Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вони розпалюють протистояння


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
7

Голосов "против"
3

Які там сценарії прокручувалися в соціалістичних головах і що вони готові зробити для того, щоб маючи мінімальну підтримку, користуватися максимальною владою, один Бог знає.

Вони розпалюють протистояння
Свого часу соціалісти використали комуністів на зорі Незалежності. Потім вони використали УБК. Потім використали помаранчевих. Тепер використали коаліцію. Це характерне для їхньої політичної ментальності, а саме – провокувати загострення ситуації, діяти в обстановці загострення, маніпулювати процесом, граючи на конфронтації і поборюваннях.

Цушко, Рудьковський, Баранівський, Волга, Мендусь, Бокий... Які заяви ми від них чуємо? Які дії бачимо? Вони постійно добиваються загострення ситуації. Вони розпалюють протистояння. Їм не вигідне досягнення консенсусу.

Зрештою, Мороз – це яскравий приклад політика, який претендує бути совістю нації і водночас деградує морально в ході своїх нескінченних інтриг.

Громадянський конфлікт сьогодні можливий в інтересах Мороза і його соцкомпанії. Водночас за часів УБК Мороз, не будучи при владі і при ресурсах, побоявся піти на силовий конфлікт із "злочинним режимом Кучми", а по суті, побоявся здійснити революцію, хоча тоді моральний підтекст був значно вищий. А зараз, будучи при владі й при ресурсах, він не боїться використовувати своїх соцхолуїв для всебічного нагнітання ситуації. І ще таке. Згадайте, хто перший заявив про використання внутрішніх військ МВС для захисту Кабміну. Соціаліст Волга в інтерв'ю чи то газеті "День", чи то "Известия в Украине". Це було заявлено ще задовго до появи указів Президента про розпуск парламенту. Я, звичайно, не хочу демонізувати світлий соцобраз, але які там сценарії прокручувалися в соціалістичних головах і що вони готові зробити для того, щоб маючи мінімальну підтримку, користуватися максимальною владою, один Бог знає.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua