Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Голодомор   історія   назви вулиць   воля   кати
11
Рейтинг
11


Голосов "за"
15

Голосов "против"
4

Комментарии
  | 26.08.2007 09:31
"...Хоча для мене особиста загадка як не можн було собі сховати їжі? У нас люди по бункерах ховались?..."

Всеволод
Для того, чтобы ответить на этот один вопрос нужно знать две вещи:
1. Рацион питания украинского крестьянина 30-х годов. (растительная, главным образом, пища, требующая специальных условий хранения и занимающая много места).
2. Голодомор начался осенью и закончился только летом. Разве можно было припрятать продовольствие на столь длительный период?
3. Кто мог ожидать такой нечеловеческой подлости от людей, называющих себя борцами за народное счастье?
  | 26.08.2007 09:40
Всеволод
Те, кто знал коммуняк и их страсть уничтожать людей, конечно предвидели чем все закончится.
Мой дед в то время был председателем насильственно согнанного колхоза на Полесье (по рассказам отца где-то 60 семей). Когда дед увидел, что начинается, он собрал своих колхозников, рассказал, что он думает и раздал все продовольствие из кладовых колхоза да еще рассказал как прятат, чтобы не нашли. Сам утром сел на поезд и скрывался по "стройкам коммунизма" до июня 1941. Приехал домой смертельно больным и умер 22 июня 1941г...
Из этих 60 семей его колхоза не умер никто, в то время, как остальное большущее село (еще штук 6 колхозов), перемерло наполовину.
  | 26.08.2007 09:45
Кстати, в КП (б) У (комуняцкая партия УССР) в то время состояло около 9% украинцев, а почти все остальные были русские, евреи.
Это к тому, кто руководил Голодомором и какая нация устраивала Голодомор.
  | 26.08.2007 12:01
Незарегистрированный пользователь:
Кстати, в КП (б) У (комуняцкая партия УССР) в то время состояло около 9% украинцев, а почти все остальные были русские, евреи.
Это к тому, кто руководил Голодомором и какая нация устраивала Голодомор.
тогда, просто, украинцев, как нацию, еще не придумали...
Это к тому, что такое голод, а что такое Голодомор
  | 26.08.2007 14:22
Грамотей Франчук.
Все знаешь? Тогда расскажи про голодомор в эти же годы в России.
  | 26.08.2007 14:31
"Франчуки", обсуждайте так называемый "голодомор" на грузинских сайтах, если такие имеются у нищих и гордых. Отец народов был их человек, он все затеял, вот пусть с вами в этом дерьме и кувыркаются. Коммунисты здесь вообще ни при чем, так какогда страной правил тиран-грузин и его грузинские, украинские приспешники.
Олександр Франчук   | 26.08.2007 17:42
Незарегистрированный пользователь 25.08.2007 15:56
>
> Олександр... лучше не пишите... у вас такая каша в голове...
> особенно, когда вы её пытаетесь размазать "по чистому столу"...
> голодомор не та тема, где нужно тренировать своё косноязычие и слабоумие...
> мой отец и вся его семья пережили голодомор... а ваши статейки...
> у меня просто слов нет... не стоит так издеваться над памятью
> умерших и выживших...

Знущатися над пам'яттю убитих, це (серед нормальних людей звісно) не розслідувати учинене убивство, не шукати убивцю,
Олександр Франчук   | 26.08.2007 17:42
не робити так, щоб убивство не могло повторитися знов – це мовчати про величезні, ні з чим в людській історії не зрівняні московські убивства українського народу, чого так хоче кожен московський холуй.

Ось це серед нормальних людей прийнято називати знущанням над пам'яттю підло убитих московськими убивцями мільйонів українців.

А у Вас звичайно що не каша в голові – просто звичайна "логіка на експорт" від московських убивць.

Олександр Франчук
http://www.geocities.com/olexandr
  | 26.08.2007 17:53
франчук, ссср оставило 52 милиона населения
сейчас и 46 миллионов нет...
где 6 милионов закопали?
колись, гад...
Олександр Франчук   | 26.08.2007 18:50
Незарегистрированный пользователь 25.08.2007 23:40
>
> Комуняки злочинці, саме вони організували МОР ЛЮДУ і мають понести
> покарання. Чому і хто за них голосує, чи не підтримуєте Ви злочинців?.
> Задумайтесь, ради невинно смертних, а то доведеться відповідати, якщо не
> тепер, так в іншому світі, перед своїми ж померлими від голоду. Також маю
> питання, а хто приїхав у звільненні внаслідок голоду домівки українців і чи
> не були вони російськомовними?

Якби злочинцями були комуністи, то після "розриву" з комуністичним минулим московське керівництво мало б оприлюднити первинні документи, стосовні до того,
Олександр Франчук   | 26.08.2007 18:51
як зародилась ідея убивства українського народу регулярними щоодинадцять років голодоморами, як відбувалось планування голодоморних убивств і підготовка до них, до власне перебігу голодоморних убивств українського народу, і до організації після того їх замовчування в країні, і в світі – адже кожне з них тривало багато місяців, в повністю підконтрольному московським спецслужбам тоталітарному суспільстві, в абсолютно мирний час.

Однак цього оприлюднення не сталося, чи не так.

Це не може означати нічого іншого, окрім того, що зміна московським оргутворенням убивць своєї комуністичної мішури на щось інше не змінило його по суті а ні на йоту.

І справді,
Олександр Франчук   | 26.08.2007 18:51
усі московські оргструктури, причетні до планування, організації і учинення голодоморних московських убивств українського народу, а пізніше до заметення їх гігантських слідів і стримування потоків інформації про них від проникнення в суспільну свідомість, усі ці оргструктури і надалі залишились, і залишаються зараз, сьогодні, в незмінному, або модернізованому для відповідності сучасним вимогам вигляді. Усі московські кадри, причетні до убивств українського народу залишилися на своїх місцях, а убивці-ветерани після передачі свого досвіду убивання українського народу пішли на заслужений відпочинок
Олександр Франчук   | 26.08.2007 18:52
з усіма мислимими і немислимими ветеранськими пільгами.

А сучасні компартійні структури в Україні мають досить таки ясно видимий (і ретельно підтримуваний) вигляд цапів-відбувайлів, яких московські убивці в будь-який момент при потребі готові підставити – хоч і є також ясність, що комуністи далеко не єдина ширма напоготові для прикриття московськими убивцями себе.

Олександр Франчук
http://www.geocities.com/olexandr
Олександр Франчук   | 26.08.2007 20:10
Незарегистрированный пользователь 26.08.2007 02:00
>
> Знову виринуло з небуття чубовисько на ім'я "Олександр Франчук".
> Років зі два тому у тривалій дискусії було доведено, що ВСІ виступи так
> званого "Олександра Франчука" у кінцевому підсумку завдавали шкоди
> самосвідомості українців. Бо ВСЕ, ЩО ДОВЕДЕНЕ ДО АБСУРДА, є
> шкідливим. До речі, САМЕ ТАК веде зараз передвиборчу кампанію
> Партія (банда) одного регіона. Ще під час згаданих дискусій було
> висловлене цілком логічне припущення, що так званий
> "Олександр Франчук" є кваліфікованим провокатором однієї
> закордонної спецслужби. І те, що він виявив активність у сьогоднішній
Олександр Франчук   | 26.08.2007 20:10
> час вирішальних, з точки зору державності, подій, є підтвердженням
> колишнього припущення, яке стає твердженням.

Це Ви часом не про те, як Ви були спіймані на плагіаті, шановний Фермере? зокрема коли Ви гарячково в клептоманському чаду тирячи виступ найпрогресивнішої соціалістки, забули поміняти в тексті жіночий рід на чоловічий? Коли так, то Ваші шановні почуття, висловлені тут – що мої скромні виступи завдали шкоди самосвідомості Вашої шановної персони без нацознак – цілком можна зрозуміти. З Вашим же окремо взятим реченням: