Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/47b9ae8bec36f/

Відкритий лист Президенту Росії

Володимир | 18.02.2008 18:12

Відповідь на страшилки Вовки Ліліпутіна.

Нещодавно, Президент Росії лякав, що наведе на нас ракети, якщо ми вступимо до НАТО. І язик у нього повернувся говорити такі дурниці. Мені, наприклад, соромно за нього.

Чи він думає, що їжака можна налякати голими сідницями?

Чи він не знає, що у нас в Україні є чотири працюючих атомних електростанції?

Чи він не знає, що принаймні дві з них знаходяться дуже близько від кордонів з Росією?

Причому одна з них – Запорізька АЕС, найбільша атомна електростанція у Європі, та у світі. Шість енергоблоків потужністю по 1000 МВт.

А може він не знає, що у Чорнобилі вибухнув тільки один енергоблок?

Шкоду від цього вибуху зазнав майже увесь світ. Звичайно повезло Росії тоді, бо вітер дув у напрямку тільки однієї області Росії – Брянської. Потерпіли найбільше від цього вибуху Україна, Білорусь і далі на північ.

Так от, Вовчику! Погані у тебе помічники, які написали оцю дурницю. Я можу тобі тільки порадити поцікавитися тим, що Запорізька і Південноукраїнська АЕС знаходяться недалечко від кордонів Росії. І, якщо, не дай Боже, влучить в енергоблок хоча б одна з твоїх застарілих ракет, то Росія може попрощатися, як мінімум, із своїми найкращими областями Дона, Кубані і Ставропілля. Ну, про інші я вже не буду і говорити.

Прийдеться тоді переселяти столицю Росії, куди-небудь до Сибіру.

А пам'ятаєш, Вовчику, як декілька років тому з літака російської ВПС було випадково випущено ракету, яку потім знайшли недалечко від Нововоронезької АЕС?

Так що, не треба нас лякати. Бо, якщо наведеш ракети насправді на нас, то ніхто не може дати гарантію, що який-небудь п'яний офіцер не натискне випадково на пускову кнопку, як це зробив російській військовий льотчик.

Ну, а іще Вовчику, чого ж тобі на нас ображатися? У нас в Конституції записано, що іноземних військових баз на нашій території не може бути. Бачиш? А для твого військового Чорноморського флоту ми робимо виключення. А для інших не робимо. А ти нас хочеш образити. Краще допоможи нам і виведи ЧФ Росії з нашого Криму. Чи чекаєш, що коли станеться така урочиста подія, то із Севастополя вже не зможе за технічними причинами вийти жоден із кораблів. Чи хочеш нам залишити у спадок металобрухт?

І іще є запитання до тебе. Зараз вже майже усі колишні країни соцтабору дружно вступили до НАТО. А іще і усі колишні прибалтійські республіки СРСР. А ти ж їх так лякав? А вони чогось не перелякалися і не послухали тебе? І виявилось, навіть, дуже непогано себе тепер почувають. Увійшли до Шенгенської зони. Люди мають можливість тепер пересуватися будь де по світу без усіляких віз. І ніхто з них не ремствує з приводу того, що вступили у НАТО. Мало того, товарообіг з Росією у прибалтів збільшився майже у шість разів.

А уявляєш, Вовчику, скільки ж тобі ракет треба, щоб націлити їх на усі країни НАТО. Бо тепер їх вже треба націлювати і на колишні країни соцтабору і на колишні радянські республіки? А ракети ж на бойовому чергуванні вже треба і замінювати. Бо багато з них вже застаріли. Чи не так, мій друже?

Ну, нічого, не хвилюйся. Ми тебе розуміємо. Треба ж лякати совків, що досі живуть в Україні. А вони тепер і не дуже тобі довіряють. Бо бачать, що, як тільки до влади в Україні приходять люди, які хоч трішечки дбають про українські інтереси, так ти із своїми помічниками з ПР, то газові проблеми нам створюєш, то з російською мовою, то чуємо погрози про другий Сєверодонецьк. То твої співтовариші блокують ВР і не дають нормально працювати Верховній Раді. А останнє для вас усіх взагалі дуже жахливим є. А раптом ВР прийме закони про скасування депутатських пільг та депутатської недоторканості? Це ж скільки тоді бандюганів треба запроторити до буцегарні? І нікому буде тебе, Вовчику, конфетками пригощати. А скільки ж яєць може тоді молодь зберегти?

Так що, Вовчику, милесенький мій! Не турбуйся, все зробимо, щоб відгородитися від Росії. А через те, що вступ до НАТО процес дуже тривалий, то на той час кордон у нас вже буде не з Росією, а з одним із російськомовних районів Китаю.

Так що, давай будемо розмовляти на слов'янських діалектах і без конфеток за щокою. Бо від цього щоки надмірно надуваються, а за щоками не видно які події насправді відбуваються у себе під носом.

Бувай здоровенький! І не слухайся своїх помічників, бо вони тебе весь час підставляють.

Ванька Жуков (не маршал).


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua