Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Голодомор   історія   назви вулиць   воля   кати
11
Рейтинг
11


Голосов "за"
15

Голосов "против"
4

Комментарии
Олександр Франчук   | 26.08.2007 20:11
"ВСЕ, ЩО ДОВЕДЕНЕ ДО АБСУРДА, є шкідливим" згоден. Як і з визначенням "Партія (банда) одного регіона". А от що "чубовисько" моєї скромної особи десь зникало на тривалий період часу, то це Ви за своєю давньою звичкою просто брешете, прямо і безпосередньо – загляньте на мою сторінку.

Олександр Франчук
http://www.geocities.com/olexandr
  | 26.08.2007 20:13
франчук,
где 6 милионов закопали?
  | 26.08.2007 20:59
Незарегистрированный пользователь | 26.08.2007 20:13
франчук,
где 6 милионов закопали?

Я отвечу за Франчука. Думаю он не обидится.
1. Никто эти 6 млн. голодом не морил.
2. Они умерли преимущественно естественной смертью в течении 20 лет, а не за одну осень-зиму-весну.
3. Прежде, чем тут задавать кретинские вопросы, почитай что-то про демографическую науку. Тогда может и будешь знать, неуч, что последствия таких всеобъемлющих катастроф, как Голодомор и мировая война, могут сказываться на демографии нации и через 100 лет.
Хандусенко   | 26.08.2007 22:57
Юрій Самсон:
Нам важко усвідомити, чому у 1932-1933 рр. українці, яких морили голодом, у яких пухли від нього та вмирали діти, не взяли до рук зброю та не повстали проти катів своїх! Дуже мені це важко усвідомити...
Ага. Вам это трудно понять. Почему не взяли оружие ни в 1933-м, ни в 1941-м... А "ларчик просто открывался" (с). ГОЛОДОМОРА НЕ БЫЛО!
Хандусенко   | 26.08.2007 23:00
Олександр Франчук:
Адже якби уявити собі, що хтось, навіть напевно знаючи в 1920 році про підготовку московськими убивцями убивства українського народу – у вигляді регулярного, з періодом 11 років, винищення дітей українського народу, щоб наступне покоління не встигало стати на ноги – що той хтось почав ходити поміж людьми і попереджувати їх про це, то є цілковита ясність, що ніхто в таке попередження й гадки б не мав повірити.
Это паранойя, милейший! В 1920 году в Малороссии и Новороссии проводили массовую украинизацию совершенно не для того, чтобы потом уничтожать плоды своего труда.

Не моралізуйте, будь ласка, зайіий раз. Сучасна наука давно вже відповідає на такі питання, щоправда, англ. мовою. Суспільство як кожний природний організм, має свої слабкі та сильні сторони. Голодоморові передували три фактори: традиційне переважання нижчих соціальних станів з приземленніми життєвими цілями б) передчасним знищенням усіх потенційних організаторів опору – офіцерів, інтелігентов будь-якого фаху в) вдалося розколоти саме селянство – частина приймала участь у переділі. Треба не моралізувати, а вміти понятійно аналізувати. Отже зараз – відновити нац. інтелект та визначити головного ворога державності – путінську Росію. Відновити нормальну спіл

Відновити нормальне суспільство та нормальну людину, хоча б ту, що існувала до революції. Розумієте? Але для цього – докорінна зміна логіки виховання у сім,ї та вищій школі (саме вищій!). Сформувати запит держави до рис людини – до батьків. Єдність освіти, науки, виробництва за допомогою держави – як було в Японії, Сингапурі, Тайвані. Адже, як зазначав Лі КУан Ю – кол. прем,єр Сінгапуру, у його місті переважали вихідці з бідних родин – китайців, малайців та індійців... Є свфтовий досвід. Але на сьогодні – ВІДІРВАТИСЯ від Московщини, яка сама рухається від кризи до кризи.
Сезам   | 27.08.2007 15:44
Станіслав Овчаренко:

Відновити нормальне суспільство та нормальну людину, хоча б ту, що існувала до революції. Розумієте? Але для цього – докорінна зміна логіки виховання у сім,ї та вищій школі (саме вищій!). Сформувати запит держави до рис людини – до батьків. Єдність освіти, науки, виробництва за допомогою держави – як було в Японії, Сингапурі, Тайвані. Адже, як зазначав Лі КУан Ю – кол. прем,єр Сінгапуру, у його місті переважали вихідці з бідних родин – китайців, малайців та індійців... Є свфтовий досвід. Але на сьогодні – ВІДІРВАТИСЯ від Московщини, яка сама рухається від кризи до кризи.
Дуже розумні думки.
Хандусенко   | 27.08.2007 15:53
Станіслав Овчаренко:
Треба не моралізувати, а вміти понятійно аналізувати.
Вот и я о том же. Сказать "был голодомор" – проще простого. А вот доказать его наличие – как раз интеллекта и документов не хватает.

Отже зараз – відновити нац. інтелект
Никогда интеллект нации не находился в селе.

визначити головного ворога державності
А без врагов вы жить можете? Тем более, что выбирать врага нужно очень обдуманно.
Хандусенко   | 27.08.2007 15:57
Станіслав Овчаренко:
Відновити нормальне суспільство та нормальну людину, хоча б ту, що існувала до революції. Розумієте?
Я понимаю. У меня та же задача – вернуть людей к истокам – к Малороссии, Новороссии и Галицкой Руси. Вот только вам это абсолютно не нужно. Вам нужны достижения большевизма.

Але на сьогодні – ВІДІРВАТИСЯ від Московщини, яка сама рухається від кризи до кризи.
Для нас важнее оторваться от тлетворного влияния Запада. И убрать американских марионеток от власти.
Сезам   | 27.08.2007 22:43
Хандусенко:
Станіслав Овчаренко:
Треба не моралізувати, а вміти понятійно аналізувати.
Вот и я о том же. Сказать "был голодомор" – проще простого. А вот доказать его наличие – как раз интеллекта и документов не хватает.
З таким підходом Вам не доведеш навіть існування Сонця, не те що голодомора.
Хандусенко   | 28.08.2007 06:27
Сезам:
З таким підходом Вам не доведеш навіть існування Сонця, не те що голодомора.
Нет, совершенно просто. Если Вы утверждаете, что погибли миллионы, достаточно предьявить миллины захоронений того времени. Поверьте, это просто, потому, что миллионы трупов спрятать НЕВОЗМОЖНО.
Сезам   | 28.08.2007 20:49
Хандусенко:
Сезам:
З таким підходом Вам не доведеш навіть існування Сонця, не те що голодомора.
Нет, совершенно просто. Если Вы утверждаете, что погибли миллионы, достаточно предьявить миллины захоронений того времени. Поверьте, это просто, потому, что миллионы трупов спрятать НЕВОЗМОЖНО.
З таким підходом Ви не знайдете власної голови, не те що похованнь: все давно знайдено та доведено!! Це тільки Вам подібні цього не хотять визнавати.
Хандусенко   | 28.08.2007 23:20
Сезам:
З таким підходом Ви не знайдете власної голови, не те що похованнь: все давно знайдено та доведено!! Це тільки Вам подібні цього не хотять визнавати.
Да ничего не найдено. Это как в случае с Батуриным нашли 70 останков как подтверждение уничтожения 20 тысяч человек. Не смешите, миллины останков-жертв "голодомора" ещё никто на Украине на находил. Вы просто не представляете масштабы...
Олександр Франчук   | 29.08.2007 01:42
Хандусенко | 28.08.2007 06:27
> Сезам:
>>
>> З таким підходом Вам не доведеш навіть існування Сонця, не те що голодомора.
>
> Нет, совершенно просто. Если Вы утверждаете, что погибли миллионы, достаточно
> предьявить миллины захоронений того времени. Поверьте, это просто, потому,
> что миллионы трупов спрятать НЕВОЗМОЖНО.

І як Вам можна "предьявить миллины захоронений", шановний Хандусенко?

Олександр Франчук
http://www.geocities.com/olexandr