Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
12
Рейтинг
12


Голосов "за"
19

Голосов "против"
7

Комментарии
Гетьман   | 17.10.2007 11:18
Valeriy:
Насчет бандитизма. Этого я не писал, не надо передергивать. Но теперь напишу. В 1949 моя мать проживала в Коломии. У соседки квартировал радянский офицер. Его похитили, порезали на части и подбросили обратно. Такие методы запугивания НАСЕЛЕНИЯ иначе как бандитскими не назовешь. Моей матери, да и всем другим, было очень страшно.
Всім страшно, але зрадники і сексоти мали бути покарані. Ч иможе думаєте не страшно було матері сина чи дочки, яих вбивав і гвалтува такий от радянський офіцер? Чи ж не справедливо по заслугам отримав і щоб хто за ним піде мали знати що їх ця участь не мине...
А писали ви про бандитизм бо скинули Німмечину до преступної організації.
Гетьман   | 17.10.2007 11:19
Vladimir:
А вот последний абзац требуеткомментариев. Гитлер создал страну, способную завоевать пол Европы, хотя ее раньше создал Бисмарк. Но Гитлер не создал страны, способной жить в современной Цивилизации.
Націонал-соціалізм створив сильну державу, а Гітлер загубив, для якої сучасними були ті роки. Ви використовуєте той же трюк з перевертаням часової інтерпритації, що й автор статті і багато хто з московитських агентів це полюбляє. Наприклад що бач недемократичним був князь Ярослав Мудрий, значить його праця і методи неприйнятні для сучасної України? Насправді ж Він заклав підвалини, які і по сей день стоять, а псевдедемократи тільки розкрадають нашу Державу.
Гетьман   | 17.10.2007 11:19
Valeriy:
С другой стороны, Вы даете колоссальные козыри своим далеко не квалифицированным изложением материала в руки сторонников противной стороны – я имею ввиду прокоммунистической, просоветской ориентации. Так что в какой-то мере Ваши материалы могут играть роль провокационных. Это не есть хорошо. Наверно было бы лучше для всех сторон как можно меньше упоминать эту тему.
Загальні фрази типу некваліфікованість матеріалу, мають вплив диш на саме на некваліфікованих. Конкретніше, тоді й буде на чому базуватись. А вагальному мені все рівно щодо такої оцінки, бо пишу я все як думаю, стараючись нічого не втаїти і побільше розяснити, що хотів сказати по суті теми.
Гетьман   | 17.10.2007 11:20
Володимир Оболонець:
Пане Гетьман! Цілком підтримую Вас, та пропоную створити наш ФСБ- (Фронт Спротиву Брехні), який я розпочав ще два роки тому, та, нажаль, не надбав послідовників. З повагою, Володимир (Кук) Оболонець.
.
Дякую за пропозицію, але не думаю, що під такою абривіатурою ви наберете багато прихильників. А конкретно за можливості виловлюючи періодично брехливі матеріали, то може й знайдуться... А віршами, то взагалі нокаутувати будете...
Гетьман   | 17.10.2007 11:20
Хандусенко:
Ещё один штрих к портрету УПА.
Миф о том, что УПА воевала против немцев развеивается очень просто – там, где партизаны воевали против фашистов, фашисты уничтожали деревни и сёла, чтобы у партизан не было поддержки. Ну и сколько сёл фашисты сожгли на ЗУ?
Миф про сильну діяльність червоних партизан розвіююється, коли порахувати скільки сіл німці спалили де мали б орудувати ці партизани.
Що ж до Українських Повстанців, то завдяки їх зусиллям, не тільки зупинили і покарали поляків за знищення українського населення на Волині Армією Крайовою, не тільки обмежили панування німців до великих міст, а й захищали населеня від колективізації та червоного грабунку.
Гетьман   | 17.10.2007 11:27
Незареєстрований дурень:
Не має Свободи людини, для більшої частини його народу, якщо цей народ не має своєї Держави.
Бідна, бідна діаспора Канади...
Може розкажеш це, тикаючи гарним життям в Канаді, сьогоднішнім мільйонам заробітчан?

Чи може розкажеш про щасливе життя діаспори мільйонам заморених Голодом і холодом Сибірів, забитих наглядачами гулагів?

Чи може розкажеш, як можна вільно жити без держави, сотням тисяч вивезених в Німеччину на примусові роботи?

Чи може розкажеш, як невеликій кількості українців колись пощастило потрапити в нормальну країну, тим чиї діти повстали 1948, 1918 рр проти Польщі і Царату?

Свободу Країні-Свобода Людині!
  | 17.10.2007 13:50
Как минимум с конца 1930-х гг. деятельность ОУН носила не только антипольский и антисоветский, но и антисемитский характер. Отношение к евреям было окончательно сформулировано на 2-м Великом съезде ОУН (Б) в Кракове, решения которого были переданы руководству Третьего Рейха. В решениях съезда говорилось: "Организация Украинских Националистов борется с евреями одновременно осведомляя народные массы, что Москва – это главный враг".
30 июня 1941 г. Глава ОУН (Б) С. Бандера обратился к своим сторонникам с лозунгом: "Народе! Знай! Москва, Польша, Мадяри, Жидова – це Твоï вороги. Нищ iх! Ляхiв, жидiв, комунiстiв знищуй без милосердя!"
  | 17.10.2007 13:56
ОУН (Б) Ярослав Стецко: "...Поэтому стою на позиции уничтожения жидов и целесообразности перенесения на Украину немецких методов экстреминации жидов, исключая их ассимиляцию и т.п. Хай живее самостiйна Украïна без евреïв, полякiв и немцiв. Поляки за Сян, нiмцi до Берлiну, евреï на гак (крюк)!".
После всего этого вы еще инвестиций у Израиля попросите.:)
  | 17.10.2007 15:10
"Про Німеччину і її прорив у всьому це ж правда. Чи змогла б слабка держава захопити пів Євразійського континенту?" Тут зовсім не згоден, адже свій військових потенціал Гітлир підіймав на ресурсах СРСР, який давав до 80 відстотків усього необхідного, приховав німецьки флот у Мурманську віт биританського винищення, вчив авіа та танкових офицерів у себе...
  | 17.10.2007 15:33
Незарегистрированный пользователь:
"Про Німеччину і її прорив у всьому це ж правда. Чи змогла б слабка держава захопити пів Євразійського континенту?" Тут зовсім не згоден, адже свій військових потенціал Гітлир підіймав на ресурсах СРСР, який давав до 80 відстотків усього необхідного, приховав німецьки флот у Мурманську віт биританського винищення, вчив авіа та танкових офицерів у себе...
Мова йде про підняття держави Німеччина за допомогою націонал-соціалізму. Гітлер всі здобутки розтратив імперськими фантазіями, до втілення яких і відноситься ваше зауваження, бо Сталін і Гітлер, то два брата...
  | 17.10.2007 15:37
Незарегистрированный пользователь:17.10.2007 13:50...
Незарегистрированный пользователь:17.10.2007 13:56...
Відверта брехня вас не спасе...
Правда все одно собі дорогу прокладе...
Valeriy   | 17.10.2007 15:45
Гетьман:
Valeriy:
Всім страшно, але зрадники і сексоти мали бути покарані.
Пан Гетьман, вот это и есть конкретный пример неквалифицированного изложения материала. Вы этом месте Вы выполнили подмену, которая сразу же бросается в глаза и вызывает чувство недоверия к Вашей аргументации. С чего это вдруг Вы решили что радянский офицер зрадник и сексот? Сексоты и зрадники не ходят в военной форме, а то откуда все знали что он офицер. А вызвав один раз недоверие к своей аргументации Вы неявным образом распространяете недоверие на все остальное.
Valeriy   | 17.10.2007 15:58
Гетьман:
А писали ви про бандитизм бо скинули Німмечину до преступної організації.
И опять же, пан Гетьман. Я нигде не писал про Германию, что это преступная организация. Германия великая страна давшая миру великих людей – ученых, мыслителей, ... Я фашизм назвал преступной организацией. Вот Вам еще один пример неквалифицированного изложения материала.
  | 17.10.2007 20:14
Мова йде про підняття держави Німеччина за допомогою націонал-соціалізму... бо Сталін і Гітлер, то два брата...
ЯЯ згодний лише з тим, що націонал-соціалізм, та Робітнича Націонал-Соціалістична Партія Німеччини згрупували німців дали якийсь стимул після доволі тяжкої поразки німців у першу світову. Але все це відносно, упевнений, що німці досягли б кращих успіхів за демократичного ладу. Але такого не було б... бо як би не Гітлер з своїм превентивним ударом то Германію і потім Європу розчавив би Сталін, який свято вірив у маразматичні пророцтва Леніна про "світову пролетарську революцію" і усе робив, вона відбулась, хоча б і за "братської допомоги СРСР".
  | 17.10.2007 20:18
І тим більший подвиг провідникив та бійців ОУН-УПА, яки стали на смертний бій між двума сметртельними ворогами Гітлером та Сталіним, і не мали шансів но перемогу...Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua