Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Щоб вибити зуби диявола

ZBZS | 18.04.2008 12:10

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

Чому великий і розумний народ довели до стану самогубства? Чому до сьогодні Правдою і
Законом володіють ті, хто має товстий шкіряний гаманець та їхні вірнопіддані "Держиморди". Довго – і куцохвості владоохоронці "шістки", отримавши команду "Фас!",


Боротьба між лицарем і хамом всередині українського загалу ніколи не припинялася. Триває вона й донині. У будь-якої людини, що йде на службу до міліції, є дві моделі поведінки: або стати справжнім правоохоронцем зі всіма його атрибутами – честю, гідністю, відповідальністю, або стати злочинцем, навчившись всьому злочинному на рівні вищого пілотажу: брати хабарі, тиснути на неугодних, покривати справжніх злочинців. Чесних "ментів" бояться, навіть мертвих! Тому їх вірогідніше, що не б'ють, – їх убивають. Б'ють "шестірок", ланцюжкових собак, продажних і брехливих. Народ їх знає і бачить, тому що порожній колосок вище всіх стоїть. Таким навіть кашкетів не треба давати: навіщо зверху покришка, коли горщик пустий? А в порожню посудину легко будь-яку отруту налити. От вони й стають зручною зброєю в руках владних пройдисвітів і авантюристів. Згодом, підучившись, самі стають такими.

Наш народ знову підло приспаний, вкотре підступно заколисаний багаторічними обіцянками і підлакованою брехнею численних слуг старого радянського диявола, що нахабно перефарбувався у вигідний нині колір, проліз на зміну червоному сатані. Чим можна пояснити те, що сталося з нами? Чому великий і розумний народ довели до стану самовбивства? Чому до сьогодні Правдою і Законом володіють ті, хто має товстий шкіряний гаманець та їхні вірнопіддані держиморди. Довго – і куцохвості владоохоронці "шістки", отримавши команду: "Фас!", будуть за шмат гнилого і краденого м'яса до тих пір шматувати тіло і душу, доки не доведуть вас до стану глибокого відчаю, коли вже й жити не захочеться, або ж знайдуть іншу принаднішу жертву.

У будь-якій європейській державі поліція і суд користується великим авторитетом і повагою. У нас – бояться і ненавидять. І видно, недаремно, бо є за що. У нас територіями керують не економічні чи юридичні закони, а переважно бандити, за допомогою своїх ставлеників у владі. Передовий загін мафії сьогодні – це міліція. Величезне, не рідко неграмотне і здебільшого безхребетне військо, прикрите ставлениками мафії у владі сидить на шиї у народу, п'є його кров, б'є та ще й плакати не дає. Склалася така ситуація, що нині люди до міліції не стільки ідуть за захистом, а швидше втікають від неї, тому що вона нерідко п'яна, зла і не виспана. І скільки їй не давай, – усе мало! Де у світі міліція воює до смерті з народом? – У нас! Міліціонери з великими погонами страшно розправилися з народним вождем і улюбленцем усіх- В. Чорноволом. Міліцейський генерал Пукач розповідають в інтернеті задушив своїми руками та руками ще трьох міліціонерів і відрізав голову славному журналістові Г.Гонгадзе.

До сьогодні не розкриті деякі убивства минулих років у Славуті і Нетішині з участю правоохоронців, як от колишньої жительки К., молодої людини, студентки, до яких причетні правоохоронці. Диму без вогню не буває, недаремно гуляє містом цифра в 15 тис. доларів, яку дали, щоб була закрита та справа, а головний винуватець, кажуть, утік у Грецію.

Я проаналізував давно опубліковане у "Віснику малозахищених". Славута і Нетішин – міста під владою старого радянського диявола. Тут міліція у будь-який момент може зробити будь-кого злочинцем і кинути його за грати. Тут, кажуть, чи не найбільше хронічних пияків і наркоманів. Молоді немає де подітися. Ні роботи, ні корисного дозвілля. Тут вам люди іноді можуть сказати, хто з "ментів" контролює наркотичні потоки. Тут на всю силу працює машина знищення молоді. Відкриваються все нові і нові заклади для споювання і одурманювання наших дітей. Тут усім керує старий радянський диявол – взаємопорука, вседозволеність владі, гроші. На найвищій горі в обласному центрі засідає, не один раз проклятий інвалідами, і просто бідними людьми, вдовами і дітьми, її нинішній господар і колишній Нетішинський мер. Ще не так давно телепрограма "Без Табу" оголосила світові, що через нього сидить в тюрмі невинна людина. Масово потруєні нетішинські діти, раком непрощенної вини і страхом Божої помсти, будуть тепер увесь час переслідувати христопродавця, який пішов на службу не народу, а сатані. Це при ньому і за його сприяння в області скоїлося стільки всього богопротивного і мерзенного, що й земного суду йому вже певне не минути. А ще – злочинна бездіяльність? А сприяння процвітання беззаконню для нас малозахищених і свавіллю їм – владі.

Генеральному прокурору і міністрові МВС повинно бути дуже цікаво дізнатися, хто працює в підлеглих їм інстанціях на Славутчині, а також громадськості усієї держави. Чи це не гіркі п'яниці, яких заледве рятують від передозування оковитою у місцевій лікарні, чи це не працівники, які раніше затримувались за скоєні злочини сусідніми райвідділам, чи дехто з них не покурює й "травку"? Юристами, захисниками у суді, працюють колишні міліціонери! Ворон ворону очей не виклює! В міжрайонній прокуратурі, розповідають славутчани, знайшов собі притулок слідчий Д., який ще й дитину на роботу туди прилаштував. У свій час його вигнали з міліції і хотіли судити за тісний зв'язок з організованою злочинністю, покривав рекетирів і розбійників, користувався їхніми послугами.

Не один чесний підприємець плаче від його дій кривавими слізьми. Та йде час,що віділлються вовку сльози. Бере, бере вовк, – візьмуть і вовка! Не врятує і мафія. Народ усе знає і бачить і за все спитає. Прийде час! Уже прийшов час запитувати. Звідки у вас рахунки в банках, імпортні автомобілі, золото і діаманти у схованках? Усе віддасте, виригнете, – час уже на підході: не грабуйте народ! Не знущайтесь над ним! Господь стукає до ваших дверей, але ви не чуєте. Буде пізно, хай страшаться інквізитори й кати. Ваш скрипучий віз безнадійно зав'яз у болоті, а під ногами у вас – яма! Ваш сатана, якому ви так ревно служите, привів вас уже до вашої домівки – пекла! Якби ті правоохоронні структури, на утримання яких з народу стягують величезні податки, були правоохоронними, а не владоохоронними, у нас давно була б багата, демократична і соціально розвинута держава. Народ не обкрадали б. А так, якщо ви покриваєте бандитів, значить, і ви бандити. Тобто, ви стоїте поза законом!

У нашій державі мафія править орудуючи сумнозвісною трійкою: "суд, прокуратура і міліція", від якої годі й шукати десь захисту. Сьогодні уповноважені з прав людини Європейського рівня необхідні не лише в столиці, а й у кожному районі і місті. Та не призначатися, а вибиратися народом усі вони повинні. Лише тоді ці органи можна примусити служити народу, який вже доведений до кипіння їхніми нахабними діями або зловмисною бездіяльністю, на користь справжніх бандитів. Негайно потрібно вводити суд присяжних. Це буде ще один бар'єр на шляху правоохоронної мафії.

Витяг з Послужного списку голови обласної ради та його вірних слуг у Хмельницькій області:

Де були Правда і Закон?

0. Коли списали на самогубство колишнього начальника СБУ Нетішина

1. Коли викручували руки і прострілили інваліда війни 2 гр. з с.Крупець Славутського району Володимира Яцентюка?

2. Коли майор Коваль бив нізащо інваліда Ткачука, коли інші міліціонери били ще й свідків?

3. Коли беззаконням і безкарністю ламали долю нелюдським поводженням і фабрикували скоєння злочину Цимбалові Ігорю?

4. Коли місцеві правоохоронці фабрикували матеріали на 23-річного Олексія Куржинського щодо вимагання грошей. Побиття міліцією чотирьох студентів (один помер в СІЗО).

5."Сина вбито, а правди нема!" (так писала газета "Гаряча інформація") І до сьогодні, бо хто розповість про довгі ходіння у провладні кабінети у пошуках правди громадянки Шеремети Н.О. з села Марачівки Славутського р-ну.

6. Незаконні репресії щодо Романа Віцке, робітника ВАТ "Солодовий завод".

7. Коли чинився жахливий терор щодо інваліда 1 гр. колясочниці Ольги Цимбал та її родини.

8. Коли пропадають живі дорослі дівчата в Нетішині, а потім не впізнають своїх мам?

9. Намагання знищення ВАТ УБ ХАЕС та побиття чотирнадцяти осіб.

10. Рекет Славутського хлібозаводу, щоб не возив хліб в Нетішин, бо там діє завод близький Гладуняку.

11. Виникнення одночасне "дизентерії" в 400 нетішинських дітей. Ще одна боротьба за перерозподіл власності на Хмельниччині, після якої в Нетішині тендер на торгівлю молочними продуктами виграла Хмельницька фірма, а на м'ясо-Шепетівська.

12. Чому не "сидять" винні у розкраданні мільйонів на ХАЕС? Адже порушували по 22 за раз кримінальні справи обласною прокуратурою.

13. Хто відповість за "дивні " автокатастрофи з видатними людьми Хмельниччини?

14. Хто відповість за зірвані вибори у м.Хмельницькому? Про дива на виборах в Кам'янець-Подільському, Ізяславі?

15. Де взяв російські медалі протягнутий Іваном Гладуняком на посаду мера в Славуті -Сидор Богдан Васильович?

16. Ще при Івану Васильовичу мером в Нетішині прокурор Огайко двічі виносив протест на бандита "Кузю", якого лише Рівненський суд засудив на 15 років. Прокурора тоді "покарали", забрали в Хмельницький, мабуть й квартиру дали.

17. Особисто Іван Васильович відкрито письмово вимагав від суду арештувати незаконно нашу газету і громадську організацію борців за справедливість. І суд, і прокуратура, і виконавці діяли миттєво, творячи беззаконня, лише сокира в моїх руках змусила Феміду відступити. Іван Васильович цінує школу нетішинську виховання міліції. Кажуть родич голови обласної ради, поставлений начальником ВМ у Славуті. Вірогідно для практики, щоб незабаром кинути на область. Чи не він справно виконує покладені на нього обов'язки – підкорити славутський бізнес хмельницько-нетішинській мафії, будь-якими засобами. Процес пішов! І далеко вже зайшов.

Хто до того причетний, Бог його покарає. Цією статтею ми звертаємося і маємо певність, що незабаром Уповноважена Рада Європи по розслідуванню дій міліцейської мафії на Україні Сабіне Лойтгойссер Шнарренбергер відвідає Славутчину, де разом з відомими правозахисниками перевірять багато кримінальних справ, а також зустрінуться із засудженими по них і ми почуємо страшну правду, про які почує уся Україна і світ. Тому що в наших КПЗ не рідко сидять не бандити, а діти й інваліди, малозахищені селяни і хворі люди, яких треба лікувати, а не позбавляти волі, як це роблять місцеві владоохоронні. Мафія убила і списала мою дитину і я мушу захищати дітей інших. Вони усі наші. У зв'язку з наступним прогнозованим прибуттям до м. Нетішина і Славути міжнародних і відомих українських правозахисників та їхнім передбачуваним вивченням стану справ з дотриманням у регіоні прав людини, прошу усіх, хто зазнав кривди від працівників правоохоронних органів, зареєструватися в нашій організації. При собі мати документи особи і матеріали справи. Демократична влада вимете мітлою усіх негідників, де б вони не заховались.

Звернення

- Президентові України!

- Верховній Раді України!

- Урядові України!

- До усіх правозахисних організацій світу!

Прошу Вас негайно запровадити в Україні роботу Постійних комісій, куди ввійшли б робітники, селяни, юристи, представники усіх партій, юристи, журналісти, лікарі для перевірки кримінальних (і не порушених) справ, пов'язані з діями та бездіяльністю працівників міліції.

Коли міліцейські генерали вбивають безвинних людей, то у мене немає абсолютно ніякої довіри до двох рапортів п'яних міліціонерів і наляканих побитих "свідків", за якими "садять" у тюрму.

Роботу комісій висвітлювати конкретним, що користуються довірою правдивих у населення ЗМІ. Не менше двох раз в місяць ці комісії повинні перевіряти, хто і за що сидить в КПЗ. Їх телефони повинні бути вивішені у доступних місцях, щоб можна було в будь-який час їй зателефонувати. Практика роботи Славутсько-Нетішинської міліції нас у цьому переконує. А пам'ять про жертв міліцейського беззаконня стукає у наші серця і не дає наснаги телефонувати на телефони довіри тим, хто давно й надовго втратив довіру. На нас з вірою і надією дивляться замордовані міліцейськими катами В.Чорновіл і Г.Гонгадзе, І. Олександрова – наші вбиті честь і совість.

Організація таких Постійних Комісій і буде нашою гідною відповід-дю на їхню дієву молитву про торжество Правди. Це потрібно, щоб зневір'я не породжувало відчуття безвиході і адекватних дій. Влада на Україні довела народ до ями і тепер руками міліції добиває його, як це зробили з Гонгадзе та багатьма іншими. Борімося – тільки тоді поборемо!

Запит. Генеральному прокуророві України

Прошу надати для опублікування в ЗМІ матеріали службового розслідування по звільненому колишньому працівникові міліції, а тепер слідчому Славутської міжрайпрокуратури ТукареєвуВ.В., який звинувачувався у зв'язках з організованою злочинністю.

Анатолій Войтко

Голова ради "З'єднання борців за справедливість", голова редакційної ради загальнодержавної газети ВМ

"Вісник малозахищених"

ВМ N7 (109).pdf

http://forwest.ifolder.ru/6153310

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua