Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
житлові конфлікти   Молодий Народний Рух   ЗАТ Радій

Ми перемагаємо!


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

У справі захисту порушених житлових прав мешканців багатостраждального гуртожитку відбулись значні зрушення, після проведеної прес-конференції Молодого Народного Руху та широкої інформаційної кампанії у ЗМІ з приводу цього питання. 28 лютого на сесії Кіровоградської міської ради було ухвалено рішення про передачу гуртожитку у комунальну власність!

У справі захисту порушених житлових прав мешканців багатостраждального гуртожитку відбулись значні зрушення. після проведеної прес-конференції Молодого Народного Руху та широкої інформаційної кампанії у ЗМІ з приводу цього питання. 28 лютого на сесії Кіровоградської міської ради було ухвалено рішення про передачу гуртожитку у комунальну власність! Рішення було прийняте як реакція на протест прокурора щодо незаконного привласнення гуртожитку ЗАТ "Радій".

Керівництво ЗАТ "Радій" пішло на переговори з мешканцями гуртожитку, в результаті яких було запропоновано ряд компромісних шляхів виходу з кризової ситуації. А поки мешканці роздумують над пропозиціями керівництва заводу, на тиждень їм було відновлено постачання електроенергії, води та газу.

Однак, серед запропонованих компромісів не було жодного натяку на те, що хтось з сьогоднішніх мешканців зможе залишитись проживати у вже реконструйованому житлі, і ще раз наголошено, що вони програють будь який суд...

Ситуацію прокоментував голова КОО Молодого Народного Руху Дмитро Сінченко: "Вже перші ж наші дії з громадського лобіювання стали результативними – нам вдалось привернути увагу широкого кола громадськості і подія набула широкого резонансу! Це дозволило досягнути перших перемог – рішення сесії, поступок з боку керівництва ЗАТ "Радій". Подальші наші кроки залежатимуть від бажання самих жителів – чи пристануть вони на пропозиції Е.Бахмача, чи протестуватимуть далі, відмовляючись виселятись зі своїх квартир. У будь-якому випадку, нами вже розроблено план масштабних акцій громадянської непокори, а нашими юристами – ефективні способи розв'язання конфлікту у суді, і за першим проханням про допомогу ми готові задіяти увесь наш арсенал!".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua