Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Коли В.Янукович каже правду?

Володимир | 29.06.2008 13:14

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
15

Голосов "против"
3

Цікаві речі відбуваються з ПР та її лідером.

Газета "Дєло" з посиланням на джерело в ПР повідомило нещодавно, що керівництво ПР готово вести переговори з натовцями навіть ціною втрати електорату, але за солідні відступні.


Цікаві речі відбуваються з ПР та її лідером.

Газета "Дєло" з посиланням на джерело в ПР повідомило нещодавно, що керівництво ПР готово вести переговори з натовцями навіть ціною втрати електорату, але за солідні відступні.

Нещодавно ми дуже добре пам'ятаємо як ПР блокувало роботу Верховної Ради протестуючи проти листа до НАТО підписаного Президентом, Головою ВР і Головою КМ. У такий спосіб совковий електорат був збуджений до протидії інтеграції України у північноатлантичну систему безпеки. І головна заслуга в цьому ПР. Але тепер... Чи правдиву інформацію надає газета "Дєло", коли повідомляє, що партія регіонів, провела тайні переговори з генсеком Північноатлантичного альянсу, де фактично погодилася на вступ України до НАТО?

В цьому ж виданні надається інформація про те, що зустріч між Януковичем і генсеком НАТО Яапом де Хоопом Схеффером стала центральною і головною подією неочікуваної появи натовських чиновників у Київі.

І іще дуже цікаво, що візит делегації НАТО до Києва відбувався за спільним запрошенням Президента України і самого екс-Прем'єра В. Януковича (!!!)...

Що ж стало причиною того, що курс ПР так різко змінився? А може він і не змінився?

Спробуємо провести аналіз на підставі того, що кажуть представники цієї партії.

Тут треба розрізнити те, що вони кажуть коли ПР при владі і коли в опозиції.

Прем'єр-міністр В.Янукович в монографії "Стратегія економічного і соціального розвитку України": "Вступ до НАТО – стратегічна мета очолюваного мною уряду". Тут же він зазначає, що бачить вступ до НАТО в 2008 (!!!) році.

Представники ПР також не відмовляються від слів свого лідера.

Наприклад, депутат від цієї партії І.Пропеску: "Ми зустрінемось з представниками НАТО, оскільки у нас є чітка позиція (!!!) – з НАТО треба співробітничати".

Т.Чорновіл журналістам зазначив, що його партія завжди виступала за співпрацю з Альянсом і навіть голосувала за спільні навчання.

Близький до лідера ПР нинішній посол України в Росії К.Грищенко (з вересня 2006 радник Прем'єра В.Януковича, а з грудня 2007 р. – міністр закордонних справ у "тіньовому уряді" Партії регіонів) зробив заяву, що особисто має намір доказувати і аргументувати позицію України по приєднанню до Плану дій по членству в НАТО.

З наведеного вже зрозуміло, що ПР хитається із боку в бік в залежності від того чи вона є при владі, чи ні.

Було б зрозумілим, якби ПР перейшовши до опозиційного стану чітко задекларувало свою позицію і по внутріполітичним і по зовнішньополітичним пріоритетам. Але такого ми досі не спостерігаємо.

Можна припустити, що ПР очікувала, що уряд коаліції через декілька місяців "завалить" усі справи в країні і не зможе викарабкатися із провалля. Але, такого не сталося. Мало того, Україна за останній місяць дещо поліпшила економічні показники: інфляція за травень зменшилася удвічі, а економічне зростання досягло 8% (вдвічі більше ніж російські показники). Такі данні свідчать про успішність роботи уряду. Тим більше, що дуже чутливі до подібних фактів міжнародні фінансові організації планують до кінця року підвищити кредитний рейтинг України. До того ж, очікується добрий врожай зернових в цьому році, а це тільки сприятиме збільшенню економічних показників роботи цього уряду.

Мабуть саме ці факти не дають спокою і ПР і Президенту, бо усі вони думають про майбутні вибори. Якщо ж, дійсно, урядом будуть в цьому році досягнуті найкращі економічні показники, що дозволить збільшити рівень соціальних виплат населенню (не кажу "народу" умисно, бо народ, як політична нація у нас ще не сформувався) то усі інші політичні сили втратять надію на перемогу на виборах. І вони розваляться, бо не мають політичної платформи і довгострокових програм, а створені на ґрунті ситуативної зацікавленості в певних кланових інтересах.

Про це вже свідчить створення нової партії – Єдиний центр. Через те, що дії усіх партій, вже по суті справи, виявилися брехливими, то політтехнологи шукають новий спосіб, як обдурити в черговий раз новими назвами партій електорат. Можна сподіватися, що в ЄЦ будуть ті ж самі "члени", що є натепер і в ПР і в НСНУ, бо їхні бізнес-інтереси дуже близькі. А інтереси олігархів, що отримують прибутки, які вимірюються навіть не десятками, а сотнями відсотків завжди будуть агресивними по відношенню до інших своїх політичних опонентів, що декларують поліпшення соціально-економічного стану країни і, відповідно, громадян цієї країни.

Дуже цікаво, що на місцях ПР, маючи в руках місцеву владу вже зараз намагається успішні показники діючого уряду загальмувати. Яскравий приклад – Харків, де мер, через власний бізнес і зростання тарифів допомагає подальшому розкручуванню інфляції. До того ж успішно завалив розрекламовану реформу житлово-комунального господарства у місті.

Для таких бізнес-угрупувань є ще один шлях. Треба перехопити економічні важелі керування країною саме зараз, перед збиранням врожаю, щоб усі позитивні зсуви в економіці країни можна було приписати собі. І ми вже зараз бачимо реальні намагання створити таку ситуацію. Хто ж буде у такому випадку черговим прем'єром? Можна припуститися, що їм буде пан Балога, а може інший, так званий "технічний прем'єр" на кшталт Єханурова, що задовольнить і Президента і ПР напередодні черговий виборів. І цілком зрозуміло, що ми ще не один раз побачимо і почуємо як змінюються "переконання" лідера ПР в залежності від того, як близько він буде від влади і, відповідно, від "корита" держбюджету.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua