Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чому регіонали "тягнуть гуму" і чому вони так бояться Юлію Володимирівну?

Володимир | 17.12.2007 17:24

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
18

Голосов "против"
6

Цілком зрозуміло, що дає кожний день ПР при владі.

Цілком зрозуміло, що дає кожний день ПР при владі.

По-перше: треба "відбіти" шалені гроші витрачені на останні вибори. Бо, мабуть регіонали сподівалися, що це їм вдасться за наступні п'ять років, якщо вони виграють вибори.

Прикладом у цьому дії ПР в Харкові, де обраний, завдяки обіцянкам знизити у два рази усі комунальні послуги, навести лад у забудові міста і провести комунальну реформу, на пост міського голови Добкін не тільки провалив усе обіцяне, але і утворивши посередницьку структуру "Житлокомунсервіс", сподіваючись, що залишиться при владі мінімум на п'ять років, відверто обікрав харків'ян.

Навіть, В.Янукович, що приїздив до Харкова напередодні виборів, був здивований, що гроші, які Кабміном були спрямовані на ремонт та облаштування доріг у Харкові, були витрачені міською владою (Добкіним і Кернесом) на те, щоб "прогодувати" підрядників з Донецької і Одеської областей, які повинні були відремонтувати дороги в Харкові. А чому не віддати ці гроші підрядникам з Харкова? Цим Добкін, навіть, В.Януковича здивував. Не дивно, що на виборах в Харківській області регіонали не дорахувалися приблизно 17...20%.

По-друге, десь в Інтернеті пройшла інформація, що нещодавно Кабмін спрямував шалену купу грошів (приблизно 5 млрд) з Держбюджету на будівництво метрополітену у Донецьку. А чи погано це? Та ні, може і непогано збудувати метрополітен у Донецьку. Якщо збудувати. Але, якщо половина "відкатом" повернеться тим, хто вирішив таким чином "відбити" витрачені на вибори шалені гроші? Думаю, що це погано. І для держави і для донеччан.

А що ж робити тоді харків'янам? Бо, обіцяне Добкіним подовження лінії метрополітену до Дня Харкова (23 серпня), а потім перенесене на Новий рік, так і не зможе відбутися, навіть, у новому році. Причина – немає фінансів. Хоча платня за проїзд в харківському метрополітені найвища в Україні.

А що ж робити військовослужбовцям, що мали отримати квартири? Бо гроші, які були спрямовані на це, так і не були освоєні в Харківській області.

Багато запитань, дуже багато. Тільки хто на них надасть відповідь? Мабуть, у найближчому майбутньому ніхто.

Ось регіонали вже і згодні на створення широкої коаліції. Бо, якщо самим не вдалося до кінця розграбувати вщент Україну, то вони і пропонують більшості: "Давайте пограбуємо Україну разом, поки залишилося те, що можна пограбувати!".

Тепер про те, чому регіонали так шалено побоюються пані Юлії?

А чи не тому, що вона пообіцяла вже в найближчому майбутньому провести військову реформу і зробити українську армію професійною?

Всі кричать: "А де ж узяти такі гроші на реформу і утримання професійної армії?"

Та, мабуть, забули, що коли Ю. Тимошенко стала головою Кабміну, то при ній було збільшено держбюджет на 70%?. Та, мабуть, забули про те, як було проведено перші кроки операції "Контрабанді – стоп!"? Ось де лежать шалені гроші, які не йдуть до державного бюджету.

За дуже скромними підрахунками українських економістів "тіньовий обіг" приблизно – це 50% від офіційного. Це за дуже скромними підрахунками. А про справжній розмах "тіньової економіки" можна тільки здогадуватися дивлячись на "скромні оселі" і інші "хатиночки" не тільки в Україні, але і в дальньому і ближньому зарубіжжі. І не тільки на це, а і на "скромні авто, літаки і т.ін.".

Друге дуже потужне джерело надходжень – це митниця. Вірніше – захист від продажних митників, що виконують настанови головних контрабандистів, що "окопалися" вже багато скликань у ВР.

Розуміючи це і не хочуть регіонали (і як видається не тільки регіонали), щоб прийшла до влади ЮВТ. Бо розуміють, що гроші в Держбюджеті можуть потужно збільшитися в декілька разів, у результаті тих заходів, що не дали до кінця довести ЮВТ минулого разу.

І іще одне. Обіцянка ЮВТ повернути за два роки втрачені вкладниками заощадження колишнього Держбанку СРСР. Чи це є можливим? На мій погляд така можливість є. І ця можливість є цілком реальною.

Зараз дуже швидко зростають ціни на землю. Так ось, поки її не пограбували ті, що засіли у ВР (бо їхні апетити є дуже непомірними), треба провести негайну інвентаризацію земель. Визначити їх ринкову вартість і виділити (в еквіваленті пропорційно заощадженням на ощадних книжках) земельні ділянки найкращої землі. В першу чергу вкладникам – ветеранам бойових дій Великої Вітчизняної війни і виробництва, в другу чергу більш молодшим. І все.

Хтось може спитати: "А навіщо стареньким ветеранам земля?".

А якщо не потрібна їм земля, то вони продадуть її за ринковими цінами і повернуть свої заощадження на доживання і на сплату "безкоштовної" медицини і інші свої потреби. А, може бути. подарують її своїм дітям чи онукам. Це вже цілковита їхня особиста справа.

Так що, як бачити самі, усе, що задекларувала пані Юлія у своїй програмі – є цілком реальні і здійснені справи. Немає ніякої фантастики.

І усі, хто сидять в парламенті це розуміють, навіть, краще за нас. Через це вони так її бояться.

А ми? Схоже на те, що ЮВТ – це наша остання надія на те, що в Україні можуть, врешті решт, відбути якісні і кількісні зміни в економіці, а значить, і в нашому добробуті.

Завтрашній день – день наших великих сподівань!

Будьмо, друзі!

Слава Україні!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua