Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Никодим   УПЦ   церква

"Свята людина" – Никодим


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
6

Голосов "против"
3

Відомо, що політики надають преференції конфесіям, яким вони симпатизують. Т. зв. УПЦ Московського патріархату найбільш аґресивно підтримує різні політичні сили (здебільшого, Партію реґіонів), за що їй і передають храми, наділяють земельними ділянками в центрі Києва, дозволяють несанкціоноване будівництво в історичній частині української столиці.

Відомо, що політики надають преференції конфесіям, яким вони симпатизують. Т. зв. УПЦ Московського патріархату найбільш аґресивно підтримує різні політичні сили (здебільшого, Партію реґіонів), за що їй і передають храми, наділяють земельними ділянками в центрі Києва, дозволяють несанкціоноване будівництво в історичній частині української столиці і т. п.

Перед виборами керівник Харківської облради Василь Салигін визнав, що митрополит Харківський і Богодухівський Никодим, "ця свята людина", благословив Віктора Януковича і Партію реґіонів на перемогу на виборах.

Як відомо, у нас світська держава, яка не дозволяє церкві брати участь в управлінні державою. Втім, ніхто не забороняє, звичайно, церковнослужителям брати участь у світському житті, висловлювати свої переконання. Але є моральний підтекст. А саме – освячення іменем Бога дій конкретних політиків. Чи має на це право моральне священнослужитель? І чи є він насправді в такому випадку "святою людиною", коли інтерпретує Божественну волю на догоду своїм політичним симпатіям?

Митрополит Никодим уже не перший раз використовує своє благословення для здійснення аґресивних дій, що сіють розбрат у суспільстві. Скажімо, торік настоятель Івано-Богословської церкви в Харкові Віктор Маринчак прямим текстом заявляв, що Никодим спрямував і благословив учасників пікету проти приїзду в Харків патріарха Філарета. За словами Маринчака, пікетування супроводжувалося приїздом у Харків одіозного "лідера" Союза православних громадян України Валерія Каурова, який на місцевому ТБ дозволив собі випади в бік як УПЦ КП, так і української державності загалом.

Отже, сьогодні никодими й каурови благословлятимуть слухняну релігійну масу людей на пікети й правильне голосування, а завтра будуть негласно брати участь у керуванні державою з допомогою вдячних політиків, яким вони зробили послуги, насаджуючи ідеологію "єдиної і неділимої" імперії, церкви, мови, свідомості...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua