Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Молодець Саакашвілі!

Стрілець | 9.11.2007 10:07

20
Рейтинг
20


Голосов "за"
23

Голосов "против"
3

Саакашвілі зробив гідний і рішучий крок.

Молодець Саакашвілі!
Розкричались: він не має права, він не має права... Абсолютно вірно – він не мав просто ПРАВА так робити! Він мав ОБОВЯЗОК!

Це обовязок президента – дати укорот діям, направленим точно на шкоду Грузії. Адже що мало-могло бути? Недавно була у Грузії революція, а тепер знову народ взяв штурмом президентську резиденцію, задовго до строку викинув ЗАКОННО ОБРАНОГО президента, далі заварюється мутна каша, інколи й пострілюють, хтозна коли і як воно кінчиться...

В результаті – яке там НАТО? який там вивод російських "миротворців"? І т.д.

Я не сумніваюсь ні секунди, що в масах народу, які вийшли на вулиці, були й такі, що вийшли за покликом власного сумління. З цілком добрими намірами. Але ж відомо, що саме добрими намірами вистелена дорога в пекло!

Так, це був не верх політесу і ввічливості – у холод поливати таких людей водою і бити кийками. Згоден. Але якби їх тепер не полили і не ввели надзвичайний стан – хіба ті, хто смикає за нитки, зупинились би? Аж ніяк, вони добивались би своєї, вказаної вище, мети.

Тепер Саакашвілі вмить сказав наступне слово, гідне справді гідної й гордої людини. "Є сумніви, що народ хоче мене бачити президентом? Хай народ сам це скаже. Але ВЕСЬ народ, а не купка крикунів, організованих відомо ким! Тому – хай будуть вибори! Скоро!"

Ось це і є вам ДЕМОКРАТІЯ. А не охлократія в ну дууууже демократичній оболонці. Тепер у тих, кого поливали, може прорости в головах розуміння, що саме це і є демократія, а до того їх у виступах просто використали, як наївних дітей.

Я не можу мати в тому впевненості, але я не здивуюсь, якщо на тих виборах Саакашвілі переоберуть. Грузини в імперії примудрилися зберегти власну гідність і гордість. Є надія, що вони проявлять її на виборах.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua