Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Грузія   Геть імперативний мандат   Геть закон про вибори за партійними списками

Уроки останніх подій у Грузії

| 8.11.2007 20:02

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

Вбачати "руку" чи то Москви чи Вашингтона у подіях у Грузії означає спробу примітизувати і самі події і що грше, нівелювати роль народних мас країни.

Мене дивує примітивізм коментарів наших так званих "демократичних" апологетів, а також і русофілів. Перші, у своїх потугах виправдати брутальність самозакоханого і "самозванного демократа" Саакашвілі вправно шукають руку Москви, а другі – впевнено бачуть скрізь пазурі Вашингтона. Але і перші і другі мабуть призабули, що є ще й грузинський народ, до думки якого також би варта прислухатися. На останній "Свободі" Шустера про цю істину красномовно натягнув "грузинський син українського народу" і за сумісництвом "український" тайкун і фінансова кишеня Самооборони – пан Жванія. Він іронічно поглузував з тих, що обстоювали можливість інспірування Помаранчевої революції силами ззовні і сказав, що революції робляться народами, а не за чиїмись сценаріями, а народами! І, доречі, слушно сказав!

Зараз раптом виявляється, що чотири москаля потрафили підбурити цілу столицю і вчинити заколот проти демократичного улюбленця всіх грузин Саакашвілі. Мені байдуже, чия там рука зараз бере верх і чи є вона там взагалі. Мені гидко, що демократичні словеса звучать з уст справжнісіньких держиморд, метою яких є будь-яким засобом утриматися при владі! Мені гидко, коли народним депутатам намагаються накинути зашморг імперативного мандату і перетворити їх на маріонеток! Мені гидко, коли "борці" за народне щастя і долю зі всіх таборів, які в часі передвиборчої кампанії були звинувачені у хабарництві, не спростували у суді звинувачень проти себе, а спокійнісінько, ніби не про них йшла мова, знайшли себе у списках і займаються творенням кААлійій різного формату.

Не рука Москви, а зажерливість і ненаситність влади творить своїми руками підгрунтя до революції. Всі ці "руки" можуть бути лиш каталізаторами політичних подій. "Верхи не можуть, а низи не хочуть жити по-старому" – є універсальною характеристикою революційної ситуації. Інстинкт самозбереження влади повинен би зупинити нарешті всі ці між-блокові торжища! Вже час зрозуміти, що творення по півроку кААліцій вже більше повторитися не може! Народ вже дійшов до межі терпіння аби знову спостерігати за тими нескінченними ігрищами!

В своїй книзі "Після Майдану" Президент Кучма іронізує з "народних" обранців! Він пище, що Марріїнський парк в часі проведення пленарних засідань являє собою дивне явище. Він по вінця заповнений людьми в чорному і в чорних окулярах, які провадять безкінечні переговорах по мобільних телефонах. Це персональні ОХОРОНЦІ народних депутатів! Охоронців від кого? Від народу? Скажіть, всім цим "виразникам" волі народу з армією приватних охоронців, які пролізли до ВР завдяки авторитету лідера партії, своїм тугим гаманцям, а також завдяки Закону про вибори за партійними списками є близькими прагнення народу? Вже навіть Європа не витримує надмірної лискотливості та снобізму "українських" парламентарів! Оце і є підгрунтя до революцій!

Нашим спільним гаслом має бути "Геть імперативний мандат!" і "Геть вибори за партійними списками!" аби знову не довелося шукати чужу руку.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua