Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Петровський Олександр Володимирович: Профінансував проект відкриття оновленого кабінету фізики, проведені ремонтні роботи, а також було придбано нове обладнання

Вадим Чорний | 29.10.2019 16:51

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Президент Міжнародного благодійного фонду "Солідарність" Олександр Володимирович Петровський зробив подарунок "Спеціалізованій багатопрофільній школі N23 з поглибленим вивченням англійської мови" відкривши новий кабінет Фізики.

Петровський Олександр Володимирович: Профінансував проект відкриття оновленого кабінету фізики, проведені ремонтні роботи, а також було придбано нове обладнання
Президент Міжнародного благодійного фонду "Солідарність" Олександр Володимирович Петровський зробив подарунок "Спеціалізованій багатопрофільній школі N23 з поглибленим вивченням англійської мови" відкривши новий кабінет Фізики. Для всіх учнів і для викладацького складу це справжнє свято. Реалізовано даний проект завдяки фінансовій підтримці Петровського Олександра Володимировича.

Благодійний фонд робить дуже багато добрих справ і цей проект не став винятком.

Відкриття відбулося в урочисто-святковій атмосфері. У новому класі напередодні події проводилися ремонтні роботи, а також було придбано нове обладнання.

Цей проект вшанував пам'ять випускника фізико-математичного класу цієї школи Едуарда Зебіна (позивний "Фізик"), який захищаючи нашу Батьківщину загинув в зоні бойових дій на сході України у 2016 році.

У класі було усе капітально відремонтовано та оновлено – і підлога, і парти.

Підтримати проект також приєднався генеральний директор підприємства "Агро-Овен" Віктор Петрович Заворотній він подарував 12 нових моноблоків і головний комп'ютер для цього кабінету.

Від свого імені Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солідарність" подарував великий екран.

На відкриті класу були запрошені представники благодійної організації. Вони привітали керівництво школи, педагогічний склад і учнів, які навчаються в класі з поглибленим вивченням фізики на чолі із заслуженим учителем України Володимиром Давидовичем Карасиком.

На заході був представлений фільм про історію школи. Після перегляду фільму учні прочитали вірші.

Президент Міжнародного благодійного фонду "Солідарність" і генеральний директор підприємства "Агро-Овен" побажали учням вчитися на відмінно і бути справжніми патріотами своєї країни. Після чого гості побували в музеї, школи який присвячений захисникам держави та героям АТО, цей музей спеціально створений для підняття патріотичного духу та історичного виховання майбутнього покоління.
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua