Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
8

Голосов "против"
5

Комментарии
  | 15.10.2007 12:13
Shkoda, ale jaksho vony (BATKIVSHYNA,NU,NS) ne domovljatsja ta ne zachnut pracjuvaty, to na nastupnych vyborach komunysti,socyalisti,regiAnaly naberut 70%! WASIL
Пайташ   | 15.10.2007 16:16
Такі обєднаня політиків і ігнорування волі народу,яких зомбовано політиками (ожних по своєму) веде до втрати Україною незалежності. Мені здається що на даному етапі ліпше розділитися, щоб зберегти Україну і українську ментальність (мову, культуру,релігію). А в майбутньому, дасть Бог, обєднаємося на принципах Скрижаля, як вільного обєднання Первинних громад.
Соборність – це добре, але не на часі. Бо українська ментальність ще не завоювала розум всіх громадян, що населяють Україну.
  | 15.10.2007 18:44
"Країна з Урядом, який відповідатиме за свої дії" –
"кожний народ заслуговує на тей Уряд,який заслуговує"...
Valeriy_L   | 15.10.2007 21:03
На мій погляд, це схоже на якусь "тиху" істерію. Наші політики є сублімацією нашого народу. Вони є такими, поки є замовлення на таких політиків і їхні дії є такими, які від них очікує народ. І політики є виходцями з цього ж народу... Не всі з них є поганими. І працювати їм приходиться в існуючих реаліях. Навіщо поспішати з такими висновками, потрібно трошки зачекати.
sane   | 15.10.2007 22:11
Valeriy_L | 15.10.2007 21:03 – Правильно.
Пайташ   | 16.10.2007 09:23
Незарегистрированный пользователь:
"Країна з Урядом, який відповідатиме за свої дії" -
"кожний народ заслуговує на тей Уряд,який заслуговує"...
А якщо половина народу хоче "правильний уряд", а інша половина хоче паханів-олігархів але своїх, бо бачите – "правильні українці", що розмовляють своєю рідною мовою – для них бандерівці і бандити. То ж тоді як бути?
Невже ми україномовні українці заслуговуємо на неукраїномовний і неукраїнський уряд? Вибачте, але все це вже набридло. Пора чесно розійтися по своїх квартирах. Ми залишимося в своїй – Україні, а ви творіть свою – Малоросію. І не тримайте нас за...
Пайташ   | 16.10.2007 09:25
Valeriy_L:
На мій погляд, це схоже на якусь "тиху" істерію. Наші політики є сублімацією нашого народу. Вони є такими, поки є замовлення на таких політиків і їхні дії є такими, які від них очікує народ. І політики є виходцями з цього ж народу... Не всі з них є поганими. І працювати їм приходиться в існуючих реаліях. Навіщо поспішати з такими висновками, потрібно трошки зачекати.
Скільки ж можна вже чекати? Допоки не насилують нас другою державною мовою? Ось тоді вже точно буде запізно. Тоді вже тільки розділитися можна буде по югославському.
Гетьман   | 16.10.2007 13:27
Давно зрозуміло, що навіть політиканам яі отримали сю владу не здатні забезпечити собі повністю діяльність за принципом "що хоч". Обставини сильніші і є продуктом всього. Поки що тенденції невтішні, заспокоювати себе що втонем разом не сильно гарно перспектива, може краще варто для початку поивитись де можна корабель підлатати... А потім і за недолугість керівництва взятись...
Гетьман   | 16.10.2007 13:39
Пайташ:
Такі обєднаня політиків і ігнорування волі народу,яких зомбовано політиками (ожних по своєму) веде до втрати Україною незалежності. Мені здається що на даному етапі ліпше розділитися, щоб зберегти Україну і українську ментальність (мову, культуру,релігію).Соборність – це добре, але не на часі. Бо українська ментальність ще не завоювала розум всіх громадян, що населяють Україну.
Не можна валити Україну через те що не подобається певні настрої в іншій частині. Щож до певного розділення економіки регіонів то для більшої ефективності треба. Але що ж до Держаи і єдності території це нерушимо!