Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Голодомор   історія   назви вулиць   воля   кати
11
Рейтинг
11


Голосов "за"
15

Голосов "против"
4

Комментарии
  | 25.08.2007 12:55
пластинку не пора сменить?
  | 25.08.2007 12:55
за 7 лет не приелась?
Сезам   | 25.08.2007 12:57
Вірно написано. Поважають сильних. Тих, хто плазує перед гнобителями за людей ніколи мати не будуть. Зі святом, пане Олександр.
Юрій Самсон   | 25.08.2007 13:15
народ, який не ставить понад усе свою волю, нічого не гідний взагалі.
Гірка правда, друже.
Нам важко усвідомити, чому у 1932-1933 рр. українці, яких морили голодом, у яких пухли від нього та вмирали діти, не взяли до рук зброю та не повстали проти катів своїх! Дуже мені це важко усвідомити...
Сподіваюсь, хоч тепер ми потроху винищуватимемо оту рабську свідомість, яка насаджується українцям понад тисячоліття, і зрозуміємо: захищати себе і своїх дітей мусимо ми самі! Не варто покладатися на Бога, чи ще чиюсь допомогу. Український Бог любить вільних українців, сміливих та звитяжних, які до останнього подиху захищатимуть себе та майбутнє нащадків. А за рабів він не заступиться
Олександр Франчук   | 25.08.2007 15:50
Сезам 25.08.2007 12:57
>
> Вірно написано. Поважають сильних. Тих, хто плазує перед гнобителями
> за людей ніколи мати не будуть. Зі святом, пане Олександр.

Дякую, і Вас навзаєм, шановний Сезам.

Олександр Франчук
http://www.geocities.com/olexandr
Олександр Франчук   | 25.08.2007 15:53
Юрій Самсон 25.08.2007 13:15
>
>> народ, який не ставить понад усе свою волю, нічого не гідний взагалі.
>
> Гірка правда, друже.

Щирість, і непохитна українська народна певність у цілковитій безальтернативності того, що життя принципово неможливе без тих фундаментальних духовних цінностей, які споконвіку у ньому сповідуються, зіграли як на мою скромну думку злий жарт з нашим народом.
Олександр Франчук   | 25.08.2007 15:53
Адже якби уявити собі, що хтось, навіть напевно знаючи в 1920 році про підготовку московськими убивцями убивства українського народу – у вигляді регулярного, з періодом 11 років, винищення дітей українського народу, щоб наступне покоління не встигало стати на ноги – що той хтось почав ходити поміж людьми і попереджувати їх про це, то є цілковита ясність, що ніхто в таке попередження й гадки б не мав повірити.

Ми вміємо вирощувати хліб – здавалося б незаперечна логіка – і любимо це робити, навіщо нам займатися іще й своєю власною державою? Усім це наше вміння ростити хліб завжди було потрібно, і завжди і далі потрібно буде.
Олександр Франчук   | 25.08.2007 15:54
Але тепер, після фактичного учинення серії гігантських голодоморних убивств українського народу московськими убивцями, уже навряд чи в когось підніметься голос сказати, що люди без ознак людської моралі неможливі. Homo amorale, у вигляді московських убивць, які задумували, детально планували, і скрупульозно учиняли голодоморні убивства українського народу – щоразу, зауважимо, після повернення назад тимчасово втраченого, чи суттєвого посилення свого контролю над українським народом – а тепер поруч з підготовкою нових, приховують величезні сліди учинених ними раніше убивств – homo amorale, це реальність, не рахуватися з якою буде не чим іншим, як знов підставляти себе, свій народ, свої родини
  | 25.08.2007 15:56
Олександр... лучше не пишите... у вас такая каша в голове... особенно, когда вы её пытаетесь размазать "по чистому столу"... голодомор не та тема, где нужно тренировать своё косноязычие и слабоумие...
мой отец и вся его семья пережили голодомор... а ваши статейки... у меня просто слов нет... не стоит так издеваться над памятью умерших и выживших...
  | 25.08.2007 16:13
Юрій Самсон:
Друже
Так що вiзмете зброю? Де ви ii визмете? Хебрейски самольот сбити ракету маэте, але останних ще зайво.
Не варто покладатися на Бога. Це добре сказав! Що вам залишается? Юсченко? На нього покладатись? Вiн вас буде захищати до останнього подиху свого сына, як вiн продасть свiй Bently.
А насчет понад тисячоліття- Вам так много лет?: И что такое Украинский Б-г? У Вас отдельная религия и Б-г тоже свой? Я знаю только одного украинского Б-га – Т.Г.Шевченка
Виншую Пана зе Святом (це щиро szczerze по-польски)) Не будемо сваритись. Кохаймось – бо це варто!
Гетьман   | 25.08.2007 17:12
Голодомор показав, яка доля може спіткати людей дез держави, без спільної праці над своїх захистом і захистом свого народу.

Не думаю, що варто сильно дивуватись з відсутності спротиву при голодоморі, адже умови були всі проти людей...
Хоча для мене особиста загадка як не можн було собі сховати їжі? У нас люди по бункерах ховались?
Голод- найбільш ефективний засіб, для того щоб зламати волю людини. Про це чудово знали ідеологи Голодомору. Не без науки це робилося. Тому ми не повинні звинувачувати жертв Голодомору, що вони мовляв не могли піднятися, ми повинні звинувачувати ідеологів і виконавців, які будуть покарані, як не на цьому світі, то на іншому.
  | 25.08.2007 23:40
Комуняки злочинці, саме вони організували МОР ЛЮДУ і мають понести покарання. Чому і хто за них голосує, чи не підтримуєте Ви злочинців?. Задумайтесь, ради невинно смертних, а то доведеться відповідати, якщо не тепер, так в іншому світі, перед своїми ж померлими від голоду. Також маю питання, а хто приїхав у звільненні внаслідок голоду домівки українців і чи не були вони російськомовними?
Славович   | 26.08.2007 01:51
Незарегистрированный пользователь:
Комуняки злочинці, саме вони організували МОР ЛЮДУ і мають понести покарання. Чому і хто за них голосує, чи не підтримуєте Ви злочинців?. Задумайтесь, ради невинно смертних, а то доведеться відповідати, якщо не тепер, так в іншому світі, перед своїми ж померлими від голоду. Також маю питання, а хто приїхав у звільненні внаслідок голоду домівки українців і чи не були вони російськомовними?
Конечно, они были русскоязычными (не янучары какие-то). Не татары ведь.
  | 26.08.2007 02:00
Знову виринуло з небуття чубовисько на ім'я "Олександр Франчук". Років зі два тому у тривалій дискусії було доведено, що ВСІ виступи так званого "Олександра Франчука" у кінцевому підсумку завдавали шкоди самосвідомості українців. Бо ВСЕ, ЩО ДОВЕДЕНЕ ДО АБСУРДА, є шкідливим. До речі, САМЕ ТАК веде зараз передвиборчу кампанію Партія (банда) одного регіона. Ще під час згаданих дискусій було висловлене цілком логічне припущення, що так званий "Олександр Франчук" є кваліфікованим провокатором однієї закордонної спецслужби. І те, що він виявив активність у сьогоднішній час вирішальних, з точки зору державності, подій, є підтвердженням колишнього припущення, яке стає твердженням.