Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Навіть Кравчук не витримав...


8
Рейтинг
8


Голосов "за"
11

Голосов "против"
3

Трішечки продовжу тему, якої торкнувся Кр-к: "Але ось президент Буш їде у Расею. Як ви думаєте, у Москві будуть протести? Може будуть палити опудала в Санкт-Петербурзі? Може Сочі переповниться протестними акціями комуністів з палаючими ненавістю очима до клятого імперіаліста?".

Дійсно, чому заядлі антинатовці не організували масові протести народних мас у день приїзду Буша? Достатньо було кивка перстом ВВП- і народ стройнимі колоннамі заповнив би всі площі не то що Сочі, а й Магадану. Але ні плакатів, ні спалювання прапорів щось не видно було. Навпаки – перед злєйшім врагом натхненно співав Кубанський козачий хор, йому влаштували пишну вечерю (здається, без діоксану), за що пан Буш сердечно подякував "сильного лідера, який не боїться точно висловити, що хоче". Куди вже точніше – спробу України приєднатися до НАТО чітко охарактеризував: вишуканим словом "брєд".

Вічні "опозиціонери-слуги" – КПРФівці – теж не сприймають альянс, як і весь "загнівающій капіталізм", але офіційних протестів катма. Московський патріархат влаштовував крєстную ходу в Сочі чи в Москві?

То чому ж так запекло "антінатовствовалі" наші – і ліві (антикапіталістичні), і "капіталістичні" (ПР) політсили? Навіть ті, хто ще недавно і агітував, і голосував за цей клятий альянс? Відповідь відома навіть сліпому: була команда від тих, хто організував концерт Кубанського хору перед Бушем. Як кажуть, якщо є замовлення, та ще й з капусняком, то його й виконують. Є замовники, знайдуться й виконавці.

Але треба й честь знати.

Честь?! Совість?! Мораль?! Та про що мова?! Якщо людина з слиною на вустах вчора горланила одне, а сьогодні зовсім протилежне, та ще й признається, що була дурнем, то про які моральні якості можна говорити? Навіть тимчасовий прибічник НеТаківців, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук, такий завжди толерантний, витриманий, зірвався й втрутився в базар, що влаштували регіонали на "Свободі слова". Нагадав вчорашньому агітатору за НАТО, що вони разом за голосували за те, що так поносить нині колишній есдепіст.

Мораль... Кажуть розумні люди, що це усвідомлена необхідність. То чи морально обдурювати свій електорат? (У нашому випадку може це баблом усвідомлена необхідність?). Є ж якісь морально- етичні межі у ставленні людини до людини, а тим більше, - до людей, котрі за тебе голосують. Та то коли до людини ставитися по- людськи (до речі, й до себе), а не як до "гвинтика", чи якогось знаряддя для досягнення своєї мети. Але якщо ця "мета" щодня міняється... Є правда, постійний вектор: використати цей гвинтик так, щоб бути нардепом, при владі, значить.

Це, здається, не найгірше. Найбільш антиморальним є те, що "гвинтиків" намагаються використати не на користь своїй державі, а сусідній. Тут вже ні совістю, ні мораллю, ні честю й не пахне. Тут зовсім інший запашок. Що тхне, то мораллю не пахне.

Хоча...Мораль, то ще й спосіб життя і поведінки, суспільні стосунки у рамках тої чи іншої людської формації. Моральним, наприклад, було рабовласникові ставитися до раба, як до худоби, моральним було на честь річниць Октября розстрілювати тисячі людей. Кожен час має свою мораль. Кожна людська спільність теж має свою мораль. Якщо, допустім, зібралися в спільноту урки, бандюки чи хулігани, то й мораль там буде відповідна. З чистою совістю, відстоюючи свою "честь" затовчуть будь-кого. Чи зрадять.

Але й такі формації мають поняття про честь зграї. Їх не так просто комусь використати на свою користь – морду поб"ють.

А наших комунокапіталістів використали як те, чим нардеп Сухий погрожував прикрасити Верховну Раду. Самі з розпростертими обіймами зустріли "главного НАТОвца", а їх заставили обливати його брудом. Та ще й постати перед світом і своїм електоратом, ну не у зовсім привабливому вигляді, такими чесними й "прямими, як свинячий хвіст".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua