Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В Кіровограді відкрито дошку Вячеславу Чорноволу


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

В Кіровограді, на будику, в якому востаннє перебував Герой України Вячеслав Чорновіл, встановлено меморіальну дошку. Відкриття відбулось на найвищому рівні – народний депутат, керівництво області, міста та осередків політичних партій...

30 березня 2008р., Кіровоградська облорганізація "Народного Руху України" відкрила меморіальну дошку В. Чорноволу на будинку по вул. Луначарського 36-б, де провів свій останній робочій день Герой України. Вже на прес-конференції стало відомо, що на сьогоднішньому засіданні міськвиконком "легалізував" встановлення меморіальної дошки.

Встановлення та відкриття дошки було приурочено до річниці загибелі Вячеслава Максимовича. Участь у заходах взяли заступник голови НРУ, народний депутат України В. Коваль, керівництво області, міста, осередків політичних партій та громадських організацій.

Дошку було виготовлено коштом Кіровоградської організації НРУ. Заходи відбулись за сприяння облдержадміністрації та міськвиконкому.

Під час свого виступу Кіровоградський міський голова В. Пузаков (член КПУ) приємо здивував і порадував учасників мітингу, підтримавши ініціативу перейменування вулиці Луначарського на вул. В. Чорновола, що прозвучала у виступах В. Коваля та М. Сухомлина, і пообіцяв свою особисту підтримку цього питання на голосуванні міською радою. "Я впевнений, що рішення буде прийняте одноголосно!" – резюмував Володимир Тихонович.

Кіровоградською обласною організацією НРУ вже підготовано звернення на ім'я міського голови стосовно перейменування вулиці та встановлення пам'ятника В. Чорноволу, і ми сподіваємось, що ці слова не виявляться порожньою обіцянкою, а будуть втілені в життя!

Також НРУ спільно з новоствореною організацією "Комітет відновлення історичної справедливості" ініціюватиме реорганізацію топонімічної комісії при міськвиконкомі, шляхом введення до її складу авторитетних науковців (Як зазначив Ігор Козуб – "на сьогодні в складі комісії немає жодного (!) науковця").

Дмитро Сінченко, голова КОО "Молодий Народний Рух": "Ми довго йшли до реалізації своєї мети – вже майже 10 років поспіль звертаємось до міської влади з проханнями виділити місце під пам'ятник, перейменувати вулицю, сквер... от нарешті нам дозволили почепити дошку – що нами одразу ж було зроблено. І питання зовсім не в коштах – з цим ми навіть власними силами впораємось, нам просто потрібен дозвіл!"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua