Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки ініціативі Мецената у Дніпро був привезений святий вогонь з Єрусалиму

Вадим Чорний | 12.11.2019 11:39

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Петровським Олександром Володимировичем було зроблено дуже багато для міста Дніпро та України в цілому. Тому саме за ініціативи Петровського Олександра Володимировича президента Міжнародного благодійного фонду було доставлено святий вогонь з Ізраїлю. Також доставити вогонь допоміг волонтер Еміль Арутюняном.

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки ініціативі Мецената у Дніпро був привезений святий вогонь з Єрусалиму
Першим містом в Україні куди був доставлений благодатний вогонь з Гробу Господнього стало місто Дніпро. Ця подія обов'язково увійде в історію оскільки це величезна честь для міста Дніпро.

Вогонь доставили на територію України чартерним рейсом в спеціальних контейнерах.

Прямо в аеропорту благодатний вогонь передали керівникам єпархій від Дніпровської єпархії УПЦ КП. З рук мецената єпархії Олександра Петровського благодатний вогонь отримав Єпископ Дніпровський і Криворізький УПЦ КП Владика Симеон.

Після чого вся делегація яка зустрічала святий вогонь з аеропорту вирушила в центральний єпархіальний храм Дніпровської єпархії УПЦ КП "Несподівана радість". Де пройшла урочиста служба, на яку прийшло багато охочих це і парафіяни храму, і представники громадськості міста.

Святий вогонь – це символ справжнього світла і воскресіння Ісуса Христа. Також цей вогонь є благодатним і чудотворним. Саме тому всі віряни зібралися на цій урочистій службі.

Після офіційної частини, молитов і богослужіння кожен бажаючий зміг забрати з собою частинку благодатного вогню і поділитися ним зі своїми близькими.

На цій події вогонь, який був доставлений за допомогою і зусиллям Олександра Петровського об'єднав всіх жителів Дніпра та український народ.

Святий вогонь побувавши в місті Дніпро також був доставлений і в інші храми й святі місця міста Дніпро. Таким чином цей вогонь подарував благодать всьому українському народу.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua