взяти активну участь в житті держави задля власного європейського майбутнього. Тоді усі питання, в тому числі і на державному рівні, будуть вирішуватися з урахуванням молодих громадян України.

Тоді молодіжні організації "розкопають" усю необхідну інформацію з будь якого питання, що допоможе їм правильно зробити вибір. І тоді, якщо молодь, візьме активну участь у будь якому референдумі (в тому числі і про входження в НАТО), то вірю буде прийняте правильне рішення.

Але, якщо будуть знову за молодь вирішувати їхні бабусі і дідусі, які досі і не знають, що вони живуть в Україні, то тоді... (перспектива описана на початку статті).

Вірю в те, що якщо молодь візьметься за цю справу з усім ентузіазмом, енергією, волею і зацікавленістю, то будуть правильно розв'язані багато питань майбутнього України і у нас буде все гаразд. Тоді виявиться багато молодих розумних людей, що можуть успішно працювати на свою державу і у парламенті, і на будь яких рівнях влади.

І, врешті решт, ми відпочинемо від одних і тих же політиків, що перетікають із партії в партію, змінюють свої кольори і відтінки, але не змінюють своєї сутності дрібних мошенників і сутенерів при олігархах.

І акції задля свого майбутнього молодь має проводити не тільки в Києві, але і у всіх містах і селах Україні.

СЛАВА МОЛОДІЙ УКРАЇНІ!


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua