Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Що регіонали привезли з Москви.

Володимир | 6.06.2008 14:46

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
11

Голосов "против"
4

По Москві ходять вперті чутки, що лідер ПР під час свого візиту до Москви отримав у подарунок від мера столиці Лужкова велику партію презервативів з антинатовською символікою для надування чергової істерії в Україні у Верховній Раді (джерело інформації московська філія радіостанції ОБС).

По Москві ходять вперті чутки, що лідер ПР під час свого візиту до Москви отримав у подарунок від мера столиці Лужкова велику партію презервативів з антинатовською символікою для надування чергової істерії в Україні у Верховній Раді (джерело інформації московська філія радіостанції ОБС).

Частина цієї партії (не утеплена) призначена для використання в Криму і Севастополі.

До цієї ексклюзивної партії було також додано інструкцію по їхньому використанню.

Скорочений зміст цієї інструкції наводиться нижче.

Помаранчевий уряд, у зв'язку з добрими економічними очікуваннями (особливо в серпні-вересні) пов'язаними із значним зростанням надходжень до бюджету, інвестицій і непоганими видами на врожай, може досягти значних успіхів, суттєво підвищивши соціальні стандарти населення. Якщо таке трапиться, то це завдасть такого нищівного удару по промосковським силам, що їм на наступних парламентських і президентських виборах (які вже не за горами) робити буде нічого.

Виходячи із такого реально можливого перебігу подій треба негайно вдатися до наступних дій.

1. Негайно оголосити Україні інформаційну війну, розпочавши погрози щодо виходу Росії із великого договору, якщо вона розпочне свій шлях ПДЧ НАТО. (При цьому ні в якому разі не вдаватися до таких подробиць, як, наприклад, що натепер сама Росія має співпрацю у двадцяти натовських програмах, а Україна тільки в п'яти).

2. Терміново перевести кораблі (які ще здатні самостійно пересуватися) з усіх флотів Російської Федерації до місця дислокації Чорноморського флоту РФ – міста Севастополя.

Ввести туди під виглядом залізничних військ додатковий контингент морських піхотинців з числа позаштатних співробітників ФСБ.

Інформаційне забезпечення цієї акції покласти на КПУ і ПР.

3. Партії регіонів терміново розпочати облогу трибуни Верховної Ради і заблокувати її роботу, щоб не допустити прийняття необхідних законів, які можуть збільшити надходження до держбюджету України.

4. Газпрому негайно організувати через усі ЗМІ "виток" інформації про збільшення удвічі ціни на газ для України.

4. Терміново організувати усі необхідні дії щодо розвалу демократичної коаліції шляхом переходу її депутатів до інших фракцій. Не допустити прийняття Верховною Радою закону про імперативний мандат.

Якщо Президент України намагатиметься розпустити Верховну Раду, через її непрацездатність, терміново зробити вигляд що готові поступитися і на протязі місяця зібратися на один день та проголосувати за якісь несуттєві закони. Але одразу вдатися знову до дій по блокуванню роботи парламенту.

Весь час блокування роботи парламенту надувати подаровані мером Москви гумові вироби з антинатовською символікою, свистіти, давати гудки і через гучномовець проголошувати антинатовські лозунги.

5. Напередодні грудневого саміту НАТО провести під виглядом новорічного маскараду антинатовський бал. Для пропаганди серйозності своїх настроїв у якості маскарадних костюмів використати знову ж подарунок Лужкова, який рекомендується одягати (для зручності пересування) с голови на ноги. При цьому антинатовські лозунги обов'язково мають бути на спині, а на животі має бути напис: "РОСІЙСЬКІЙ КОЛОНІЇ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ – ТАК!".

Інші рекомендації будуть додаватися разом із необхідними гумовими виробами по мірі принагідно.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua