Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Сєвєродонецьк   Віктор Тіхонов   СБУ   сепаратизм   Всеукраїнський з'їзд депутатів всіх рівнів

Хто до буцигарні?


8
Рейтинг
8


Голосов "за"
10

Голосов "против"
2

Все, що викликає роздратування в українському суспільстві концентровано зібране у порядку денному Другого всеукраїнського з'їзду депутатів рад всіх рівнів, який почне роботу в приміщенні Льодового стадіону міста Сєвєродонецк (Луганська область) 1 березня цього року...

Хто до буцигарні?
Тут і НАТО, і російська мова, і питання етноциду російськомовних громадян, і недопущення перегляду підсумків Великої Вітчизняної війни і т.ін. Більш-менш нейтральним із запланованого переліку можна рахувати лише блок питань, присвячений захисту прав місцевого самоврядування.

Не дивлячись на мирну назву – гуманітарний з'їзд депутатів всіх рівнів, його організатори настроєні більш ніж рішуче. Зі слів організаторів, захід відбудеться навіть на вулиці, якщо знову виникатимуть питання з орендою Льодового палацу. Не завадить його проведенню і "особлива увага" з боку СБУ (в Сєвєродонецку вже побувала спеціальна слідча група з метою недопущення проявів і посягань на територіальну цілісність і конституційний лад в державі).

Зараз співголова оргкомітету з'їзду "регіонал" Віктор Тіхонов, який був одним з обвинувачуваних у кримінальній справі "за результатами минулого з'їзду", дозволяє собі жартувати, цитуючи витяг з ухвали про закриття відносно нього кримінальної справи: "завдяки з'їзду в Сєвєродонецьку, в Україні не було громадянської війни". Проте очевидно, що остудили найбільш "гарячі голови" кримінальні справи за підсумками першого з'їзду та нещодавні співбесіди-інструктажі в СБУ, де наголошувалось на санкціях Кримінального кодексу. Та так, що навіть лідер ПР Віктор Янукович, який заплатив за захід мільйон доларів (такий "корпоратив" навряд чи Ахметов собі дозволить), невпевнено говорить про власну присутність на з'їзді.

У всякому разі охочих поговорити про федералізм чи підбурювати до інших Це антиконституційних дій не спостерігається. Швидше за все з'їзд стане частиною інформаційної картинки дня та свого роду подразником для суспільства. Після чого буде благополучно забутий, як і безліч аналогічних безперспективних зборів демагогів.

Нажаль актуальні питання життя людей, якось: відсутність гарячої води у Луганську, низька якість комунальних послуг, високі тарифи і ін. – віднесені організаторами з'їзду в розряд другорядних. Вся увага прикута до більш виграшних з точки зору власного піару тем. Але це вже особливості національної політики чи політиканства...

До речі:Це – СІЗО ХХІ століття...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua