Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Петровський Олександр Володимирович: Майстер-клас з виготовлення листівок для вихованців будинку-інтернату, до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток"

Вадим Чорний | 22.12.2019 13:58

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

За сприянням Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток". Представники центру провели дітям цікавий майстер-клас з виготовлення листівок.

Петровський Олександр Володимирович: Майстер-клас з виготовлення листівок для вихованців будинку-інтернату, до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру ''Знаток''
За сприянням Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність" до дітвори у дитячий будинок міста Дніпра навідалися гості з центру "Знаток". Представники центру провели дітям цікавий майстер-клас з виготовлення листівок. До тренінгу долучилися дітки різних вікових категорій. Разом з викладачами, дітки займалися дуже корисною справою, яка розвиває увагу та творчі здібності. Листівки які зробили вихованці закладу вийшли дуже гарними. А найголовніше те, що діти отримали позитивні емоції, задоволення та спілкування.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua