Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мораль і етика української влади

| 23.11.2007 05:40

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
20

Голосов "против"
6

Про те, що Юрко Луценко звичайнісіньке брутальне хамло не здогадується тільки хіба що він сам, але бути ним настільки?

Всі памятають з яким лакузьким запобіганням цей панок угинався довкола Юлії Тімошенко, з якою готовністю демонстрував свою відкритість до неї, що в його букеті розкішних рож, з яким він її вітав з перемогою на виборах, нема жодних колючок! Цей кліп не сходив з екранів ТБ.

І от довідуємось, що вчора цей жевжик насмілився в присутності всієї фракції НУ-НС, тільки щоб запобігти ласки тепер у Президента, допустився хамської брутальності у відношенні до пані Тімошенко. Я не є симпатиком її поглядів у політиці, але мушу стати на захист її честі як жінки і у весь голос сказати, що строїти брудні жарти про жінку, публічно та ще й у такий відверто брудний спосіб, може тільки цілковитий нікчема і підленька душа!

Як повідомила УП, вчора, вчасі зустрічі Президента з депутатами фракції від НУ-НС Луценко, виправдовуючись від закиду Президента, що він знаходиться під впливом БЮТ, дозволив собі такий брудний жарт, що "вони з Кириленком не лягли під Тімошенко, а коли й лягли то навпаки на неї"!

Найприкріше, що з майже восьми десятків присутніх, в тому числі і жінок, ніхто хамлу не звернув увагу. Президент також не поставив нахабу на місце.

Слід зазначити, що практика випускання чорного піару, брехливого компромату, брутальної олжі на політичного суперника стала нормою української політики, тож можливо і неварто дивуватися проявам такого відвертого хамства.

І так чинить "еліта"! То чого тоді дивуватися обридливому хамству, з яким стикаються наші громадяни і особливо жіноцтво на всіх щаблях всіх гілок української влади?! Я не знаю, чи подарує Юлія Володимирівна панові Луценку такі жарти стосовно свої особи, але порядна людина йому після цього руки б не подала!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua