Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Надія Савченко в плакатах Юрія Неросліка

Надія Савченко в плакатах Юрія Неросліка

Віктор Тригуб | 30.05.2016 11:47

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Художник-фронтовик Юрій Нерослік створив плакатну серію про Героя України, добровольця батальйону "Айдар" Надію Савченко. Це ілюстративно доповнить інформаційну картину повернення Надії на рідну землю.

Надія Савченко в плакатах Юрія Неросліка
Художник-фронтовик Юрій Нерослік створив плакатну серію про Героя України, добровольця батальйону "Айдар" Надію Савченко. Це ілюстративно доповнить інформаційну картину повернення Надії на рідну землю.

Музей плакату України при журналі "Музеї України", арт-директором якого є Юрій Нерослік, неодноразово художньо підтримував боротьбу за повернення Надії з рашистського полону. Минулого року, спільно з КУН, у музейно-виставковому центрі Конгресу, навіть відкрили велику виставку плакатів "Надія Савченко", учасником якої разом з Олександром Руденком (Іспанія) був і доброволець 92 бригади ЗСУ Юрій Нерослік.

На відкриття прийшов екс-комбат "Айдару", нардеп Сергій Мельничук, Віра Савченко, відомі громадські діячі. Виставка і досі доступна для відвідувачів на Площі Слави (Печерськ, Київ).

Плакати з тієї колекції широко розійшлися соцмережами, активно використовувалися діаспорою в протестних заходах, у тому числі під будівлею ООН...

-Я дуже поважаю Надію Савченко, вважаю її своїм бойовим товаришем! Адже, ми воювали поруч з "Айдаром" у Щасті! – сказав Юрій Нерослік – То неперевершені воїни! Відповідно, Надію завжди підтримаємо і допоможемо! Спеціально включив до своєї виставки розділ з плакатами про Н.Савченко! Вірю у перемогу!

Скоро у Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році" відбудеться масштабна презентація картин і патріотичного плакату Юрія Неросліка. Запросимо і Надію Савченко...

-Наш заклад давно підтримує творчість Юрія Неросліка, популяризує його роботи! – підкреслив директор музею у Нових Петрівцях Іван Вікован, – Тому, не дивно, що перша художня виставка Юрія відбувається саме у нас, як і плакати до того. Резонанс величезний! Люди спецально їдуть за багато кілометрів, аби це все побачити! Відповідно, музей буде радий зустріти істинну героїню Надію Савченко!

Патріотизм буває не лише у зоні АТО, куди команда Музею плакату постійно їздить. Ми повинні ввести нові патріотичні стандарти і у роботу культурних закладів у глибокому тилу, де війну, на жаль, сприймають лише як телевізійну картинку. А це дуже небезпечно.

Добре, що Юрій Нерослік розуміє ці нюанси аж занадто чітко. І робить все, для перемоги України, для Миру!

Є чимало проблем, труднощів, провокацій. Повинні все подолати! Бо ми того варті!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua