Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Обороноздатність. Те, про що неможна забувати.

Олександр Ч | 23.08.2007 22:39

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
13

Голосов "против"
6

+ 2 аргумент про "третій" шлях

Обороноздатність. Те, про що неможна забувати.
Чим менше часу залишається до 2017 року, тим небезпечніше загострюється загроза існування України, як повноцінної незалежної держави, або держави в межах сучасних кордонів.

Вже сьогодні Російська Федерація практично ледве стримує свої агресивні амбіції щодо України.

І це виражається, насамперед, не якимось погрозами "тупим хохлам", а нехтуванням документу міжнародної ваги.

Меморандум про гарантії безпеки в зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Цей документ, створений в результаті унікального в історії факту – добровільної відмови третьої на Землі наддержави, від засобів самооборони.

Саме самооборони. Адже чи мала Україна якісь амбіції, які є в "захищеної" Росії?

Відповідно цьому документу, гарантами захисту беззахисної України, стали Об'єднане Королівство, США та РФ.

Але, як кажуть: з такими батьками, краще залишитьсь сиротою.

Як саме РФ гарантує нашу безпеку?

Чи вона "утримується від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримати будь-які переваги"?

Після новорічних енергетичних сюрпризів від "помаранчевої" команди борців за примарну доторканність володарів міні-армій, і перманентних погроз типу "ми вам кранік закроєм, єслі дьоргаца будєте", в це досить слабо віриться...

І ще – чи були "проведені консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої виникає питання стосовно цих зобов'язань", країнами гарантами?

Ні, єдиним, що ми почули було буркотливо-перелякане хрюкання вгодованих європейських бюргерів. Не знаємо, товащі аборигени, які там у вас порушено газові домовленості, це не наша проблема.

І це тільки початок, бо на думку "чєлом бьющіх" новому царю, російських бояр, до списку прав суверенної України не входить пункт про вільне вирішення питання про надавання, чи ні, території українського народу, в оренду суб'єктам, що самовільно захоплюють чужі об'єкти та нахабно демонструють, що вони тут, бачте, "на зємлє родной".

Існують речі які не можна ігнорувати. Коли вже просто сьогодні, російські державні чиновники, відкрито погрожують Україні військовим вторгненням, з ціллю "повернути" Крим до складу РФ, ми не можемо всміхнутись і віджартуватися.

Це третій важливий пункт, "про загрозу територіальній цілісності". В ньому передбачено можливість введення миротворчих сил ООН.

Але згадаймо, як щирий дядько з Техасу, пан Буш, практично втопив в багнюці цю організацію, розпочавши, скористувавшись фіктивними звинуваченнями, війну, ціллю якої були банальні меркантильні інтереси в Іраку.

Банальні імперські інтереси.

Хто їм завадить?

Чи існує в Україні обороноздатна армія, яка здатна захистити державу?

Чи є ця армія такою, в якій солдати повинні весь час захищати своє життя та гідність, в якій тренування володінню зброєю, замінено на "корисні роботи на дачі одного хорошого товаріща"?

Чи не розбіжиться наше військо, при найменшій небезпеці?

Чи не єдине, на що ми здатні – це сидіти, та квакати про євроатлантичну інтеграцію, гарне майбутнє, спускаючи при цьому гроші дурних платників податків у власні кишені?

Скільки днів незалежності нам залишилося?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua