Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Заява во "Свобода" з приводу акту вандалізму в сквері "Молодої гвардії" в Каменобродському районі Луганська

Максим 'Вихор' | 9.07.2008 16:21

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
7

Голосов "против"
1

В ніч з 3 на 4 липня 2008 року невідомі вандали зруйнували сквер "Молодої Гвардії" в Каменобродському районі Луганська. 9 липня в газеті "Ракурс-плюс" (N51 (379)) з'явилася публікація "Память об колено не переломишь" за підписом Олени Бугаєц. В статті даний акт вандалізму пов'язується із ВО "Свобода".

Заява во ''Свобода'' з приводу акту вандалізму в сквері ''Молодої гвардії'' в Каменобродському районі Луганська
ВО "Свобода" офіційно заявляє, що це є наклепом і відкидає будь-яку причетність до акту вандалізму у сквері "Молодої Гвардії". Факт приниження честі та гідності фізичної особи (конкретно – членства ВО), а також ділової репутації фізичної або юридичної особи надає нам юридичних підстав зробити судовий позов до автора з метою відшкодування ним моральної шкоди згідно статті 23 Цивільного кодексу України. Нагадаємо, що статтями 28 і 32 Основного Закону України, а також статтями 297 та 299 Цивільного кодексу України закріплюється право кожного на повагу до його гідності та честі, а також на недоторканість ділової репутації. При порушенні цих прав особа може звернутися до суду з позовом про їх захист.

Є підстави вважати даний акт вандалізму у сквері цілеспрямованою провокацією проти ВО "Свобода" з боку політичних опонентів (Партії Регіонів, КПУ, ПСПУ). Проти нас знов розігрується улюблена карта наших опонентів: спекуляції на історичній тематиці разом з необгрунтованими заявами в наш бік.

Во "Свобода" заявляє, що метою даної акції є спроба відвести увагу правоохоронних органів і громадськості від факту незаконного встановлення пам'ятної дошки в сквері ВЛКСМ 23 квітня 2008 року та аналогічного пам'ятного знаку в м. Сватово. Незважаючи на те, що прокуратурою опротестоване встановлення пам'ятної дошки, її не тільки не демонтовано, але й встановлено аналогічну дошку в м. Сватово. Таким чином, ВО "Свобода" вважає, що даний акт вандалізму є прийомом відводу глаз від незаконного встановлення пам'ятних знаків в місті та області. "Автори" акту вандалізму 3-4 липня мали на меті нагнітання істерії навколо ВО "Свобода" та зіпсування іміджу організації в регіоні. Крім того, знаючи принципову позицію ВО "Свобода", "автори" акту вандалізму готували собі прикриття на майбутнє – на випадок демонтажу незаконно встановлених пам'ятних знаків силами ВО "Свобода".

ВО "Свобода" не бере на себе відповідальність називати винуватців зруйнування скверу. Ми приєднуємося до ініціатив щодо розслідування цього інциденту силами МВС та СБУ. ВО "Свобода" звертається до МВС з проханням дати правову оцінку наклепницьким заявам Олени Бугаєць в нашу адресу, а також перевірити, чи не є даний акт вандалізму цілеспрямованою провокацією проти ВО "Свбода". Викликає підозри той факт, що Олена Бугаєць пов'язує акт вандалізму з ВО "Свобода" ще до оголошення результатів розслідування відповідними структурами. Звертаємо увагу правоохоронців на несподівано глибоку поінформованість автора про винуватців події. Або Олена Бугаєць написала замовну публікацію з метою покшодження репутації ВО "Свобода" в регіоні, або вона є прямо чи непрямо причетною до акту вандалізму.

ВО "Свобода" заявляє, що бере роботи по відновленню зруйнованого парку під своє шефство і запрошує всіх громадян, небайдужих до долі міста, прийняти участь у роботах по відновленню зруйнованого сквера.

Окремо ВО "Свобода" попереджає про свою непричетність до можливих актів вандалізму в майбутньому (облиття пам'ятників фарбою, руйнації скверів і т.д.). Якщо місцеві провокатори захочуть повторити досвід фашистської Німеччини, коли у спаленні Рейхстагу об'явили опозиційних комуністів, і підпалять будівлю Луганської Облради, ВО "Свобода" заявляє про свою непричетність до цього. Вандалізм та хуліганство не є нашими методами боротьби.

Прес-служба Луганського відділення ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua