Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Просимо захисту громадського діяча та журналіста

ZBZS | 7.07.2008 20:12

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

. 7 квітня 2008 року суддею Нетішинського міського суду Ходоровським Б.В. прийнята завідомо неправосудна постанова про накладення згідно ст. 185 КУпАП на голову ради "З'єднання борців "За справедливість" (громадська організація – територія діяльності Хмельницька та Рівненська області), голову редакційної ради загальнодержавної

Просимо захисту громадського діяча та журналіста
. 7 квітня 2008 року суддею Нетішинського міського суду Ходоровським Б.В. прийнята завідомо неправосудна постанова про накладення згідно ст. 185 КУпАП на голову ради "З'єднання борців "За справедливість" (громадська організація – територія діяльності Хмельницька та Рівненська області), голову редакційної ради загальнодержавної газети "Вісник малозахищених" – Войтка А.Г., адміністративного стягнення у вигляді арешту на 15 діб

О 16 годині 55 хвилин в офіс громадської організації "3"єднання борців "За справедливість" та редакції загальнодержавної газети "Вісник малозахищених" прийшло чотири співробітники міліції на чолі із заступником начальника Нетішинського МВ УВМС України в Хмельницькій області Кішаном О.М., які хотіли забрати Войтка А.Г. Войтко заявив їм що це переслідування громадського діяча і журналіста не законне, бо протокол сфабрикували за його відсутності, свідків змусили підписати протокол, що Войтко відмовився підписати, хоч самі свідки заявляють, що небачили того, хто складав протокол і Войтка.

Так саме складено постанову заступника нач МВ УМВС в Хмелиницькій. області. Кішана, так саме він нписав, що Войтко відмовився підписати постанову, хоч Войтка при цьому не бачив і свідки не бачили ні його ні Войтка і про це заявили в суді.

На події, про яку йдеться відеозйомку проводила міліція, Войтко вимагав на суді показати суду, щоб він бачив, чи Войтко порушник закону чи захисник. Вимагав допитати свідків Калабського, який сфабрикував протокола і Кішана, який сфабрикував постанову не давши Войтку можливості захисту, пояснень, тощо. А допитані свідки показали, що підписання протоколу про адмінпорушення і постанови відбулося в кабінеті ДВС Гордійчука у відсутності тих, хто їх складав і на кого вони складені. Войтко заявив їм що Постанова судді незаконна і що вони повинні керувати Костинтуцією України ст... 60 не виконувати незаконних розпоряджень, і вимагав адвоката.

Постанова суду прийнята на підставі сфабрикованого протоколу, складеного начальником СДІМ Калабським. Перед цим судом, суддя Ходоровський призначив слухання цієї справи на 08.07.08р.не відмінив своєї ухвали про це виніс постанову про примусовий привід спочатку на 2 а після на 7 липня. Ці постанови Войтку дав міліціонер, який прийшов його приводити, хоч до цього Войтко не відмовлявся виконати законні повістки суду.

Причина переслідування Войтка в тім, що діючи законно в рамках проекту профінансованого ОБСЄ, здійснював захист, як представник потерпілих від шахрайства -виселення з квартири, громадян – членів ГО ЗБЗС – одинокої матері та її сина – студента.

Більше інформації дивитися на нашім сайті: http://zbzs.at.ua

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua