Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
роман   трилер   література   небесна сотня   революція гідності   євромайдан   миррим худдух   сотня

Роман-трилер "Сотня" опубліковано у вільному доступі

| 20.02.2015 17:06

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

З нагоди Дня вшанування пам'яті героїв Небесної сотні видавництво Юрія Шеляженка публікує у вільному доступі кривавий та відвертий роман-трилер "Сотня".

Роман-трилер ''Сотня'' опубліковано у вільному доступі
У романі йдеться про те, що через сто років історія повториться у вигляді фарсу. Революцію Гідності пам'ятатимуть лише як сюжет комп'ютерної гри. Що буде з учасниками цієї жорстокої та цинічної гри? Що буде з тими, хто відмовляється грати за новими правилами? Читача здивують і шокують можливі відповіді на ці питання.

Загадковий автор роману-трилеру "Сотня" під псевдонімом Миррим Худдух надіслав свій твір до видавництва наприкінці минулого року, в річницю Євромайдану. Роман настільки точно відображає актуальні суспільні настрої, що було прийнято рішення негайно випустити його в світ.

Зараз, коли друкований тираж розійшовся, ми публікуємо книжку у вільному доступі на сайті видавництва (http://видавець-шеляженко.укр/Sotnya-book.pdf), щоб вшанувати таким чином героїв Небесної сотні.

Миррим Худдух. Сотня: роман-трилер – Київ: Видавець Юрій Шеляженко, 2014 – 100 с. – ISBN 978-617-7088-06-5

"Я нещасна людина, як і ви. Тому я заходжу на сайт гри "Сотня", присвяченої пам'яті подій минулого століття, і граюся з вами в революцію гідності. Я набираю логін та пароль, виходжу на майдан. Я стою в натовпі під сценою. Я слухаю, що балакають, співають, декламують наші ватажки на сцені, і тихо каженію..."


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua