Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вінницький мер Володимир Гройсман представлятиме Україну у Раді Європи


-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
1

Голосов "против"
4

Українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2008-2009 роки затвердив Президент України Віктор Ющенко. До її складу увійшов і міський голова Вінниці Володимир Гройсман.

Українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2008-2009 роки затвердив Президент України Віктор Ющенко. До її складу увійшов і міський голова Вінниці Володимир Гройсман. Він вважає, що його робота у Раді Європи дасть можливість знаходити нові імпульси для запровадження європейських стандартів життєдіяльності рідного міста.

До слова, українці у цій поважній структурі працють з 1996 року. І наша делегація налічує 24 особи. Конгрес місцевих і регіональних влад є окремим органом Ради Європи, до якого входять Палата місцевих влад та Палата регіонів. Цей представницький орган складається з найавторитетніших представників місцевого та регіонального самоврядування країн-членів Ради Європи. Конгрес є форумом, на якому представники органів місцевої і регіональної влади обговорюють спільні проблеми, діляться досвідом, консультують Комітет міністрів та Парламентську Асамблею з усіх питань, що пов'язаних з місцевою і регіональною політикою, відстежують стан місцевої і регіональної демократії у країнах-членах Ради Європи, а також роблять моніторинг з дотримання положень Європейської хартії місцевого самоврядування. Крім цього, Конгрес налагоджує співпрацю з національними та міжнародними організаціями, які представляють органи місцевої і регіональної влади, організовує різноманітні читання та конференції.

Конгрес працює у формі щорічних пленарних сесій, а також засідань Постійного комітету, статутних комітетів та робочих груп Конгресу, які відбуваються в штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua