Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги
"Народные блоги"  Фото  Фоторепортаж
ВО Свобода   Фліт   Однозначно   Дулеба   Los colorados

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

Однозначно! Фліт у Тернополі зібрав кошти на благодійний будинок

Ірина Заверуха | 28.04.2009 20:14
27 квітня 2009 року в приміщенні ПК "Березіль" у Тернополі за сприяння депутата міської ради від ВО "Свобода" Ігора Дулеби відбувся благодійний концерт кращого панк-рокового гурту України "Фліт", який презентував свій новий альбом "Однозначно".
1 2 3
Следующая
Розігрівали зіркових гостей місцеві хлопці з гурту "Los colorados". Зібрані від концерту кошти слугуватимуть добрій справі – їх отримають вихованці дитячого будинку "Вифлеєм", який знаходиться у Тернополі по вул.Горбачевського. Музиканти дякували зі сцени усім, хто купив недорогий (15 грн.) за теперішніми мірками квиток і таким чином зробив свій невеличкий внесок у спільну справу. Попри молодіжну публіку, захід відвідали також і люди середнього віку, для яких випала можливість не лише подивитися і послухати сучасну молодіжну альтернативну музику, а й посприяти благодійному починанню організаторів концерту.© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua