Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Победа Билана проект ФСБ?

angocman | 10.06.2008 20:59
По мнению британского эксперта Терри Вогана, "Украина и Беларусь, подарившая Билану 12 баллов, просто хочет по-прежнему получать электричество и газ". По мнению директора... читать далее
Комментарии
  | 11.06.2008 00:18
Сьогоднішня гра Россія-Іспанія-справжній проект ФСБ,як завжди вдалий. ЗЕРО.
Скляров Роман   | 11.06.2008 00:55
Який він там експерт)) Тері Воган звичайний коментатор на Бі Бі Сі, який постійно коментує конкурс Євробачення. А щоб казати, що "Украина и Беларусь, подарившая Билану 12 баллов, просто хочет по-прежнему получать электричество и газ" треба буть повним недоумком, не знаючого суті питання. Голосують явно не через це, просто в Україні і в Білорусі багати прихильно налаштованих до Росії людей. Я читав і в цьому році, і в попередгьому коментарі англійців щодо поразки Англії на Євробаченні, так процентів 30 серйозно вважають, що за Англію не голосують, бо вона підтримує війну з Іраком... А ми краще б не скиглили, що ФСБ Євробачення, кубок УЄФА і тд виграло, а самі б щось робили, щоб ми виграли.
  | 11.06.2008 11:33
а самі б щось робили, щоб ми виграли.Скляров Роман)))) Так ми набагато раніше виграли все те,що Ви перерахували + бокс+Україна одна з восьми сильніших команд світу з футболу, з тенісом правда трохи гальмуємо,а так все начебто нічого. ЗЕРО.
Скляров Роман   | 11.06.2008 12:20
бокс, перемога Руслани на Євробаченні, Чемпіонат світу з футболу – це не заслуга держави Україна, а виключно окремих її громадян, яким Україна жодним чином не допомагала в цьому. У Росії такі процесі координуються на державному рівні, що підвищує шанси їх успішності для Росії. В Україні, на жаль, поки не має злагодженої державної політики щодо просування іміджу нашої країни. Все робиться виключно інтузіастами.Але те ж Євробачення є престиж в першу чергу для країни, тому і країна повинна цим займатись в особі відповідних органів. З належним менеджментом, професійними кадрами, це повинна бути допомога з боку держави, а не як у нас часто буває лише безглузде втручання, як колись з боку Томенка.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua