Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Сепаратизм   Димитрій Сидор   СБУ   Сєвєродонецьк

Сепаратизм не пройде!!!


9
Рейтинг
9


Голосов "за"
13

Голосов "против"
4

Служба безпеки жорстко взялась за сепаратистів...

Сепаратизм не пройде!!!
Дійсно, їй вдалось остудили "гарячі голови", які попередньо публічно демонстрували власну войовничу налаштованість на 2-й Северодонецький з'їзд депутатів всіх рівнів, говорячи про наміри продовжувати розгляд питань, що обговорювались під час попереднього форуму та дали підстави для відкриття кількох кримінальних справ.

Тепер, після допитів, проведених спецслужбою та відповідних співбесід з потенційними учасниками та організаторами зібрання, яких попередили про кримінальну відповідальність за можливі антиконституційні прояви, заяви та коментарі майбутніх делегатів та організаторів заходу значно пом'якшали. Зокрема, за останні дні в СБУ опитано (деяких повторно) народних депутатів України В.Тихонова, О.Чорноморова, голову Луганської облради В.Голенка, Миколаївського міського голову В.Чайку, голову Севастопольської міськради В.Саратова, глав Харківської облради В.Салигіна і Полтавської О.Удовиченка та інших. Цей перелік не є вичерпним, оскільки СБУ продовжує роботу у вказаному напрямку. Розширюється коло представників місцевих органів влади та народних обранців, з якими проводиться відповідна попереджувальна робота.

На багатьох сепаратистів вплинуло й офіційне попередження прес-служби СБУ, розповсюджене у всіх ЗМІ на минулому тижні, де вказувалось на "особливу стурбованість заявами окремих політиків у зв'язку з підготовкою до так званого другого з'їзду депутатів всіх рівнів в м.Северодонецьку", а також містилося посилання на ст.110 Кримінального кодексу України, якою передбачена кримінальна відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 12 років.

На даний час можна констатувати, що організатори форуму відмовились від попередніх намірів включати до порядку денного з'їзду питання про федералізацію, а замість нього будуть розглядати питання "захисту православної церкви". Більше того, організатори заходу вже публічно наголошують, що форум матиме виключно гуманітарний характер і на ньому не будуть підніматись питання, які можуть призвести до сепаратистських проявів і порушення територіальної цілісності України.

Принагідно можна підкреслити безпідставність заяв окремих політиків про так званий "вибірковий принцип" роботи спецслужбістів, які прояви сепаратизму вбачають тільки на Сході, ігноруючи аналогічні прояви у інших регіонах. Переконливим прикладом того, що Служба безпеки керується виключно чинним законодавством та не бере до уваги будь-яких політичних, етнічних чи територіальних обставин є офіційне застереження, винесене від імені органів Служби безпеки 26 лютого п.р. настоятелю Хресто-Воздвиженського собору (м.Ужгород) протоієрею Димитрію Сидору. Вказана особа під час прес-конференції "Закарпатські русини в Україні", що проходила у Москві в інформаційній агенції "Regnum" зробила ряд заяв щодо необхідності реалізації мешканцями Закарпаття права на самовизначення поза межами Української держави.Оскільки правовий аналіз зазначених висловлювань не виявив наявність в діях Д.Сидора складу злочину, передбаченого ст.110 ККУ, його було попереджено, що у разі здійснення ним протиправної діяльності, до нього будуть застосовані заходи правового реагування, передбачені чинним законодавством нашої держави.

Безперечно, політична ситуація в Україні лишається напруженою, окремі політики, намагаючись підняти власні рейтинги, використовують будь-які методи і лозунги. Вони часто навіть не замислюються про згубні наслідки власної діяльності для українського суспільства, яке зараз найбільше потребує ідей консолідації та об'єднання нації. СБ України, незалежно від місця та часу здійснення чи навіть намірів вдатись до розпалювання сепаратистських дій, діє безкомпромісно і адекватно, оскільки сепаратизм не має ні кольору, ні нації, ні віку та потребує рішучого викорінення у будь-яких його проявах. Проте, поки ми бачимо тільки жорсткі дії Служби, але маємо надію, що і Генпрокуратура, і органи МВС не лишатимуться осторонь вказаної роботи та, в межах компетенції, ефективно працюватимуть на забезпечення територіальної цілісності та недоторканості нашої країни.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua