Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Молодий Народний Рух   Дебатна Академія   дебати

Кіровоградська школа дебатів


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

15-16 березня в приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка відбудуться заняття першої Кіровоградської міської дебатної школи.

ВМГО "Дебатна Академія" та КОО "Молодий Народний Рух" за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА з радістю запрошують молодь міста Кіровограда взяти участь у Кіровоградській міській дебатній школі, яка відбудеться з 15 по 16 березня у приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Двері школи відкриті для всіх, хто хоче познайомитись з правилами дебатів, вдосконалити свою майстерність та навички гри, поділитися знаннями з іншими, конструктивно та весело пограти в дебати, обговорити методично-організаційні питання дебатного руху в області та отримати море задоволення від спілкування з друзями та однодумцями!

Програма школи побудована таким чином, щоб бути максимально цікавою та корисною для дебатера з будь-яким досвідом. Програма складається з організаційної, навчально-методичної, ігрової та розважальної частин. Участь в окремих заходах школи може бути обов'язковою або факультативною (за бажанням).

Під час школи будуть проведені тренінги з правил для початківців та досвідчених гравців; дебатний турнір за правилами Британського формату Парламентських дебатів, а також турніри з фан-дебатів та "мафії".

Заходи школи розраховані на 100 осіб.

Контактні особи:

Дмитро Сінченко – 8 050 564 14 54

Михайло Мицюк – 8 066 005 60 36


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua