Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Голодомор   історія   назви вулиць   воля   кати

Спадщина Голодомору


11
Рейтинг
11


Голосов "за"
15

Голосов "против"
4

...як повернуться кати ті знов, то може з огляду на памятники та площі з вулицями, не так круто голодомори з репресіями запроваджуватимуть в даній мєстності? Так що мабуть наявність памятників й вулиць тих свідчить про чуйну турботу за простих людей, пролетаріїв та селян особливо!

Скажімо,

грабонули хату Вашого сусіда. Все – як завжди в таких випадках, тільки маленька особливість: суб'кт Альфа злочинної зграї лишив розпис на стіні. Наприклад "Тут бил Хрюха!" підписався.

Минув тривалий час. Сусід потроху ліквідував наслідки розгрому свого житла. А підпис Хрюхи як був, так і лишився, без жодних змін. На Ваші здивовані вигуки щоразу як Ви заходили до нього, він без проблем знаходив усілякі там відмовки на кшталт "Так історічєскі сложілось" та "Історію ізмєніть нєльзя" і т. п.

Але якось Вам вдалось приперти сусіда і правда випливла. І стало ясно, що Ваша думка про сусіда, як про схибнутого дурня, не відповідає дійсності. Він сказав, що злочинну банду Хрюхи не те що не посадили в тюрягу, а навіть і не знайшли, та й і не шукають, і хто такий Хрюха, абсолютно невідомо. А дорогу до його хати він знає добре, той Хрюха, разом із своїми, скільки їх там, злодюгами.

Так що коли він знов прийде, та побачить на стіні дбайливо збережену господарем хати памятну графіку, то авось трохи менший погром учинить. А не дай Бог стерти напис, – ще розлютується чого доброго страшенно, що ж тоді буде?

Так що нехай лишається той розпис на стіні.

А також назви вулиць наших іменовані хай лишаються іменами катів наших. І памятники тим катам не трогать! І де цю заповідь блюдуть, там, значить, мудре, далекоглядне, зважене керівництво. Бо як повернуться кати ті знов, то може з огляду на памятники та площі з вулицями, не так круто голодомори з репресіями запроваджуватимуть в даній мєстності? Так що мабуть наявність памятників й вулиць тих свідчить про чуйну турботу за простих людей, пролетаріїв та селян особливо!

Якби тільки не одне "але". Якби тільки не той факт, що, незважаючи на нітрохи не менше бажання, організувати голодомор'46-47 в тій частині України, де був опір, не вдалося ЗОВСІМ. А де не було опору, голодомор шаленів... Недаремно міжнародна мудрість каже, що народ, який не ставить понад усе свою волю, нічого не гідний взагалі.

Вперше опублікована 20 березня 2000 року у форумі ukr.politics

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua