Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Заклик до революції


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

Революція приходить тоді, коли державні чиновники втрачають можливість забезпечувати соціальну справедливість та розвиток України, коли своїми діями та бездіяльністю ставлять Україну на межу небуття, втрати суверенітету та незалежності.

Заклик до революції
Настав час Революції. Революція передає владу в інші руки – ті, які вміють берегти, вирощувати, створювати.

В Україні центральна влада слабка як ніколи, управлінські рішення хаотичні та безсистемні, державні службовці своєю більшою частиною не знають Законів України, Конституційних прав громадян і не збираються їх дотримувати.

Громадяни, громадянські та правозахисні організації, громадянське суспільство – які мають достатній рівень самосвідомості та інтелекту, прямо сьогодні мають право, можливість та обов'язок почати Революцію, взяти владу в свої руки.

Для цього достатньо самостійно, використовуючи "Владу Громадянина", надані Законами та Конституцією права, почати системно вимагати їх формального і принципового дотримання.

На допомогу громадянському суспільству стануть Суд, СБУ, Прокуратура, УБОЗ.

Для цього Вам непотрібні чиїсь вказівки -

ПОЧИНАЙТЕ РЕВОЛЮЦІЮ ПРЯМО СЬОГОДНІ

якщо Ви не зрозуміли як це робиться – Ви не варті Влади в Україні, Ви будете зметені з політичної мапи України назавжди.

своїх Ви пізнаєте по їх ділам, по їх боротьбі, по тому, як ведуть бій – іншого критерію нема й не буде.

Якщо почавши Революцію Ви не виховаєте нові кадри – Революція приречена. Так було у 2005 році.

Ви мусите сьогодні почати Революцію, але свою суть революція отримає лише тоді, коли в результаті боротьби і навчання Ви створите молодіжний кадровий потенціал, здатний встановити соціальну справедливість, забезпечити розвиток науки та виробництва, бізнесу та збройних сил, керувати Україною і утримати владу.

Задачі:

1.Відбір та виховання кадрового резерву, перевірка боєм та боротьбою.

2.Створення політичної сили.

3.Легітимне отримання влади – за тими Законами, які будуть чинні в час "Ч" – при масовій підтримці народу, бо паразити всіляко будуть протидіяти приходу до влади радикально налаштованих патріотів України.

4.Проведення жорстких революційних перетворень як в структурі державного управління так і в економіці з участю громади, яка завчасно підготовлена до таких перетворень і знає свій маневр.

5.Стабілізація ситуації соціальної злагоди та соціальної справедливості, закріпленння результатів революції.

6.Мінімізація системи влади і перехід з влади назад, в бізнес.

В цей час можливо і необхідно почати виконання етапів 1 та 2 використовуючи методику викладену у "Владі Громадянина", підготовка до етапів 3 та 4.

Етап 1.

Починається з практичного використання інструкцій та методики викладеній у "Владі Громадянина" з одночасним вербуванням, навчанням та всебічною підтримкою боротьби нових прибічників, у тому числі в СБУ, Прокуратурі, Судах, Міліції.

Жодна чесна та порядна людина не може бути втрачена.

Жодного паразиту та шкідника не маємо права забути.

Так в сучасному бою, в управлінських та юридичних битвах з бюрократією, при всебічній підтримці прогресивних та молодих співробітників правоохоронних органів, народиться Нова Еліта України, яка задовго до офіційного початку Революції почне знищувати шкідників та паразитів, оздоровлювати систему управління Україною, давати нові орієнтири та критерії корисній бюрократії.

Одночасно ми побачимо тих, хто сам почав боротьбу і отримав право бути.

Так кожний перевірить в ділі своїх прибічників.

Так кожний відродить в собі силу Русі і повірить в себе.

Взнає, на що він спроможний насправді.

Тільки під час бою Ви пізнаєте справжніх.

Етап 2.

Перевірені боротьбою бійці, загартовані недавньою боротьбою з бюрократією та корупцією, сп'янілі від перемог по захисту Прав народу та Справедливості, сповнені духовної сили та знань, створять політичну Партію, яка легко і невимушено візьме великий відсоток голосів в Верховній Раді і негайно почне реалізовувати революційні перетворення, які будуть легітимними і визнаними, як народом так і світовим товариством.

Етап 3.

Для легітимного приходу до влади Партія має мати не менш ніж 300 000 прибічників, ідейних, навчених, загартованих, тих, які знають мету і жадають її досягнення, які вміють працювати і агітаторами і пропагандистами, охоронцями і членами дільничних комісій – людей, які твердо знають як і навіщо вони хочуть змінити Україну.

Твердо переконаних у тому, що саме від них залежить майбутнє України, які мають в собі сили підтримати товариша в той найважчий час, коли треба буде сказати ні паразитам, які будуть пропонувати бабло в обмін на Свободу і майбутнє дітей.

Не маю Права і не буду нав'язувати будь кому свою думку про те, які перетворення потрібні Україні – всі ми знаємо що вони потрібні.

Як і те, що тільки така партія права народу буде спроможна провести ці перетворення і врятувати Україну. Кожен з Вас, озброєний новими знаннями, зможе це зробити.

Я підтримаю своїм серцем і своєю волею саме такий порядок дій, саме таку програму, який може почати виконувати кожний.

Виконати цю програму – Право Народу.

Іншого шляху в майбутнє в України нема.

Як, власне і у Росії, але в Росії такий шлях неможливий.

В Україні ми це зробимо.

Ми не пустимо до своїх лав паразитів та шкідників.

Ми почнемо боротьбу з паразитами та шкідниками ПРЯМО СЬОГОДНІ!

ПРАВО НАРОДУ

Влада Громадянина

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua