Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Українська національна ідея


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Патріотизм повинен мати під собою матеріальну основу-державну власність на всю українську землю. І саме це може стати національною ідеєю України.
Так вважає автор статті Кідяєв В.А.


Українська національна ідея
На сьогодні немає нічого, що б об'єднувало всіх громадян України. Кожний сам по собі,немає нічого спільного між львів'янином та луганчанином, євреєм та татарином. Немає того цементу, з'єднає нас в один народ, в одну країну.Нас не єднає мова,релігія, погляди на минуле.

Цим цементом для країни має стати спільна, державна власність на всю землю і саме це може стати національною ідеєю України!!!

Історія людства – це історія воєн за землю та форми володіння нею. І не тільки у людей, а і в тваринному світі йде постійна боротьба за територію для існування виду.

Чому попередні коліна нашого народу землю захищали, а ми її продаємо? Ми кращі за них, або розумніші. З п'яти континентів на трьох (Америки та Австралія) за останні 300 років повністю зникли корінні народи, у яких за горілку, брязкальця, мустангів забрали землю.Іноземні інвестори, що раніше вважались колонізаторами, мають за мету продавати нам свої товари, а ми вже зараз авансом розраховуємось землею, бо більше немає чим.Українці їм не потрібні,навіть як раби, бо все зробить техніка без участі людини.Будь-які прибульці, навіть інопланетяни, хочуть тільки одного -землі, а покращення життя аборигенів їх не цікавить як не цікавить і їхнє життя взагалі.

Приватна власність на землю -страшна річ. Доведено,що приватна власність на землю призводить до рабства. В "Отче наш" мовиться "Хліб наш насущний дай нам щоденно". Бог-природа може нагодувати тільки через землю. Тобто власність на землю в Царстві, що мало прийти має бути суспільною, бо в іншому випадку по "хліб" потрібно звертатись до приватного власника землі.

.Згідно ст. 13 Конституції України "земля...є об'єктом власності Українського народу", а згідно ст.14 Конституції існує право приватної власності на землю. Таким чином в одному документі мають місце дві взаємовиключні статті: ст. 13 – встановлює державну, а ст. 14 -приватну власність на землю.

Державотворці вибирають статтю, яка вигідніша – про приватну власність. Жодна з існуючих політичних партій не виступає за державну власність на землю, бо вони створені за гроші і заради грошей Перепродаж землі дасть великі гроші, від яких вони не хочуть відмовитись.Але землю продають не тільки "Вони", а й кожен мешканець України відповідальний за землю, бо нащадки, що залишаться без землі, будуть клясти кожного, великого і малого. Кожен має зрозуміти свою персональну відповідальність за всю землю України. Що вибереш ти, мій співвітчизник? Землю державі, народу, або розтягти її по шматочкам, та врешті-решт позбутися, землі, країни, народу.

Стає питання власності на землю: приватна або державна?

У випадку приватної власності близькі до влади особи придбають землю у власність, і цей процес вже розпочався, а потім перепродадуть за значно більші гроші іноземним власникам. Дарма, що за законом іноземці не мають права власності на українську землю – буде потреба закон змінять. Україна з країни обернеться в зону американських, китайських, ізраїльських, або російських інтересів, а свої інтереси вони захищати вміють, літаками, танками та банками.

У випадку державної власності на землю близькі до влади люди також скуплять у пайовиків права оренди та права здачі в оренду землі, навіть будуть здавати в оренду іноземцям, але земля все одно буде власністтю народу. В цьому випадку можна вступати в будьякий союз-земля все одно буде належати Українському народу.

Демократія – це влада власників землі. Якщо власність на землю буде державною, то тільки влада та Закон будуть мати вплив на користування землею. Тобто, щоб мати вплив на користування землею, треба бути при владі. Владу будуть обирати громадяни України і тому Україна стане не демократичним, а громадянським суспільством, де влада і доля землі залежатиме від кожного громадянина.

Зараз більшість політичних дій спрямовані на відволікання громадськості від земельних питань і одночасно ведеться боротьба за владу, яка дає можливість добре збагатитись на перепродажу землі, останнього надбання нашого народу. Федералізація, сепаратизм – це тільки можливість збагатитись з продажу землі більш широкому колу.

Настала необхідність включити в політичні процеси рух за націоналізацію землі. Необхідно підтримувати політиків, що йдуть за націоналізацію землі або примусити політиків займатись цим питанням на майбутніх виборах. Саме зараз потрібно зробити землю державною. Це збереже Вкраїну, як державу, найбільшу, найбагатшу в Європі.

Зараз ми ганьбимо Путіна, Росію, але забуваємо про себе:

1. Ядерної зброї позбулися

2. Промисловість та село зруйнували.

3 Чорнобиль закрили.

4. Армію ліквідували.

5. Ліквідували науково-технічний людський потенціал.

6. Продаємо землю.

7. Гриземось проміж себе.

І який же сусід пройде мимо такого ласого, беззахисного шматка? Україну ми самі обернули у пиріжок з написом "З'їж мене". І перелік ласих до цього "пиріжка" не обмежений тільки Росією.

Кожна існуюча нація сформувалась на суспільній землі. І українська нація не виключення, бо формувалась на землі, що належала Січі, а користувались нею козаки виключно на правах оренди. Козак Запорізької Січі мав бути православним і не бути власником землі. Воювали козаки Хмельницького проти приватної власності на землю, яку несла польська шляхта, обертаючи вільних козаків у хлопів на "приватизованій" землі, а спільна земля давала козакам волю і робила українцями, єдиною нацією. І якщо ми "козацького роду" то маємо це довести, зробивши землю державною.

В наш час майже вся земля приватна. Не зрозуміло який сенс відвойовувати приватну кримську землю, луганську або буковинську. Чому солдати мають гинути за приватизовані кримські ділянки? А коли земля буде державною -то там буде теж НАША ЗЕМЛЯ.

Патріотизм повинен мати під собою матеріальну основу-державну власність на всю українську землю з правом оренди,правом продажу права оренди та передачі у спадок, правом здачі в оренду (для власників паїв)

Із всього сказаного витікає один висновок:

Для збереження землі потрібно від землі відмовитись!

Кідяєв Володимир Анатолійович kidjaev@ukr.net т.06727605


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua