Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
23
Рейтинг
23


Голосов "за"
34

Голосов "против"
11

Комментарии
Коли я нахвалював одну президентшу, що вправно родить дітей, моя старша за мене знайома в серцях заявила: подумаєш, за харошим чоловіком я б пятнадцятеро родила. А коли я спитав про її впевненість, то вона видала: шо, мов, не помню скільки абортів зробила?
Якби ж не голодомори та якби "хароші чоловіки" то помогли б Росії з населенням.
А коли серйозно, то кордон у нас спільний і нам повинно трошки боліти їхнє майбутнє.
Самійло Дзвін   | 6.12.2007 21:49
Володимир Павлович:
Нам повинно боліти лише наше майбутнє. А до ситуації у них достатньо просто пильно придивлятися, щоб вчасно приймати правильні рішення.
  | 6.12.2007 22:39
Українка
Лише в останнє десятиліття мільйони росіян виїхали на постійне проживання в різні країни світу. Впродовж десятиліть в Україну, Латвію, Литву, Естонію, Казахстан та ін. країни понаїжджало більше, ніж достатньо так званого "старшого брата". Роками їм жилося дуже добре в "приймах", всі найвищі керівні посади (партійні та в органах безпеки) в ті часи займали передусім росіяни. У нас їм так сподобалося, що вони не те що не хочуть на свою "историческую Родину" повертатися, а навіть все ще, і досить нагло намагаються вчити нас, як нам жити на своїй землі. Але на їхній землі вони не хочуть бачити представників інших народів та культур. Тому не потрібно перейматися чужим фальшивим болем.
Олекса Косар   | 6.12.2007 23:18
Та все просто: вони бояться залишитися без нас. Бо ми – сила.
  | 6.12.2007 23:28
Незарегистрированный пользователь:
Самійло Дзвін:
Не згоден. У багатьох випадках просто необхідно надати посильну допомогу (велика подяка від мене капітанам російських буксирів ЧФ, які допомогли врятувати наш флот від загибелі під час недавнього шторму у Чорному морі)
  | 6.12.2007 23:41
Незарегистрированный пользователь:
А нахаб треба провчити, як в анекдоті про папугу.
І пропоную прочитати ось це
Valeriy_L   | 6.12.2007 23:46
Необхідно НАТО і і стіна вздовж кордону. Може вони тоді порозумнішають. А з іншої сторони, чрму їм боятись китааців, чи інших виходців з азії, москвини теж азіати і є генетично сумісні.
Самійло Дзвін   | 6.12.2007 23:52
Ренесанс UA:
Незарегистрированный пользователь:
Самійло Дзвін:
Не згоден. У багатьох випадках просто необхідно надати посильну допомогу (велика подяка від мене капітанам російських буксирів ЧФ, які допомогли врятувати наш флот від загибелі під час недавнього шторму у Чорному морі)
Правильно, якщо їхні пароплави, літаки, поїзди чи ще щось загрожуватиме нашій екологічній безпеці треба посилати наші буксири, техніків, рятівників і т.д. їм допомагати. Якщо голод у них буде загрожувати мільйонами біженців у нас на кордоні – треба направляти допомогу. І т.д., і т.п. Для цього і треба пильно слідкувати за тим, що у них відбувається.
  | 7.12.2007 01:02
Не розумію: як можна спасати європейцям азіатів від азіатів? Це ж буде втручання в чужу сім"ю.
Аристарх Мотовило.
  | 7.12.2007 08:43
я часто бываю в москве. да. китайцев там скоро будет больше,чем русских. ну и что. по законам Дарвина -побеждает сильнейший. а русские-алкоголики и дебилы. дебилы-от алкоголизма. против науки не попреш.
Ekain   | 7.12.2007 09:08
Найкраща допомога Росії – це обмін населенням по аналогії з грецько-турецьким обміном населенням під егідою Ліги Націй у 1923 р. Можна навіть не вимагати багато населення від них – хохлів-перевертнів у нас своїх вистачає.
  | 7.12.2007 09:26
1. Московія повинна відмовитися від своїх заграбувань, признати, що вона нічого раціонального не може вдіяти з захопленими величезними теріторіями, і ввійти в кордони, здається 1530 року.
2. Тоді, можливо, можна буде говорити про вхід Московії, як адміністративної одиниці, на правах автономії, до України. Цим Україна допоможе зберегти московський етнос. Але доцільність цого вкрай суперечлива.
2. М. Тетчер як завжди права.
3. Подивіться на Україну. Скільки інородців є у нас? Я не кажу про москалів, доля видно у нас така, я годен терпіти грузин та вімен, тут хоч віра одна, але скільки у нас азербайджанців?
Є над чим і нам замислитись.
  | 7.12.2007 09:32
Интересно, а идиот в квадрате Хандусенко читал это? Или хандусенки такого принципиально не читают? Им бы все про величие (какое???!!!).
А что касается переселенцев из России, то яркий пример их присутствия Приднестровье, Крым, другие южные области Украины. Великие патриоты "рашки" обезлюдили свои родные области даже вокруг Москвы, не говоря о прочих, и полетели, как гуси, в теплые края учить кацапскому уму-разуму украинцев. Только гуси помнят свое место и каждый раз возвращаются в Арктику, а кацапы развешивают повсюду свои гнилые портянки и считают рашкой то место, где они висят. Жаль, что свое заслуженное они получили только в Прибалтике.
Стрілець   | 7.12.2007 10:11
Не вірю данайцям, навіть коли вони дари приносять.

Всякі спільні дії з ними завжди кінчались однаково.
  | 7.12.2007 10:28
Я – за колхоз... Только не в нашем селе... Так что без нас, господа, прирастайте, без нас...