Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Грузія. Зміни курсу таки не буде!

| 10.01.2008 01:52

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
13

Голосов "против"
9

Грузія зробила свій вибір. Грузія йде в НАТО!

Грузія. Зміни курсу таки не буде!
Моя стаття, яка стосувалася дострокових президентських виборів в Грузії, значного зацікавлення не викликала. Та й зрозуміло чому, які там можна давати прогнози, адже всім відомо, що схід справа тендітна.

Тепер можна впевнено сказати, що зміни курсу таки не буде. Вибори, попри нечувані морози і сніговицю таки відбулися. Саакашвілі подолав барєр у необхідних пятдесят відсотків, набравши 52%, що відкрило йому шлях до влади без проблематичного другого туру. Найближчий суперник, пан Гачечіладзе набрав 25%, але не погоджується визнати результати виборів. Він обіцяє акти голодування і вуличні протести.

Сподіватися, що все там пройде спокійно і без порушень було марною справою, особливо після бурхливих подій, коли Саакашвілі розігнав палицями і газами демонстраціїтопозиції. Тим не менше, значних порушень міжнародними оглядачами зафіксовано не було і вибори визнали легітимними навіть в РФ.

Однак цього разу за виборами в РФ спостерігали відносно спокійно, тому що хто б не переміг, то зміни ставлення до Росії не проглядалося навіть в теорії. Саме тому я і стверджував, що зміни курсу Грузії від Росії – не буде!

Ці вибори були цікавими тим, що разом з ними в Грузії відбувався плебісцит стосовно ставлення громадян країни до участі в НАТО. Тут за це рішення грузини були одностайнішими – за приєднання до Альянсу висловилося понад шістдесят відсотків мешканців.

Саме це рішення і є доленосним для цієї кавказької нації. Цим кроком грузини остаточно забезпечать свій суверенітет, а згодом повернуть і цілісність своєї країни. Росія любить гратися у піжмурки з слабшими за неї, але єдине, що вона поважає – це силу. А тепер силові шальки терезів можуть схилитися на бік маленької Грузії.

Саме з цим, в першу чергу, і хочеться привітати грузинський народ.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua