Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4733236125cff/

Грузія – індикатор демократизму наших демократів

| 8.11.2007 16:55

Грузинська Православна Церква і Грузинська Правозахисна Група засуджують неоправдане і брутальне застосування сили владою. Більше 550 людей звернулися за медичною допомогою. Доля лідерів опозиції залишається невідомою. ЗМІ закриті, школи і університети теж.

Запровадження надзвичайного стану у Грузії, розгін кийками, гумовими кулями і сльозогінним газом мирної акції грузинської опозиції, а також закриття всіх незалежних засобів масової інформації викликало законне занепокоєння у всіх демократичних країнах. Американська Правозахисна група виступила із заявою, в якій говориться, що "Грузини мають цілковите право проводити мирні протести без того аби бути битими поліцією! Це є цілковитий гвалт громадянських прав!". З подібною заяявою виступили і Грузинська правозахисна група і Грузинська Православна Церква! Більше 550 демонстрантів були доправлені вчора до шпиталів. Зникла половина лідерів опозиції і доля їх досі невідома, говорить агенції Рейтерс один з опозиціонерів Зурабішвілі. Європейський Союз засуджує застосування сили.

А що ж наші демократи? Вони як завжди вискакують зі своїм "одобрямсом", у них завжди реакція одна – за установкою! А як же інакше! Практика "імперативного" чи то партійного мишлення шириться країною! Депутати не мають права мати власної думки, а поспільству і поготів зась! Як можна засуджувати, хай навіть очевидне глумління над демократією. коли це чинить кум нашого Президента і кращий друг носія "імперативізму" партію БЮТ!

Ми памятаємо, скільки колись пересудів наробило передчасне вітання Путіна з перемогою ПР на виборах. Справді, прохопився, завчасно порадів... Тепер, ми маємо персональне привітання "демократа" Саакашвілі "носію" української демократії, партії БЮТ і персонально її лідеру! Отже ще бракує, аби пані Тімошенко відверто привітала свого побратима з успішним поглибленням його розуміння демократії у Грузії!

В народі кажуть, що "ворон ворону око не видзьобає"! Тому, якщо наші провідні партії НУ-НС та БЮТ не бажають аби до них застосували цю приповідку, вони забовязані виступити на захист демократії. Народ Грузії не вибачить нам такого меркантильного ставлення до себе.

Україна не Росія, як слушно писав Президент Кучма, і на ціле щастя вона ще і не Грузія – принаймні поки що...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua