Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   народ   пам*ять.

Коли сплячий прокинеться?

gayduchik | 15.07.2008 16:08

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
5

Голосов "против"
4

Я звертаюся до кожного, хто приходить в "НП"...

Провів лінк "Бандера проти Пілсудського: виграє Путін" з надією, що будуть прочитані всі коментарі. Особливу увагу привертає коментар із Польщі, який, добре знаючи українську, можна спокійно прочитати. ПОЛЯКИ, ЯК І РОСІЯНИ, НЕ ПАМ*ЯТАЮТЬ ПРО МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ, ЯКИХ ПАЛИЛИ ЖИВЦЕМ, САДЖАЛИ НА ПАЛІ... ГРА БЕЗ ПРАВИЛ (ЦЕ КОЛИ Я ГРАЮ, ЯК ЗАМАНЕТЬСЯ, А ТИ ПОВИНЕН ДОТРИМУВАТИСЯ ТИХ ПРАВИЛ, ЯКІ НАПИСАВ ДЛЯ ТЕБЕ Я САМ) – ЇХНЯ ЛОГІКА І НА СЬОГОДНІ.

Я не хочу тут робити акцент на політиці нашої сучасної влади, бо оцінки даються тоді, коли трохи затихнуть емоції.

Я звертаюся до кожного, хто приходить в "НП": коли ми перестанемо топтати одне одного? Коли ми перестанемо лаятися і ображати одне одного в угоду нашим "добрим" сусідам?

Століттями нас вважали "хамами", "бидлом", "подлым народишком", нас винищували, морили голодом, гноїли в тюрмах. Нас розділяли і натравлювали одне на одного, аби отримати задоволення від нашої гризні. І ми гриземось до сих пір. ЗАРАДИ ЧОГО?

КОЛИ Ж СПЛЯЧИЙ ПРОКИНЕТЬСЯ?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua