Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Цушко провокує Президента на масовану збройну відповідь!

Гетьман | 25.05.2007 14:21

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
13

Голосов "против"
7

Найшвидше, це потрібно для наступного звинувачення Президента в силовій узурпації влади на Україні. Цілком очевидно, що Цушко дав згоду, кажучи шаховою мовою, на розмін своєї персони. А власне йому й нічого втрачати-запроданці завжди тимчасово потрібні, а тут шанс "послужити", так як це він зробив біля Генпрокуратури.

Цушко провокує Президента на масовану збройну відповідь!
Найшвидше, це потрібно для наступного звинувачення Президента в силовій узурпації влади на Україні. Цілком очевидно, що Цушко дав згоду, кажучи шаховою мовою, на розмін своєї персони. А власне йому й нічого втрачати-запроданці завжди тимчасово потрібні, а тут шанс "послужити", так як це він зробив біля Генпрокуратури.

Чесно кажучи, розуміння цього в Президента під час його прес-конференції, я не помітив. Можливо, звичайно, це приховали і досліджують, але...щоб запізно не стало. Адже це не тільки Ющенка чи його людей стосується-є ще ціла Україна. Яку хочуть захопити реваншисти (кучмісти) і грабувати далі без перепон, усунувши основну офіційну заваду-Президента.

Тому захищатись чи здатись-це не вибір Ющенка, а вимога розвитку конфлікту-зайняти сторону захисту України.

Провокація такого типу зріла давно, та тільки з купівлею суддів стало можливим її здійснити. Нібито на не очікувану відповідь Президента на суддівське свавілля дискредитованого корупцією Конституційного Суду. МВС (Цушко) неодноразово доводив своїми діями і заявами, що він людина далека від розуміння обов'язків і тримання марки Міністра Внутрішніх Справ. Зате "лінію партії" розуміє чітко і готовий забити дубинками і втопити в сльозогінному газі всіх, кого назвуть ворогом світлого майбутнього по януковичському. Про існування можливості спротиву іншими силовими структурами, та й можливістю невиконання його партійних наказів деякою частиною міліційного апарату щось від нього не чутно. Не хочеться йому в це вірити? Чи може просто горілочкою думки про це проганяє, лякаючись наслідків такої відповіді, а зіскочити то, нема куди. Тож і діє як діє, нема чого дивуватись.

Логічно припустити, що основним місцем для провокаційних силових дій МВС (Ц), мав стати Конституційний Суд, але там не трапилось гідного опору і місце стало непридатним для цього. Підтверджує догад цієї тези, що після того, як судді пройшли, то зразу почали залякувати прийняттям рішення по другому Указу Президента про Розпуск. Таким чином провокуючи проти себе працівників Служби Державної Охорони. Не вийшло та інцидент вичерпався на цьому місці.

Але тут в нагоді стало звільнення Піскуна, що не виправдав довіри Президента та покладеного на нього обов'язку навести порядок та забезпечити розгляд поданих документів СБУ до Генпрокуратури. Ющенко не мав іншого виходу як захищатись, інакше втрачав маже весь вплив на ситуацію і залишався б в ролі глядача.

Для коаліціантів спочатку дня був самий підходящий час для організації цієї провокації в стінах приміщення Конституційного Суду: Мороз мав би звернути увагу на дії СДО, що підпорядкована Президенту в Братиславі перед Європою, а Янукович в Ялті на саміті СНД. Але, дзуськи їм, все пішло по іншому сценарію, хоча й не втратилась основна мета-спровокувати.

Таких дій від МВС (Ц) очікувалось вже давно, ще з часів оголошених маршів протесту на Київ, але як видно приберегли до тепер. З іншого боку, людям Президента нікуди діватись від таких провокацій, основне завдання дати відсіч з найменшими втратами позицій для себе. Обставини ж сильно сприяють коаліціантам в оспівуванні свого беззаконня: опоненти діалогів не ведуть, а в таких ситуація можна брехати багато що, адже заперечити й виправити нікому.

Проте захищатись треба, інакше втрачається власне виправдання необхідність мати владу захисту інтересів народу, якщо кожен раз це доведеться робити самим. А бажаючих закріпачити народ, зокрема і український, ніколи не бракувало від найдавніших часів і зародків цивілізації. Для цього й існує влада, щоб захищати всіх решту від несправедливого гноблення від цих "бажаючих" як зовнішніх так і внутрішніх.

Випадковість-це не є характеристикою нинішніх подій та сутички інтересів, тому й цей випадок із силовим захопленням Генеральної Прокуратури Цушком не є випадковістю. І якби це не сталось тепер, то неодмінно мало статись щось схоже в найближчому майбутньому.

Як висновок, можна лиш порадити Президенту дати адекватну діям Цушка відповідь. Але ні в якому разі не меншу чи взагалі ніякої, тобто ні в якому разі таку, що можна було б трактувати як слабість! Побачать якусь слабинку чи гальмування з прийняттям вольових і очевидно потрібних в цей момент рішень-і все, понеслась на ново атака на все, що представляє інститут Президентства...

Тож Борітися-поборите!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua