Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Іван Бокий: "Не випускайте, будь ласка, на масу людей шизофреників чи шизофренічок"


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Соціаліст Іван Бокий – це унікальне створіння українського політикуму. Такий собі соціалістично коментуючий домашній кухонний комбайн, який "чистить і ріже" будь-який продукт, який до нього покладе господар.

Іван Бокий: ''Не випускайте, будь ласка, на масу людей шизофреників чи шизофренічок''
Напередодні цей комбайн обробляв Президента Віктора Ющенка: "Такого недолугого президента не було навіть, коли на цій посаді працював Леонід Кучма"... Виступав з якогось дива в ролі особистого лікаря прем'єр-міністра, повідомляючи пресі, що того чекають дві операції на коліні. А не так давно цей агрегат жбурлявся компліментами на адресу коаліції і прем'єр-міністра Віктора Януковича... І каявся привселюдно: "Ми, соціалісти, каємось перед народом України, що свого часу підтримали Ющенка на виборах президента. Він зрадив нас, але він зрадив і вас".

І це він, наш герой, погрожував Ющенку імпічментом, якщо той підпише указ про розпуск Верховної Ради. І це він заявляв днями, що соціалісти підтримали Ющенка, але не підтримали його політичної сили. "Ми помаранчевими ніколи не були", – підкреслював соціалістичний нардеп.

Все б нічого, вітчизняний ефір може перетравити і не такі словеса, але стенограми Верховної Ради, які розміщені у вільному доступі на офіційному парламентському сайті, містять висловлювання Бокого, сказані в сесійній залі, що свідчать про політичну всеядність і атрофованість нюху народного депутата. Сьогодні він виявляється готовий ледве не під танки лягати, щоб захистити уряд Віктора Януковича, а три роки тому виливав на нього бруд і називав його дружину "шизофренічкою". Сьогодні він відхрещується від помаранчевих, а вчора повідомляв про повну підтримку помаранчевих з боку соціалістів. Чого варті тоді всі ці гучні заяви Івана Бокого, якщо його поняттєвий апарат без розбору перемелює все, що підкидає рука господаря?

Схоже, пора вже вимикати цей соціалістичний кухонний комбайн, бо він перегрівся.

ЗАСІДАННЯ СОРОК ДРУГЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

1 грудня 2004 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЛИТВИН В.М.

10:43:50

БОКИЙ І.С.

Шановні народні депутати, шановний український народе.

Соціалістична партія України як перша ліва державницька сила нашої молодої Української держави завжди була, залишається і буде із своїм народом. Про це ми говоримо сьогодні, коли відбуваються такі відповідальні події в Україні. І ми залишаємося з людьми, ми залишаємося з тими людьми, які протестують на майданах Києва, на майданах міст і сіл України протестують проти нинішнього режиму, протестують проти розгулу кучмівщини, проти попрання їхнього права обирати того, кого вони хочуть на посаду Президента.

Величезна відповідальність українського парламенту за те, щоб стабільна ситуація в Україні збереглася. Але, як ми бачимо, частина нашого залу цього не хоче. І якщо у народі називають іноді Верховну Раду зрадою, верховною зрадою, то це вина саме цих сил, які сьогодні відсутні в залі і які не хочуть брати участі у нормалізації ситуації в Україні.

Я хочу звернутися до ще двох відповідальних інституцій, які несуть повну відповідальність за те, що діється сьогодні в Україні. Я звертаюся до Президента України Леоніда Кучми і до діючого Прем'єр-міністра України Віктора Януковича. Годі вам ховатися у лісі. В кінці то кінців покажіть, що ви є мужчини, а не просто якісь елементарні обивателі боягузи, які бояться появитися перед власним народом. Вас жде майдан Незалежності, вас жде український народ, який прийшов на цей майдан. І ви повинні прийти до цього народу і сказати слово правди, покаятися перед цим народом і спокійно піти. Не думайте, що в Україні можливе повторення румунського варіанту. Румунського варіанту в Україні не буде. Бо народ, а не вулиці натовп. І ми – народ відповідальний, ми той народ, який уміє і карати, і прощати. Але народ прощає тільки тих, хто схилить перед ним голову.

І ще одне прохання. Не випускайте, будь ласка, на масу людей шизофреників чи шизофренічок, які розказують про якісь апельсини із наркотою. Ви ж розумієте, що хворим людям ніхто не вірить, а в Києві ще ніхто не отруївся цими апельсинами. І якщо ви отруїте, то це ви отруїте от такими балачками. І знайте, що таким чином ви дискредитуєте самих себе, а не наш народ.

І останнє. Група депутатів, серед яких комуніст Олійник, правозахисники Степан Хмара, Левко Лук'яненко, соціалісти Сподаренко і я, представники "Нашої України" внесли акт про подолання кризи в Україні...

ЗАСІДАННЯ СОРОК ЧЕТВЕРТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

3 грудня 2004 року, 10.05 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЛИТВИН В.М.

10:46:05

БОКИЙ І.С.

Іван Бокий, Фракція соціалістичної партії України, я хочу перш за все, повідомити народові України про те, що команда Кучми, Януковича, Медведчука задумала чергову авантюру. Зараз запускається в суспільство теза про те, що найближчі два місяці не можливо буде платити людям заробітну плату, бо, бачите, опозиція підриває економіку. То я думаю, що народ України в праві знати, що не опозиція підриває економіку, а давно її уже підірвала саме ця команда. Як ви знаєте, на вибори потрачено величезну суму, яка обчислюється приблизно у 3 міліарди доларів, розтринькається золотовалютний запас нашій держави. І ця команда ще сміє брехати народові про те, що опозиція начебто зриває такі речі. Ну, ви ж розумієте, як далеко можна піти у цинізмі і підлості проти власного народу. Те, що сьогодні робиться в нашій країні, це назрівало цілих 13 років, 13 років тому у нашого народу було вкрадено перемогу і вкрадено саме бандитами, політичними авантюристами, які прийшли до влади в Україні. І сьогодні, коли весь народ піднявся проти цієї орди, ця орда і ще бажаю чи утриматись при владі, сміє залякувати народ такими страшилками і разом з тим, Президент Кучма не виконує елементарних своїх обов'язків, Верховна Рада, спираючись на Конституцію, відправила Уряд у відставку, а Президент свідомо саботує відставку Уряду. І це говорить багато про що, це говорить про те, що він вважає, що він над Конституцією, над народом, вважає себе якимсь суперменом, супергероєм, якому дозволено все. Насправді, як ми розуміємо, це далеко не так. Одну з останніх ночей я провів разом із учасниками цієї, як кажуть, помаранчевої революції біля Кабінету Міністрів. І от до мене підійшла група студентів і запитала: а чому Верховна Рада дозволяє державцям займатися справами, які компрометують українську державу? Я кажу: яку? А мені кажуть: а ви знаєте, що родина Кучми, Януковича, Табачника купили ділянки на Місяці. Я кажу: ну, мало що кому в голову збреде. Ну, кажуть: а ви ж знаєте, що ці ділянки продають шахраї? Ну, кажу: да, звичайно, шахраї мають право з шахраями, інакше і не може бути. І вони попросили нас, депутатів, щоб ми внесли законопроект, щоб ми зобов'язали націоналізувати майно на Місяці Кучми, Януковича і Табачника і передати населенню Місяця, яке можливо колись там буде для того, щоб належало законному власникові...

P.S. 21 листопада 2002 року український парламент дав згоду на призначення Віктора Федоровича Януковича прем'єр-міністром України. Під час обговорення поставив своє питання майбутньому главі уряду і пан Бокий. Наводити його повністю немає сенсу. Але один абзац таки варто: "Відомо, що в одному з храмів Донецька є ваш образ на церковній стіні, куди, кажуть, ходить молитися донецький чиновний люд. Такого поки що в Києві немає, але може бути, що в одній з конфесій, а може, і в кількох, знайдуться ініціатори почину і запропонують намалювати вашу ікону в одному з храмів". І знаєте, що відповів Янукович? Він не став заперечувати явно абсурдне повідомлення Бокого, а сказав дуже лаконічно: "Я отвечу вам на русском языке. Пройдет время и вы получите ответ, и он, поверьте мне, будет очень достойный".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua