Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Скоєно бандитський напад на правозахисника Дмитра Гройсмана

Sprotiv | 27.05.2008 16:05

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
8

Голосов "против"
3

Зараз Дмитро перебуває в реанімації. Сильно розбито обличчя, зламаний ніс, закрита черепно-мозкова травма...

Скоєно бандитський напад на правозахисника Дмитра Гройсмана
Як повідомив Олексій Тарасов (Чернігівський правозахисний комітет), на правозахисника Дмитра Гройсмана (голова Вінницької правозахисної групи, член правління Української Гельсінської Спілки з прав людини) у його підїзді вночі з 23 на 24 травня напали невідомі і завдали серйозних травм.

Зараз Дмитро перебуває в реанімації. Сильно розбито обличчя, зламаний ніс, закрита черепно-мозкова травма.

Напад стався в під'їзді, коли Гройсман повертався додому. Зі слів дружини Дмитра, Світлани, останнім часом невідомі особи намагалися з'ясувати в сусідів, коли саме Дмитро перебуває вдома. Перед тим, як бити, нападники спитали в Гройсмана ім'я.

Особи, які скоїли напад, як випливає з отриманої інформації, чекали саме на Дмитра Гройсмана, коли той повернеться додому, що робить найвірогіднішою версію про цілеспрямований характер злочину, безсумнівно пов'язаного з активною правозахисною діяльністю потерпілого.

Останнім часом Дмитро Гройсман дуже активно критикував міністра МВС України Юрія Луценка за безпосередне відношення до ганебного інциденту із намаганням МВС затримати і незаконно видати російського шукача притулку Михайла Гангана владі РФ.
Тоді Гройсман заявляв: "Я не можу звинувачувати Луценка в безпосередній організації цієї дивної спецоперації, проте міністр внутрішніх справ відповідає за усе беззаконня, яке чинять його підлеглі. І ніякі зойки про непідкорення наказам керівництва та інший саботаж не повинні прийматися до уваги. За всі злочини чи правопорушення міліціонерів персональну політичну відповідальність має нести особисто міністр внутрішніх справ. Щодня в Україні затримують тисячі людей – по сфальсифікованих протоколах, без надання доступу до адвоката та перекладача! Хто і коли зверне увагу на повний безлад у цій сфері? Скільки для цього треба ще рішень Європейського суду проти України?", запитував Дмитро Гройсман.

Подзвонити до Дмитра Гройсмана, координатора Вінницької правозахисної групи можна за телефоном: 8 067 2846450

Читайте інтерв'ю журналіста Тетяни Печончик з Дмитром Гройсманом: "Больовий поріг" щодо порушень прав людини в українців дуже високий".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua